Stylizacja Włosów

Stylizacja włosów to propozycja idealna dla osoby potrzebującej odrobiny odświeżenia! Delikatne fale, wolno opadające kosmyki, idealnie przystrzyżona broda czy wystylizowany wąs wprowadzą do wyglądu zmianę, którą zauważą nie tylko najbliżsi! Cięcia, koloryzacje i strzyżenie brody to tylko niektóre warianty prezentów do wyboru w tej kategorii. Podaruj bliskiej osobie wizytę u prawdziwego mistrza stylizacji!
Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 19

W parze ze zmianami
Mówi się, że jeśli kobieta ścina włosy, to znak, że chce zmienić swoje życie. Pragnienie podkreślenia życiowych zmian za pomocą nowej fryzury nie jest jednak wyłącznie kobiecą domeną. Wszyscy znamy ten schemat. Ktoś właśnie wpadł nam w oko i pragniemy wyglądać jak najlepiej. Albo nadać naszemu wyglądowi zupełnie nową odsłonę, która - miejmy nadzieję - jeszcze bardziej przypadnie mu do gustu. Albo potrzebujemy impulsu do większych życiowych zmian i sądzimy, że zmiana uczesania będzie doskonałym początkiem. Lub odwrotnie, nowy rozdział naszego życia wymaga totalnej metamorfozy. Ty także zafunduj sobie zmianę lub podaruj tę możliwość w prezencie komuś ze swoich bliskich!

Stylizacja i pielęgnacja dla twoich włosów
Nasze włosy mogą powiedzieć o nas naprawdę wiele. Ich kolor, długość czy fryzura na jaką się zdecydujemy stanowią jeden ze środków ekspresji, za pomocą których możemy wyrażać naszą osobowość i podejście do życia. Włosy komunikują jednak również bez litości wszystkie grzechy zaniedbania, jakich się wobec nich dopuszczamy. Nie przycinasz regularnie końcówek, nie zapewniasz włosom odpowiedniego nawilżenia, a może często wystawiasz je na działanie słońca? Wszystko to prędzej czy później wyjdzie na jaw. Ale wcale nie musi. Zafunduj swoim włosom metamorfozę lub profesjonalną pielęgnacje. Zapewnij im piękny, gładki wygląd dzięki keratynie albo postaw na ombre! A może czas nauczyć się jak je właściwie stylizować, by wyglądać olśniewająco w każdych okolicznościach? I nie przejmować się potrzebą dokonywania gwałtownych zmian, gdy ktoś znów wpadnie ci w oko?

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.