Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "W Podziękowaniu za Współpracę"

0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "W Podziękowaniu za Współpracę"


1200+ przeżyć, 160+ miast
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "W Podziękowaniu za Współpracę"

To był dla Ciebie udany okres w pracy? Współpraca z kontrahentami układała się naprawdę pomyślnie? To nie tylko Twoje odczucia! Pakiet Przeżyć “W Podziękowaniu za Współpracę” potwierdza, że Twoja praca została również doceniona przez innych. Twoje zaangażowanie i profesjonalne podejście do tematu spowodowało, że postanowiono Ci się odwdzięczyć w oryginalny i wyjątkowy sposób. Pakiet, z którego możesz skorzystać, to zbiór unikalnych przeżyć, dostępnych na terenie Polski. Wybierzesz sobie jedno, które zrealizujesz - ciesząc się, że ktoś zauważył i docenił Twoją ciężką pracę. Współpraca z Tobą to czysta przyjemność - niezależnie od tego, czy pracujesz rzetelnie, czy też zrealizowałeś trudny projekt - ciesz się, właśnie odniosłeś sukces, który inni docenili. Teraz odpocznij i przygotuj się na nowe wyzwania!

Pakiet Przeżyć "W Podziękowaniu za Współpracę" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć “W Podziękowaniu za Współpracę” to zbiór najlepszych prezentów, z różnych kategorii. Osoba obdarowana wybiera jedno, które zrealizuje.

Ile przeżyć znajduje się w pakiecie?
W pakiecie znajduje się ponad 1200 unikalnych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Znajdują się tu atrakcje dla jednej, dwóch lub więcej osób.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "W Podziękowaniu za Współpracę" - Pakiet na prezent

Szukasz pomysłu na podziękowanie dla partnera biznesowego? A może Twój pracownik wykazał się niezwykłymi umiejętnościami i chciałbyś wyrazić swoje uznanie w oryginalny sposób? Pakiet Przeżyć “W Podziękowaniu za Współpracę” to doskonały podarunek, który daje możliwość wyboru. Wybierając prezent w formie przeżycia masz gwarancję, że osoba obdarowana kilkukrotnie będzie wspominać Ciebie i Twoją firmę oraz pewność, że prezent z pewnością będzie trafiony - w końcu osoba obdarowana sama wybierze swoje przeżycie, spośród setek możliwości. Jest to również świetny upominek dla osoby, która przechodzi na emeryturę - ładnie wspomina okres, w którym razem współpracowaliście. Podobnie jeżeli szukasz prezentu na odejście z pracy dla koleżanki lub kolegi - podziękowanie za współpracę to elegancki i oryginalny podarunek, który z pewnością wywoła łzy wzruszenia. To była naprawdę dobra współpraca, warta uczczenia w wyjątkowy sposób!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

1200+ przeżyć, 160+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1004
Wyświetlono 24 z 1004