Gokarty

Ostre zakręty, bandy, silnik na wysokich obrotach - to właśnie gokarty! Jazda gokartami to idealny prezent dla Kobiet, Mężczyzn, Pań, Panów dla Niego oraz dla Niej! Wybierz Gokarty dla Dwojga i sprawdźcie kto tak naprawdę jest lepszym kierowcą! Może jakiś mały zakład na podgrzanie atmosfery?

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 59

Gokarty – rozwiązanie, którego szukasz

Twoje dziecko zaczęło podzielać motoryzacyjną pasję taty i od tamtej pory nie daje Ci spokoju, prosząc o kolejne mini modele, a nawet możliwość przejażdżki prawdziwym autem? Oczywiście za kierownicą! W innym wypadku gdzie byłaby w tym frajda? Zamiast jak katarynka tłumaczyć mu, że jest za małe, zmień taktykę i daj mu alternatywę. Twoje dziecko z pewnością ją doceni, a ty wreszcie odzyskasz swój spokój. Podaruj mu szaloną jazdę na torze gokartowym, w której nic (prócz kilku elementarnych zasad) nie będzie go ograniczać. To atrakcja, z której na wielu torach można korzystać już od 6 roku życia!

Dla małych i dużych chłopców

Poszukujesz prezentu dla innego pełnego energii dziecka? A może nastolatka, który nie doczekał się jeszcze prawa jazdy? Gokarty to uniwersalny prezent, z którego chętnie korzystają nawet dorośli. Możliwość wciśnięcia gazu do dechy i przeżycia wyścigowego szaleństwa lub wspólnej jazdy we dwoje bez większych obaw o konsekwencje to coś, co na wielu mężczyzn (i część kobiet) działa magnetycznie. Szczególnie, gdy w grę wchodzi rywalizacja. Przekonaj się jak poradzisz sobie za kierownicą i czy wyjdziesz zwycięsko ze starcia. Jeśli zaś twoje dziecko zakocha się w jeździe i oznajmi, że chce zostać kierowcą rajdowym, nie studź przedwcześnie jego entuzjazmu. W końcu w ten sam sposób zaczynało wielu kierowców, których masz dziś okazję oglądać na torach wyścigowych. Być może trzeba się urodzić van Goghiem, ale z pewnością nie trzeba się urodzić Kubicą, by podążyć jego śladem i dołączyć do najlepszych kierowców na świecie!
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.