(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Prezenty Koszalin

Koszalin to ciekawe miasto, skrywające liczne zabytki i ciekawe miejsca. Jakie atrakcje w Koszalinie warto sprawdzić? Gdzie udać się całą rodziną, a co będzie niezapomnianą przygodą zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych? Zobacz, jaki oryginalny prezent dla bliskich można wybrać, a co będzie doskonałym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Przekonaj się, że w Koszalinie nie można się nudzić!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 263
Wyświetlono 60 z 263

Atrakcje w Koszalinie

Koszalin to drugie co do wielkości miasto na Pomorzu Zachodnim. To urokliwie położone miasto województwa zachodniopomorskiego zachęca turystów bliskością morza i oferuje wiele interesujących miejsc, które zdecydowanie warto zobaczyć, wybierając się w okolice Bałtyku. W Koszalinie atrakcji nie brakuje, bowiem jest to stosunkowo duże miasto, liczące sobie ponad 100 000 mieszkańców. Miasto, wtedy występujące jeszcze jako wieś, istnieje na mapach od 1214 roku, a jego centrum dzieli od Morza Bałtyckiego około 11 km. Co ciekawego warto tu zobaczyć? Jakie Koszalin atrakcje oferuje? Poznajcie kilka pomysłów na ciekawe spędzenie wolnego czasu w tym niezwykłym miejscu!
Zwiedzając to nadmorskie miasto, na pewno warto udać się na Stare Miasto, które całe zostało wpisane do rejestru zabytków. Za największe atrakcje Koszalina, które warto zobaczyć, uznaje się m.in.: fragmenty murów obronnych z 1230 roku; Katedrę Niepokalanego Poczęcia NMP, czyli kościół gotycki z 1333 r., Domek Kata z XV wieku (obecnie siedziba Teatru Propozycji Dialog). Znajdziemy tu także wieżę widokową (31,5 metra), zespół młyna miejskiego, w którym mieści się koszalińskie muzeum oraz wiele innych, równie ciekawych miejsc, do których warto się udać, będąc w tym mieście. Całodniowe zwiedzanie może zmęczyć, szczególnie jeśli jest intensywne.

Pomysł na prezent

Wszyscy, którzy potrzebują odpoczynku po zwiedzaniu atrakcji w Koszalinie, powinni udać się do miejsca, w którym profesjonaliści dobrze wiedzą, jak pomóc w odpowiedniej regeneracji. Relaksacyjny Masaż w Koszalinie, odbywający się w eleganckim salonie spa, to wspaniały sposób, by odpocząć od codzienności i przenieść się do strefy relaksu. Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Koszalina, czy też dane było Ci zwiedzać to urokliwe miasto - wizyta w spa jest zawsze dobrym pomysłem i sposobem na błogie odprężenie, tak potrzebne w dzisiejszym, mocno zalatanym świecie. Godzinna dawka relaksu z doświadczoną masażystką pozwoli pozbyć się codziennych, drobnych dolegliwości, takich jak napięte mięśnie czy bóle kręgosłupa. Jest to nie tylko ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu, ale także doskonały pomysł na prezent w Koszalinie! Taki pomysł na prezent zagwarantuje emocje i przyjemne odprężenie!

Koszalin - atrakcje dla dzieci i dorosłych

Zabytki, zwiedzanie, interesujące miejsca - to co dla jednych ciekawe, nie musi okazać się czymś niezwykłym dla drugich. Istnieją jednak przeżycia i atrakcje w Koszalinie, które są naprawdę zdumiewające i gwarantują niezapomnianą przygodę, która cieszy zarówno najmłodszych, jak i tych trochę starszych. Kobiety i mężczyzn. Takim niesamowitym przeżyciem i nie lada atrakcją w Koszalinie jest Lot Widokowy nad Morzem Bałtyckim, który dostępny jest także dla dzieci od 7 roku życia! Loty widokowe odbywają się przez cały rok, więc niezależnie od tego, czy zwiedzasz miasto w sezonie, czy decydujesz się na odpoczynek poza nim, możesz przeżyć niezwykłą przygodę na pokładzie samolotu. Możliwość oglądania Bałtyku z powietrza gwarantuje nie tylko niecodzienne widoki, ale także zastrzyk adrenaliny i emocji. Loty widokowe pozwalają dostrzec świat z zupełnie innej perspektywy i przeżyć przygodę, która zostaje w pamięci na długie lata. Także dla najmłodszych jest to okazja, by przeżyć coś niesamowitego, co pozostanie już na zawsze w ich pamięci! Właśnie dlatego powietrzna przygoda to niesamowita atrakcja w Koszalinie i pomysł na spędzenie wolnego czasu w ekscytujący, nietuzinkowy sposób. To także doskonały pomysł na prezent w Koszalinie!

Voucher na prezent

Czasem bywa tak, że pogoda za oknem uniemożliwia spacery, a kolejny dzień w domu nie wchodzi w grę. Jakie jest wyjście z tej nieco kłopotliwej sytuacji? Oczywiście wyjście do kina w Koszalinie! Okazja, by wybrać się na dowolny film 2D to doskonały wybór dla dzieci i rodziców lub… dziadków, którzy chętnie wybraliby się z wnukami na ciekawy seans filmowy.  Seans w Kinie dla Rodziny to recepta na najbardziej deszczowy dzień i interesujące przeżycie. Wybierzcie film, który chcecie obejrzeć i wybierzcie się do kina całą rodziną! Voucher na prezent to świetny wybór, z którego ucieszy się cała rodzina!

Zobacz jeszcze, jakie inne atrakcje w Koszalinie czekają!