Jazda Konna

Cwałowanie, galopowanie czy kłusowanie? Jazda Konna to świetna okazja, żeby odpocząć od miejskiego zgiełku. Kurs jazdy konnej umożliwia aktywny i niezwykle przyjemny wypoczynek na świeżym powietrzu.Nie bez powodu jazda konna cieszy się ogromną popularnością na całym świecie!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 15

Wciel się w swoich ulubionych bohaterów

Bez nich nie sposób wyobrazić sobie westernów i filmów historycznych. To wierni towarzysze rycerzy i wojowników. Mają swoje charaktery, nastroje, silne poczucie empatii oraz własne imiona. No może z wyjątkiem towarzyszek niejakiego Geralta z Rivii ze słynnej sagi o "Wiedźminie", który prawdopodobnie zdając sobie sprawę jak łatwo się do nich przywiązać, uparcie używa uniwersalnego imienia Płotki. O kim mowa? Oczywiście o koniach! Jeśli śledząc losy swoich ulubionych filmowych lub książkowych bohaterów zamarzyłeś o nauce jazdy konnej, czas zrealizować to marzenie.

Terapeutyczne właściwości jazdy konnej

Wyobrażasz sobie siebie galopującego przez pola i knieje z włosami rozwiewanymi przez porywisty wiatr? Nie tak szybko! Zanim oddasz się beztroskiej jeździe w terenie, musisz opanować podstawy. Konie to płochliwe zwierzęta, które potrafią wyczuć również twoje wahanie i niepewność. Najpierw musisz nauczyć się je oprządzać, a przy tym zdobywać ich zaufanie. Potem opanować poruszanie się w siodle i kierowanie swoim zwierzęciem. Dopiero wówczas będziesz mógł pozwolić sobie na kłus i galop. Ale zapewniamy cię, że nawet zanim do tego dojdzie, będziesz bawić się w siodle doskonale. Poczuj jedność ze swoim koniem, jakiej nie zapewni Ci żaden z mechanicznych środków transportu lub podaruj tę możliwość bliskiej Ci osobie. Nie bez powodu konie wykorzystywane są w terapii różnorakich zaburzeń. Doświadcz wpływu hipoterapii na własnej skórze. A jeśli świetnie radzisz sobie z końmi, spróbuj gry w polo!
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.