Samochody Rajdowe

Czy on zawsze marzył by być jak Krzysztof Hołowczyc? A może pasjonują go zmagania Adama Małysza i Roberta Kubicy w WRC? Jeśli chcesz wybrać idealny prezent dla mężczyzny, podaruj mu drifting, jazdę rajdowym golfem GTI po torze lub zabawę za kółkiem Subaru Impreza- zastrzyk adrenaliny gwarantowany!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 31

Dla prawdziwych entuzjastów motoryzacji

Twoim ulubionym pomieszczeniem w domu jest garaż, w którym twoje kochanie odpoczywa po wspólnych wojażach? Masz problem z odpowiedzią na pytanie twojej dziewczyny kogo kochasz bardziej? Już od kołyski podzielasz motoryzacyjną pasję swojego ojca, a dzień zrobienia prawa jazdy był jednym z najlepszych w twoim życiu? Jeśli utożsamiasz się w którymkolwiek z tych twierdzeń, mamy coś dla ciebie. Przekonaj się czy jesteś takim mistrzem kierownicy, za jakiego się uważasz w czasie przejażdżki jednym z naszych super aut!

Przetestuj samochody rajdowe

Marzy ci się szalona jazda za kierownicą samochodu, pod którego maską drzemie uśpiona mechaniczna bestia? Chcesz sprawdzić jak poradzisz sobie jako początkujący kierowca rajdowy? A może już teraz deklarujesz, że pewnego dnia zastąpisz Kubę Giermaziaka? Wybierz ekstremalną jazdę Subaru lub idź w ślady bohaterów Fast&Furious dzięki szkole driftu. A może chcesz podarować niezwykłe przeżycie za kierownicą samochodu komuś ze znajomych lub krewnych naprzykład mógłby to być idealny prezent dla chłopaka bez narażania go na nadmiar nerwów, które towarzyszą błędom początkującego? Drift Taxi to idealne rozwiązanie. Samochód poprowadzi profesjonalny kierowca, a bliskiej Ci osobie pozostanie cieszenie się szaloną jazdą. To połączenie bezpieczeństwa i adrenaliny to prezent, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom motoryzacji.
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.