Prezenty dla Babci i Dziadka

Potrzebny Wam jest niebanalny prezent na Dzień Dziadka? A może relaksujący prezent dla Babci? W tej kategorii znajdziecie prezenty, które uszczęśliwią oboje! Podarujcie swoim najdroższym Dziadkom prezent, który będą długo pamiętać.

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 135
60 z 135

Okaż miłość Babci i Dziadkowi jednym gestem

Dziadkowie kochają bezwarunkowo i rozpieszczają swoje wnuki. Dlaczego, więc nie zacząć rozpieszczać dziadków? Jeśli szukasz prezentu z okazji rocznicy ślubu dziadków, prezentu na gwiazdkę lub prezentu na Dzień Babci i Dzień Dziadka - jesteś we właściwym miejscu. Mamy zarówno spokojne prezenty, jak i dawno odkładane marzenia do spełnienia. Możesz podarować im chwile głębokiego relaksu lub niecodzienne przeżycie. A może chcesz przypomnieć im lata młodości? Z naszymi prezentami wszystko jest możliwe. Wybierz to, co najlepsze dla Twoich ukochanych dziadków. Z pewnością wiele im zawdzięczasz. Z pomocą jednego gestu możesz wyrazić całą swoją wdzięczność, miłość i szacunek.

Bądź na czasie - podaruj dziadkom prezenty w formie przeżyć
Lot Balonem ze Szkoleniem dla Dwojga lub Lot Widokowy dla Dwojga być może pozwoli urzeczywistnić lotniczą pasję w realne wspomnienia dziadków. Kto powiedział, że może być za późno na nową pasję? Warsztaty Ceramiki dla Dwojga to romantyczne chwile, artystycznej rozrywki. Włoska Kolacja dla Dwojga lub Czekoladowy Wieczór dla Dwojga to idealny prezent dla smakoszy jedzenia. Jeśli chcesz postawić na tradycje kulinarne w wersji nowoczesnej, podaruj im Polską Ucztę w Stylu Fusion dla Dwojga. Kolacja we Dwoje i Spektakl w Teatrze Sabat to połączenie degustacji i muzycznego spektaklu. Spełni oczekiwania wytrawnych fanów kultury. Zwiedzanie Krakowa - Podróż w Dawnym Stylu to świetny dodatek do prezentu typu Polska Uczta dla Dwojga w Krakowie lub Romantycznego Pobytu w Komorowski Luxury Guest Rooms. Zawsze też warto wysłać dziadków na zasłużony odpoczynek, z dostępem do strefy Spa i w otoczeniu pięknej natury. Wystarczy podarować im Relaksujący Weekend Spa Dla Dwojga / Nałęczów. A jeśli chcesz pamiątkę dla całej rodziny, wręcz im Sesję Fotograficzną “we Dwoje”. To prezent, który będzie ciekawym doświadczeniem, świetną zabawą i trwałą pamiątką dla kolejnych pokoleń. A może wyślesz dziadków na niezapomnianą przejażdżkę Harley'em? Jazda Motocyklem Harley Davidson spełni ich marzenie o beztroskiej wolności i romantycznej podróży.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.