(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na Prezenty w Ciemności

Kolacje bądź degustacje w ciemności będą świetnym sposobem, by nasz wolny wieczór stał się wyjątkową, wspólną zabawą. To innowacyjne podejście nie tylko do samego jedzenia, lecz przede wszystkim do delektowania się potrawami. Kolacja w Ciemności zmusza do zastanowienia się nad tym, jakie zmysły człowiek posiada i pozwala rozkoszować się chwilą. Ten upominek potrafi zmienić perspektywę i zabawić się z naszą percepcją!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 9

Kulinarna przygoda w ciemności

Uczęszczanie do restauracji to Twoja rodzinna tradycja? Lubisz testować nowe smaki oraz wypróbowywać każde nowe miejsce na kulinarnej mapie Twojego miasta? Z czasem jednak każde z tych zajęć staje się nieco nudne? Spróbowałeś wszystkich dań, ba, nauczyłeś się na pamięć menu, a poszczególne smaki potrafisz przywołać z pamięci, a nawet odtworzyć we własnej kuchni? Mamy dla Ciebie propozycję, która z pewnością Cię zaskoczy. Test Twoich zmysłów, który nawet zaprawionym w bojach kulinarnym ekspertom może sprawić problem. Sprawdź swoją koordynację , zmysł dotyku (tak, dobrze słyszysz) i wrażliwość kubków smakowych. Jest tylko jedno ale... Chwile pełne kulinarnych doznań spędzisz w zupełnej ciemności!


Kolacja w Ciemności - nowe odsłony

Wciąż poszukujesz nowych wrażeń? Chcesz sprawić, by zwykłe, codzienne czynności stały się czymś zupełnie nowym i niezapomnianym? Zapewne kolacja kojarzy Ci się z przyjemną, ulubioną restauracją, gdzie od dawna zamawiasz to samo i już nic nie może Cię tam zaskoczyć. A gdyby zwykłą kolację zamienić na coś ekscytującego? Jak to możliwe? Kolacja w Ciemności to wyjątkowy sposób nie tylko na konsumpcję smacznego jedzenia, ale dodatkowo na spędzenie cudownego czasu. Wejdź do wyciemnionej sali, w której wyostrzysz smak, węch, słuch oraz zmysł powonienia. Następnie spróbuj rozwikłać zagadkę na talerzu! Mistrzowie sztuki kulinarnej zagrają z Tobą w grę - z popularnych składników stworzą danie, które zaskoczy Cię smakiem, aromatem i konsystencją. Wejdź do restauracji, w której nie ma absolutnie żadnego światła i przygotuj się na ucztę dla pozostałych zmysłów. Gwarantujemy, że wyostrzą się one, a popularne składniki odkryją przed Tobą wszystkie niedostrzegane na co dzień niuanse. Przekonaj się, jak poradzisz sobie ze sztućcami, rozpoznaniem koloru wina czy też potrawy na talerzu. Delektuj się fakturą i smakiem pozornie znanych potraw. W ramach kolacji serwowana będzie: przystawka, danie główne, deser oraz lampka wina. Istnieje również możliwość wyboru menu: mięsne, wegetariańskie oraz rybne. Inną opcją kolacji jest FoodPairing w Ciemności. Czeka Cię wyjątkowa przygoda w zupełnej ciemności i kolacja składająca się z trzech dań, a do każdego z nich zostanie podane specjalnie dobrane piwo. Czeka Cię podróż przez wszystkie zmysły za przewodnictwem niezwykłego prowadzącego — głosu w ciemności. Przekonajcie się na własnej skórze, jak wiele zmienia się, gdy nastaje nieprzenikniona ciemność. Podczas tej znakomitej kolacji okraszonej podawanymi do każdego dania starannie dobranymi piwami czeka Was wiele niespodzianek i wrażenia, których długo nie zapomnicie.

Degustacje w Ciemności

Poza wspaniałymi kolacjami, w ciemności można wybrać też inne przeżycia. Degustacje alkoholi są niezwykle ciekawe i niezapomniane, gdy są prowadzone w pełnym świetle, a co dopiero, gdy spowija nas całkowita ciemność! Wybierając Degustację Piwa w Ciemności, wybierasz niezwykłe doświadczenie, które koniecznie musisz spróbować. Gdy wzrok zostanie wyłączony, pozostałe zmysły zwariują. Czy w mroku rozróżnisz ciemne piwo od jasnego? Czy Twój ukochany napój będzie smakować dokładnie tak samo? Przekonaj się, jak bardzo wyostrzą się Twoje zmysły. Degustacja Wina w Ciemnościto wyjątkowe przeżycie, podczas zostaniesz wprowadzony do zaciemnionej sali, a podawane Ci rodzaje wina będą owiane tajemnicą do samego końca! Przekonaj się, jak bardzo wyostrzą się Twoje zmysły, gdy wzrok zostanie wyłączony. Czy zdołasz odgadnąć kolor wina tylko za pomocą zmysłu węchu i smaku? ? Wino wytrawne białe, a może czerwone słodkie? Sprawdź, czy masz w sobie coś z prawdziwego sommeliera i weź udział w tej wyjątkowej przygodzie. Do każdego kieliszka wina czy kufra piwa dołączone będą odpowiednio dobrane przystawki, które dopełnią smakiem cały wieczór. Co to za przystawki? To również zadanie dla Ciebie, by odgadnąć nie tylko jakie wino nam podano, ale również jaką przekąskę dopasowano. Niezwykła zabawa i cudownie spędzony czas w klimatycznej ciemności.


Kolacja w Ciemności we dwoje

Jedzenie samo w sobie jest przepysznym doświadczeniem, jednak smakuje ono o wiele lepiej, gdy dzielimy się nim z kimś bliskim. Kolacje bądź degustacje w ciemności będą świetnym sposobem, by nasz wolny wieczór, stał się wyjątkową, wspólną zabawą. Kolacja w Ciemności dla Dwojga to niesamowity posiłek, podczas którego będziecie zdani jedynie na węch, smak, dotyk i słuch. Wasze zmysły się wyostrzą, dzięki czemu docenicie nawet najdrobniejsze niuanse w smaku potraw. Czy będziecie w stanie odgadnąć, co znajduje się na Waszych talerzach? Igraszki z formą, konsystencją i fakturą dań to tylko wierzchołek góry lodowej. Kolacja w Ciemności dla Dwojga z Muzyką na Żywo to alternatywa do poprzedniej propozycji. Przy akompaniamencie jazzowej muzyki na żywo granej przez świetnie dobrane trio, usiądźcie w zaciemnionej restauracji i sprawdźcie, jak bardzo wyostrzy się Wasz słuch, węch, smak i dotyk. Rozpoznacie popularne składniki zamienione w cudowne dania? A może doświadczony kucharz wywiedzie Was w pole? Delektujcie się ucztą dla czterech zmysłów, posłuchajcie cudownej muzyki na żywo i podejmijcie kulinarne wyzwanie.