Pakiet Przeżyć Wrocław

Tylko u nas
5.0 5 Opinie

Pakiet Przeżyć Wrocław


Ponad 70 dostępnych prezentów!
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Otwieramy przed Tobą wachlarz propozycji na spędzenie czasu we Wrocławiu. Te niesamowite atrakcje chciałby przeżyć każdy, ponieważ nasza oferta dostosowana jest do wszystkich indywidualności. Zebraliśmy wszystkie najciekawsze przeżycia we Wrocławiu by każdy mógł znaleźć w nich coś dla siebie. Sam zdecyduj jak wypełnisz swoje wolne chwile. Spośród 60 prezentów wybierz ten jedyny, który pozwoli Ci na zrealizowanie Twojego marzenia.

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów we Wrocławiu. Osoba obdarowana wybiera jedno przeżycie, które chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 70 przeżyć na terenie Wrocławia i okolic.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć Wrocław sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla niego, prezent na urodziny

Pakiet Przeżyć Wrocław zawiera kilkadziesiąt przeżyć do wyboru, co czyni go wyjątkowym prezentem!. Możliwości jest mnóstwo - niezależnie czy ktoś woli spokojne przeżycia, czy atrakcje pełne adrenalniy, znajdzie coś dla siebie! Pozwól osobie obdarowanej wybrać z Pakietu swoje ulubione przeżycie! Pakiet Przeżyć idealnie się sprawdzi jako prezent na Gwiazdkę lub prezent na Walentynki.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 70 dostępnych prezentów!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

Czas trwania jest zależny od wybranego przeżycia.

Informacje dla oglądających

Możliwość obserwowania realizacji jest zależna od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. 
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 5 Opinie

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 99
Wyświetlono 24 z 99

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.