Pakiet Przeżyć "Marzenia Każdego Taty"

5.0 1 Opinii

Pakiet Przeżyć "Marzenia Każdego Taty"


180+ prezentów, 50+ miast
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

69,99 zł

69,99 zł

O prezencie

Nikt inny nie wprowadzi lepiej w świat majsterkowania, motoryzacji lub sportu jak tata. Teraz i Wy, drodzy ojcowie macie możliwość realizacji swoich pasji dzięki pakietowi, który trzymacie w ręku. Wspinaczka, paintball, sztuki walki oraz wiele innych przeżyć czeka na realizacje. Wybierzcie Waszą ulubioną aktywność i przekonajcie się, ile radości sprawia jej uprawianie. Być może teraz to Wasze dzieci rozbudzą w Was nową pasję? Udanej zabawy!

Czym jest Pakiet?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów, wybranych specjalnie dla ojców. Osoba obdarowana decyduje jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad kilkadziesiąt przeżyć na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Marzenia Każdego Taty" to świetny pomysł na prezent na Dzień Ojca lub prezent na święta dla taty.Szukasz prezentu, który wyraziłby Twoją miłość do taty?  Chcesz podziękować mu za wszystko, co dla Ciebie zrobił? Porzuć dalsze poszukiwania, gdyż super prezent masz na wyciągnięcie ręki.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

180+ prezentów, 50+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 164
Wyświetlono 24 z 164
Patryk W.

Bardzo fajne polecam

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.