Prezenty w ciemności - Kolacja w Ciemności, Degustacja w Ciemności

To innowacyjne podejście nie tylko do samego jedzenia, lecz przede wszystkim do delektowania się potrawami. Kolacja w Ciemności zmusza do zastanowienia się nad tym jakie zmysły człowiek posiada i pozwala rozkoszować się chwilą.Ten upominek potrafi zmienić perspektywę i zabawić się z naszą percepcją!
Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 21

Kulinarne innowacje

Uczęszczanie do restauracji to Twoja rodzinna tradycja? Lubisz testować nowe smaki oraz wypróbowywać każde nowe miejsce na kulinarnej mapie Twojego miasta? Z czasem jednak każde z tych zajęć staje się nieco nudne? Spróbowałeś wszystkich dań, ba, nauczyłeś się na pamięć menu, a poszczególne smaki potrafisz przywołać z pamięci, a nawet odtworzyć we własnej kuchni? Mamy dla Ciebie propozycję, która z pewnością Cię zaskoczy. Test Twoich zmysłów, który nawet zaprawionym w bojach kulinarnym ekspertom może sprawić problem. Sprawdź swoją koordynację , zmysł dotyku (tak, dobrze słyszysz) i wrażliwość kubków smakowych. Jest tylko jedno ale... Chwile pełne kulinarnych doznań spędzisz w zupełnej ciemności!

Przetestuj swoje zmysły podczas kolacji w ciemności

Kolacja w ciemności to doskonały sposób na zerwanie z nudą. A także doskonały pomysł na romantyczne chwile we dwoje. Dostosujcie potrawy do swoich preferencji wybierając mięsny, rybny lub wegetariański wariant menu. Zdecydujcie czy chcecie uświetnić swoją kolację lampką wina. A może wolicie zrezygnować z posiłku i zamienić kolację na degustację tego trunku? Albo degustację piwa? Przekonajcie się jak poradzicie sobie ze sztućcami i czy wasze kubki smakowe naprawdę należą do koneserów zdolnych rozpoznać każdy smak. Ale nie obawiajcie się za nadto. W waszej przygodzie w ciemności towarzyszyć Wam będzie animator, który zadba, by kolacja była nie tylko wyzwaniem, ale także doskonałą zabawą. Nie wahaj się postawić na kulinarny powiew świeżości. Albo podarować okazję do niecodziennych doznań komuś ze swoich bliskich.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.