Ceramika

Chyba każdy zna słynną scenę z filmu Uwierz w ducha, z lepieniem z gliny przy kole garncarskim. Podaruj nietuzinkowy prezent, jakim są Zajęcia Artystyczne "Toczenie na Kole Garncarskim" lub Zajęcia na Kole Garncarskim dla Dwojga i ciesz się chwilami spędzonymi z bliską osobą!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 12

Ceramika to często jedyna materialna pozostałość po dawnych kulturach, na jaką natrafiamy w czasie wykopalisk. Przez wieki pełniła funkcję przede wszystkim użytkową, z czasem skłaniając się jednak w stronę sztuki. Dziś nie wyobrażamy sobie chyba codziennego korzystania z naczyń wykonanych tą techniką, chętnie za to przyozdabiamy nimi nasze wnętrza. Być może do zainteresowania się ceramiką zainspirowało cię właśnie małe dzieło, które zobaczyłeś w salonie swoich przyjaciół. Albo w sklepie z pamiątkami podczas którejś z twoich podróży. Pobudź swoją kreatywność dzięki zajęciom z ceramikiWybierz warsztaty z ceramiki dla siebie lub podaruj możliwość wzięcia w nich udziału bliskiej Ci osobie. W ich trakcie pobudzisz kreatywną stronę swojej natury, tworząc wazy, misy i figurki. Zabaw się w artystę, opanuj obsługę koła garncarskiego, formowania masy w pożądane kształty, wypalania, szkliwienia i zdobienia. A kiedy już nauczyć się tego wszystkiego, wykorzystaj swoje umiejętności do tworzenia małych dzieł sztuki. Być może poczujesz niedosyt lub zapałasz tak intensywną pasją do ceramiki, że zechcesz zajmować się nią częściej. A nawet uczynić z niej sposób na życie! Kreatywne warsztaty od Wyjątkowego Prezentu mają tę magiczną właściwość, że pobudzają do działania i jeszcze częstszego oddawania się rzeczom, które sprawiają nam przyjemność poczuj chwile radości. Przetestuj swoje artystyczne zdolności i zafunduj sobie chwilę odprężenia przy pracy, której efekty będziesz mógł podziwiać przez lata.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.