Prezenty dla Męża

Prezent dla męża jest dawany na wiele różnych okazji - na urodziny, na Dzień Chłopaka, rocznicę czy też na walentynki. Nic dziwnego, że w pewnym momencie pomysł na prezent nie ma zamiaru przyjść Ci do głowy. Podaruj wyjątkowe przeżycie dla Mężczyzny!

Sortuj wyniki: 1301
60 z 1301

Uraduj Męża Wyjątkowym Prezentem
Szukasz prezentu dla Męża i nie chcesz popaść w rutynę? Stajesz na głowie, aby był zadowolony? Masz dość praktycznych upominków? Zastanawiasz się jak sprawić mu radość? Odejdź od sztampowych prezentów i podaruj mu niezapomniane przeżycia. Mamy ponad 600 pomysłów na to jak uszczęśliwić Twojego mężczyznę. Ostrzegamy - zakupy nie skończą się na jednym razie. Będziesz chciała wracać po więcej! Na szczęście cały czas rozwijamy swoją ofertę. Specjalnie dla ciebie i twoich bliskich.

Jeden krok dzieli cię od spełnienia Jego marzenia
Bojowy Lot w Symulatorze Myśliwca przypomni mu dziecięce marzenia o odważnym pilotowaniu F16. Jazda Ariel Atom pozwoli choć na chwilę stać się wystrzałowym kierowcą rajdowym, ujarzmiającym tę mocną maszynę po torze. Ostra Jazda Monster Truckiem sprawi, że poczuje się niczym bohater amerykańskiego filmu. A jaka duma będzie go rozpierać po poprowadzeniu tego kolosa! Pojedynek Ferrari 430 Sportissimo vs Lamborghini Gallardo umożliwi mu przyjrzenie się na żywo modelom aut, które od dawna stoją na jego półce. Jak jeszcze je poprowadzi, to będzie w siódmym niebie. Lot w Tunelu Aerodynamicznym nareszcie spełni jego marzenie o swobodnym lataniu. Może być też pierwszym krokiem do nowej pasji. Stąd już blisko do niezapomnianego i dla wielu upragnionego Skoku Ze Spadochronem z wysokości aż 4000 metrów. To przeżycie zarezerwowane jest tylko dla najbardziej odważnych. Masz już dość patrzenia jak gra w strzelanki? Wyślij go na strzelnicę i podaruj realne doznania dzięki prezencie Poznaj Strzelanie. To broń za małego kalibru? Zostań Snajperem z pewnością spełni jego oczekiwania. Zamiast adrenaliny, woli gotować? Wręcz mu Pakiet Kursy Kulinarne - Kuchnie Świata i nie czekaj długo na efekty. Kto wie, może twój mąż to kolejny Gordon Ramsey? Na naukę nigdy nie jest za późno. Szałowa kariera muzyka też jeszcze może być spełniona. Albo przynajmniej wreszcie nauczy się faktycznie grać na jakimś instrumencie. Niech jego stara gitara wreszcie wyjdzie z kąta. Zmotywuje go do tego Nauka Gry Na Instrumencie. Nie znalazłaś tego, co szukasz? Przejrzyj dokładnie naszą ofertę. Czeka na Ciebie jeszcze setki innych pomysłów.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.