Rejsy i Żeglarstwo

Żagle są świetnym sposobem na odprężenie i oderwanie się od miejskiego zgiełku.Sobotni Relaks pod Żaglami za miastem, w krainie wielkich jezior może być spełnieniem marzeń po ciężkim tygodniu w pracy. Przemierzanie bezkresnych wód zapewni obdarowanym niezapomnianą przygodę. Koniec z nudą w lato!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 22

Wybierz się w rejs

Wyobraź sobie łódź kołyszącą się na spokojnych falach lub wolno płynącą przed siebie. Nad twoją głową świeci delikatne słońce, a ramiona owiewa ciepły wiatr. Czy nie brzmi to jak idealny sposób na spędzenie letniego dnia? Jeśli uwielbiasz spędzać czas nad wodą, a kiedy twoi znajomi znów wyjeżdżają w góry, Ty niestrudzenie kierujesz się nad morze lub jezioro, mamy dla Ciebie kilka pomysłów, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Wsiądź na pokład łodzi i wybierz się w rejs. A może od klasycznego statku wolisz łódź piracką? Na czas rejsu stań się członkiem korsarskiej załogi!

Weekend pod żaglami

Nie wyobrażasz sobie lata, którego nie spędzasz aktywnie? Relaks i odpoczynek zostawiasz sobie na czas, gdy pogoda za oknem zniechęci cię do wyjścia z domu? Tymczasem chcesz wykorzystać każdy promień słońca? Wybierz się nad jezioro i spędź czas pod żaglami! Zabierz ze sobą także drugą połówkę lub paczkę przyjaciół. W końcu nic nie sprawia takiej radości jak możliwość dzielenia wspaniałych przeżyć z ludźmi na których Ci zależy. Opanujcie przy tym żeglugę i zacznijcie sami decydować o kierunku swoich wodnych wojaży. A może chcecie połączyć rejs z ciekawą podróżą? Skorzystajcie z następnej nadarzającej się okazji, by wybrać się do Troków. Malowniczy zamek na wodzie, którego niesamowitą panoramę będziecie mogli oglądać z pokładu łodzi zlokalizowany jest zaledwie pół godziny od Wilna! Weekend pod żaglami to także oryginalny pomysł na spędzenie wieczoru panieńskiego lu kawalerskiego, który na zawsze pozostanie wam w pamięci.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.