Prezenty na Święta Bożego Narodzenia

Podaruj przeżycia pod choinkę! W tym roku zamiast materialnych prezentów na święta możesz wybrać dla bliskich i znajomych Vouchery, które zagwarantują niesamowite przeżycia i atrakcje. Sprawdź, co przygotowaliśmy.

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 5004
Wyświetlono 60 z 5004

Warto, aby prezenty na święta były pomysłowe i oryginalne i na długo zapadały w pamięć. Zobacz nasze najlepsze propozycje na upominki świąteczne dla bliskich i znajomych.

Prezent dla mamy na święta

Wybierz prezent dla mamy na święta, który sprawi jej wiele radości. Możesz zdecydować się na przykład na pobyt w SPA, masaże, wizytę w gabinecie odnowy biologicznej albo wyjście do fryzjera czy kosmetyczki. Ciekawą kategorią podarunków są prezenty kulinarne, na przykład kolacja dla dwóch osób, degustacja wina albo wizyta w kawiarni. Prezent dla kobiety na święta może być także z dziedziny związanej z aktywnością, na przykład wyjście na strzelnicę lub gokarty. Doskonałym pomysłem jest też floating, czyli nowoczesna metoda relaksu fizycznego i psychicznego. Kapsuła floatingowa umożliwia swobodne unoszenie się na wodzie, co przynosi ulgę dla kręgosłupa, mięśni, a także umysłu. Dla mamy możesz także wybrać prezenty rozwojowe i kreatywne, na przykład kurs projektowania wnętrz lub fotografii.

Prezent dla taty na święta

Prezent dla taty na święta może być związany z jego marzeniami i zainteresowaniami. Idealnie sprawdzi się jazda sportowym samochodem, wyjście do SPA lub na strzelnicę, a także bilety do kina lub teatru. To jednak nie wszystkie nasze propozycje. Dobrym pomysłem może być degustacja whisky lub piwa, zimowa jazda psim zaprzęgiem albo lot widokowy motolotnią. Świetnie sprawdzą się także różne warsztaty, na przykład wyplatania koszy lub majsterkowania.

U nas znajdziesz prezenty pod choinkę dla całej rodziny!

W naszej ofercie znajdziesz szeroką ofertę prezentów na święta dla wszystkich członków rodziny, a także dla przyjaciół i znajomych. Dla rodziców możesz wybrać wspólny prezent, na przykład wyjście do kina, teatru lub na romantyczną kolację. Dla przyjaciółki lub przyjaciela świetnie sprawdzi się wizyta w escape roomie albo warsztaty związane z ich zainteresowaniami. Nie masz pomysłu na prezent na święta? Sięgnij po specjalny pakiet dla niej lub dla niego. W ten sposób obdarowana osoba będzie mogła samodzielnie wybrać konkretny podarunek z kilkuset możliwości.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.