Pakiet Przeżyć "W Podziękowaniu za Współpracę"

0.0 0 Opinie

Pakiet Przeżyć "W Podziękowaniu za Współpracę"


Ponad 430 Przeżyć do zrealizowania w różnych miejscach na terenie kraju
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

To był dla Ciebie udany okres w pracy? Współpraca z kontrahentami układała się naprawdę pomyślnie? To nie tylko Twoje odczucia! Pakiet Przeżyć “W Podziękowaniu za Współpracę” potwierdza, że Twoja praca została również doceniona przez innych. Twoje zaangażowanie i profesjonalne podejście do tematu spowodowało, że postanowiono Ci się odwdzięczyć w oryginalny i wyjątkowy sposób. Pakiet, z którego możesz skorzystać, to zbiór unikalnych przeżyć, dostępnych na terenie Polski. Wybierzesz sobie jedno, które zrealizujesz - ciesząc się, że ktoś zauważył i docenił Twoją ciężką pracę. Współpraca z Tobą to czysta przyjemność - niezależnie od tego, czy pracujesz rzetelnie, czy też zrealizowałeś trudny projekt - ciesz się, właśnie odniosłeś sukces, który inni docenili. Teraz odpocznij i przygotuj się na nowe wyzwania!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć “W Podziękowaniu za Współpracę” to zbiór najlepszych prezentów, z różnych kategorii. Osoba obdarowana wybiera jedno, które zrealizuje.

Ile przeżyć znajduje się w pakiecie?
W pakiecie znajduje się ponad 430 unikalnych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Znajdują się tu atrakcje dla jednej, dwóch lub więcej osób.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Przez jaki czas można zrealizować pakiet?
Pakiet Przeżyć jest ważny trzy lata.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć “W Podziękowaniu za Współpracę” sprawdzi się jako:
prezent dla pracowników, prezent dla koleżanki, prezent dla kolegi

Szukasz pomysłu na podziękowanie dla partnera biznesowego? A może Twój pracownik wykazał się niezwykłymi umiejętnościami i chciałbyś wyrazić swoje uznanie w oryginalny sposób? Pakiet Przeżyć “W Podziękowaniu za Współpracę” to doskonały podarunek, który daje możliwość wyboru. Wybierając prezent w formie przeżycia masz gwarancję, że osoba obdarowana kilkukrotnie będzie wspominać Ciebie i Twoją firmę oraz pewność, że prezent z pewnością będzie trafiony - w końcu osoba obdarowana sama wybierze swoje przeżycie, spośród setek możliwości. Jest to również świetny upominek dla osoby, która przechodzi na emeryturę - ładnie wspomina okres, w którym razem współpracowaliście. Podobnie jeżeli szukasz prezentu na odejście z pracy dla koleżanki lub kolegi - podziękowanie za współpracę to elegancki i oryginalny podarunek, który z pewnością wywoła łzy wzruszenia. To była naprawdę dobra współpraca, warta uczczenia w wyjątkowy sposób!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 430 Przeżyć do zrealizowania w różnych miejscach na terenie kraju

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. 
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 530
Wyświetlono 24 z 530
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.