(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na Gokarty

Kochacie adrenalinę, jaką niosą ze sobą wyścigi gokartowe? Za kierownicą gokartów czujecie się jak ryba w wodzie? Ostre zakręty, bandy, silnik na wysokich obrotach - to właśnie Gokarty! Jazda gokartami to wspaniała motoryzacyjna przygoda dla małych i dużych! Zasiądź za kierownicą mini bolidu i pokaż co potrafisz! 

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 68
Wyświetlono 60 z 68

Gokarty – rozwiązanie, którego szukasz

Twoje dziecko zaczęło podzielać motoryzacyjną pasję taty i od tamtej pory nie daje Ci spokoju, prosząc o kolejne mini modele, a nawet możliwość przejażdżki prawdziwym autem? Oczywiście za kierownicą! W innym wypadku gdzie byłaby w tym frajda? Zamiast jak katarynka tłumaczyć mu, że jest za małe, zmień taktykę i daj mu alternatywę. Twoje dziecko z pewnością ją doceni, a ty wreszcie odzyskasz swój spokój. Podaruj mu szaloną jazdę na torze gokartowym, w której nic (prócz kilku elementarnych zasad) nie będzie go ograniczać. To atrakcja, z której na wielu torach można korzystać już od 6 roku życia!


Ciekawostki o mini bolidach

Kochacie adrenalinę, jaką niosą ze sobą wyścigi gokartowe? Za kierownicą gokartów czujecie się jak ryba w wodzie? A może chcielibyście dowiedzieć się więcej na ich temat? Oto kilka ciekawostek na temat gokartów. Wielu profesjonalnych kierowców, którzy ścigają się na torach na całym świecie, pierwsze kroki w tym względzie czynili właśnie na torach gokartowych. Przykładem takiego kierowcy jest chociażby Robert Kubica. Na gokartach ćwiczył także Michael Schumacher, znany niemiecki kierowca. Na gokartach swoją karierę rozpoczynali również Lewis Hamilton i Ayrton Senna. Wszyscy najpierw trenowali na gokartach i dopiero później przesiedli się za kierownice profesjonalnych samochodów wyścigowych. Uważa się, że współczesne wyścigi gokartowe swoje korzenie biorą w czasie II wojny światowej. Amerykańcy piloci, znudzeni oczekiwaniem na loty, bawili się, jeżdżąc po hangarach w wózkach. Była to rzecz jasna tylko zabawa, mająca pomóc im zabić czas i być może rozładować nieco nerwy. Stała się jednak inspiracją dla gokartów. Stąd też wzięła się nazwa gokarty, które można przetłumaczyć jako: tocz się na wózku. Bo właśnie na wózkach ścigali się lotnicy. Wyścigi kartingowe wcale nie są sportem nowym. Pierwsze zawody odbyły się już w roku 1959 w Stanach Zjednoczonych. O szybkim wzroście popularności tego sportu, może świadczyć to, że już dwa lata później – w roku 1961 – rozegrano pierwsze mistrzostwa świata. Pierwsze mistrzostwa Europy w kartingu odbyły się w 1968. Karting bardzo szybko przywędrował do Polski i zyskał w naszym kraju dużą popularność. Pierwsze wózki kartingowe zaczęto budować już w 1960 roku w Częstochowie. Obecnie jednym z najszybszych gokartów jest zaprezentowany w 2017 roku przez firmę Daymak C5- BLAST Ultimate. Kanadyjski gokart może osiągnąć prędkość stu kilometrów na godzinę zaledwie w półtorej sekundy! Rotax Grand Finale to jedna z najbardziej prestiżowych, światowych imprez kartingowych. Aby wziąć w niej udział trzeba zostać mistrzem krajowych rozrywek. Polskę w 2015 i 2016 roku reprezentował na nich Łukasz Bartoszuk, przedstawiciel Teamu CRG Racing Driver Program i instruktor na naszym torze. To także tylko jeden z wielu wyścigów, w których biorą udział kierowcy gokartów z całego świata.


Gokarty - prezent dla małych i dużych chłopców

Poszukujesz prezentu dla innego pełnego energii dziecka? A może nastolatka, który nie doczekał się jeszcze prawa jazdy? Gokarty to uniwersalny prezent, z którego chętnie korzystają nawet dorośli. Możliwość wciśnięcia gazu do dechy i przeżycia wyścigowego szaleństwa lub wspólnej jazdy we dwoje bez większych obaw o konsekwencje to coś, co na wielu mężczyzn (i część kobiet) działa magnetycznie. Szczególnie gdy w grę wchodzi rywalizacja. Przekonaj się, jak poradzisz sobie za kierownicą i czy wyjdziesz zwycięsko ze starcia. Spróbuj jazdy Gokartami razem z przyjaciółmi i sprawdź na własnej skórze, jak wyjątkowo można spędzić z nimi czas. Dzięki silnikom Hondy i wentylowanym, profesjonalnym torom o równej nawierzchni, poznasz smak rywalizacji i poczujesz dreszcz adrenaliny. Mała waga i duża moc to recepta na szybką jazdę. Gokarty dla Dwojga to świetna okazja do tego, żeby dzielić przeżycie z drugą osobą, co może jeszcze spotęgować dobrą zabawę. Pokonując tor z dużą prędkością, z pewnością zrozumiecie, czym jest prawdziwy zastrzyk adrenaliny! Ciekawym pomysłem na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi bądź atrakcję na wieczór kawalerski będzie Tor Gokartowy dla Twojej Ekipy! Tor na wyłączność to gwarancja dobrej zabawy i świenite spędzonego czasu! Jeśli zaś twoje dziecko zakocha się w jeździe i oznajmi, że chce zostać kierowcą rajdowym, nie studź przedwcześnie jego entuzjazmu. W końcu w ten sam sposób zaczynało wielu kierowców, których masz dziś okazję oglądać na torach wyścigowych. Być może trzeba się urodzić van Goghiem, ale z pewnością nie trzeba się urodzić Robertem Kubicą, by podążyć jego śladem i dołączyć do najlepszych kierowców na świecie!