Pakiet Przeżyć Kujawy

Ponad 40 dostępnych prezentów!
1-2 os.

199,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199,99 zł

Wyobraź sobie krainę pełną zabytków i pięknych krajobrazów I fakt, że właśnie trzymasz przed sobą zbiór prezentów, które możesz zrealizować w takim miejscu! Kujawy są obszarem pełnym naturalnych bogactw, który właśnie teraz jest na wyciągnięcie Twojej ręki! Wybierz jedno z przeżyć, które są realizowane w tym regionie -  bez względu na to, które przeżycie wybierzesz, czeka Cię niezwykła przygoda! Adrenalina, relaks w SPA czy romantyczny wieczór? Która z atrakcji ma szanse podbić Twoje serce szturmem?

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć, to zbiór najlepszych prezentów na Kujawach. Z całej dostępnej puli wybierasz jedno przeżycie, które chcesz zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, wybierasz jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Tam również możesz znaleźć wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów dostępnych w pakiecie.

Ile prezentów znajduje się w Pakiecie?
Prezent obejmuje ponad 40 przeżyć na terenie Kujaw i okolic.

Pakiet Przeżyć Kujawy sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla niej, prezent na urodziny

Nie masz pomysłu na prezent albo boisz się, że będzie nietrafiony? Mimo wszystko zależy Ci na tym, by podarunek był jak najbardziej kreatywny i zaskakujący? Pakiet Przeżyć Kujawy to strzał w dziesiątkę! Podaruj swojej bliskiej osobie do wyboru zestaw najlepszych przeżyć w regionie! Prezent sprawdzi się idealnie jako prezent na urodziny albo prezent na Święta Bożego Narodzenia!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

24 z 56

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 40 dostępnych prezentów!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

Czas realizacji zależy od wybranych atrakcji.

Informacje dla oglądających

Możliwość obserwowania realizacji jest zależna od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.