(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Prezenty Warmińsko-Mazurskie

Jak najlepiej podziwiać piękno mazurskiej przyrody? Jakie ekstremalne przeżycie można zrealizować w Elblągu, a co będzie doskonałym wodnym prezentem? Zapraszamy do województwa warmińsko-mazurskiego po sporą dawkę prezentów, atrakcji i spełnionych marzeń! Poznaj gotowe pomysły na udane podarunki. Podaruj sobie i bliskim niezapomniane emocje!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 464
Wyświetlono 60 z 464

Pomysł na prezent

Kraina tysiąca jezior, która zachwyca każdego roku tysiące turystów. Mowa o województwie warmińsko-mazurskim, które zachwyca pięknym ukształtowaniem i ogromną liczbą jezior - z czego chętnie korzystają osoby odwiedzające Warmię i Mazury. Kąpiele, sporty wodne bądź opalanie - na Mazurach każdy znajdzie atrakcje w sam raz dla siebie. Jak jeszcze warto spędzić tutaj wolny czas? Jakie atrakcje doskonale sprawdzą się dla odwiedzających to miejsce, a jaki prezent warto wybrać dla mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego? Znajdź pomysł na prezent, który zachwyca!

Weekend na Mazurach

Wyjazd do województwa warmińsko-mazurskiego może być doskonałym pomysłem na udany weekend. Dobrze odpoczywa się tu w sposób aktywny i pasywny - dla każdego, coś miłego. Dobrze odnajdują się tutaj “samotni jeźdźcy”, rodziny z dziećmi oraz pary, szukające romantycznego pobytu we dwoje. Urokliwe wsie i miasteczka, z których większość jest doskonale usytuowana nad wodą, to prawdziwy ogrom możliwości, zarówno jeżeli chodzi o wybór miejsca pobytu, jak i planowane atrakcje. Doskonałym miejscem, w którym można spędzić cudowne chwile we dwoje, jest Hotel nad Pisą. Romantyczny Weekend w Hotelu nad Pisą dla Dwojga to nie tylko wyjątkowa lokalizacja w sercu Warmii i Mazur. To także mnóstwo korzyści, które oferuje sam hotel. Między korzystaniem z uroków oferowanych przez Mazury, macie możliwość skorzystania z romantycznej kolacji przy świecach, z pysznym deserem i kieliszkiem dobrego, czerwonego wina. Każda z osób otrzyma częściowy masaż, doskonale działający na napięte mięśnie oraz możliwość skorzystania z sauny na wyłączność, która jeszcze bardziej "podkręci temperaturę" wyjazdu! Miejsce znakomicie łączy zalety luksusowego hotelu ze swobodnym korzystaniem z atrakcji typowych dla tego regionu Polski. Wyjazd doskonale sprawdzi się jako prezent dla ukochanej lub ukochanego bądź dla rodziców. Mazury zachwycają osoby w każdym wieku!

Pomysł na wodny prezent

Osoby przyjeżdżające do województwa warmińsko-mazurskiego często szukają typowo “wodnych” atrakcji. Powszechne zainteresowanie budzą rowerki wodne, kajaki oraz łódki. Jednak najbardziej mazurskim przeżyciem, które dostarcza adrenaliny i niezwykłych emocji, jest wyprawa na żagle. Sobotni Relaks pod Żaglami na pokładzie żaglówki to cały dzień żeglowania po cudownych zakamarkach Pojezierza Mazurskiego, dzięki któremu można się rozkoszować naturą i żeglarską przygodą. Wiatr we włosach, promienie słońca i orzeźwiająca bryza - to będzie kwintesencja wyjazdu na Mazury. Radość i piękne okoliczności przyrody będą towarzyszyły osobie obdarowanej przez cały czas. Na pokładzie o bezpieczeństwo zadba doświadczony żeglarz, który zapewni niesamowite przeżycia. Ahoj przygodo!

Powietrzna przygoda na Mazurach

Podziwianie pięknych widoków może odbywać się nie tylko podczas pieszych wędrówek lub rowerowych wypraw. Zdecydowanie dużo więcej widać “z góry”, dlatego i turyści, i rdzenni mieszkańcy Warmii i Mazur, chętnie korzystają z odlotowego przeżycia, jakim jest Lot Widokowy Motolotnią Plus! Możliwość podziwiania niezwykłych widoków i wykonywania wspaniałych fotografii jest zawsze świetnym pomysłem na prezent - zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny! Dużą zaletą takiego lotu jest fakt, iż motolotnia nie posiada szyb, więc nic nie oddziela człowieka od pięknych widoków. Takie przeżycie doskonale sprawdza się jako prezent bądź jest idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu w Giżycku i okolicach! Podziwianie przyrody z tej perspektywy to niezwykła przygoda, warta uwiecznienia na zdjęciach!

Voucher na prezent

Bliska Ci osoba często wspominała, że chciałaby zrobić coś szalonego? Czas na otworzenie katalogu marzeń i podarowanie super prezentu. Jakiego? Skoku ze Spadochronem! W Elblągu mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego mają okazję, by spełnić marzenia o lataniu. Skok ze spadochronem to niezwykłe przeżycie - 60 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Skoki oddaje się z wysokości 4000 metrów, a na całe przeżycie należy zarezerwować sobie około 3 godziny. Skydiving to wspaniały podarunek dla osób w niemal każdym wieku. Jego uniwersalność polega na tym, że i kobiety, i mężczyźni doskonale bawią się w powietrzu! Jest to zdecydowanie atrakcja, która doskonale wypełnia wolny czas i zajmuje wysokie miejsce na liście “do zrobienia” u wielu osób. Czas odważyć się zrobić ten jeden krok i podbić przestworza! Voucher na prezent gwarantuje emocje i spełnienie marzeń.

Przygoda na Mazurach dla przyjaciół

Postanowione, w tym roku jedziemy na Mazury! Z jakiej atrakcji warto skorzystać, będąc na miejscu? Podziwianie mazurskich lasów można zaplanować w samochodzie. Ale nie takim zwykłym aucie, tylko prawdziwej terenówce z napędem na cztery koła. Jazda 4x4 to niezwykłą przygoda dla fanów motoryzacji i okazja, by dobrze się bawić w naturalnym terenie. Offroad na Mazurach to doskonałe przeżycie dla trzech osób, które lubią motoryzacyjne przygody. Każda z osób ma możliwość poprowadzenia off roadowego samochodu, więc dla każdego przygoda będzie niesamowitą rozrywką. Mazurskie tereny są wręcz idealne dla tego typu rozrywki, więc...gaz do dechy!

Przeżyjcie niezapomniane przygody w województwie warmińsko-mazurskim!