Pakiet Przeżyć Kujawy

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć Kujawy


70+ prezentów, Kujawy i okolice
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Wyobraź sobie krainę pełną zabytków i pięknych krajobrazów I fakt, że właśnie trzymasz przed sobą zbiór prezentów, które możesz zrealizować w takim miejscu! Kujawy są obszarem pełnym naturalnych bogactw, który właśnie teraz jest na wyciągnięcie Twojej ręki! Wybierz jedno z przeżyć, które są realizowane w tym regionie -  bez względu na to, które przeżycie wybierzesz, czeka Cię niezwykła przygoda! Adrenalina, relaks w SPA czy romantyczny wieczór? Która z atrakcji ma szanse podbić Twoje serce szturmem?

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów na Kujawach. Z całej dostępnej puli wybierasz jedno przeżycie, które chcesz zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, wybierasz jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Tam również możesz znaleźć wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów dostępnych w pakiecie.

Ile prezentów znajduje się w Pakiecie?
Prezent obejmuje ponad 70 przeżyć na terenie Kujaw i okolic.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć Kujawy sprawdzi się jako  prezent na urodziny albo prezent na Święta Bożego Narodzenia! Nie masz pomysłu na prezent albo boisz się, że będzie nietrafiony? Mimo wszystko zależy Ci na tym, by podarunek był jak najbardziej kreatywny i zaskakujący? Pakiet Przeżyć Kujawy to strzał w dziesiątkę! Podaruj swojej bliskiej osobie do wyboru zestaw najlepszych przeżyć w regionie!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

70+ prezentów, Kujawy i okolice

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

Czas realizacji zależy od wybranych atrakcji.

Uczestnicy

1-2 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 68
Wyświetlono 24 z 68

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.