(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Promocje

Chcesz zaimponować komuś niezwykłym prezentem? A może chcesz zrobić niespodziankę komuś, kto uwielbia dostawać wiele podarunków? Ponad 100 propozycji prezentów w promocji! W tej kategorii znajdziesz nie tylko oryginalne prezenty, lecz także wyjątkowe promocje! Kupuj prezenty 5, 10, 25, a nawet 80 procent taniej! Zapraszamy do kategorii Promocje! 

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 23

Skąd wzięła się promocja?

Słowo promocja pochodzi od łacińskich słów - promotio i promovere, tłumaczonych jako poparcie i prowadzenie naprzód. Promocja ściśle związana jest z historią reklamy. Za najstarszy przykład reklamy, uważany jest papirus, pochodzący z Teb z około 3000 roku pne. Na początku reklama była oczywiście słowna i polegała na krzyku. Sprzedawca krzyczał, reklamując przy tym swój towar. Bodaj najpopularniejszym dniem, tak zwanej promocji, jest, słynny chyba pod każdą szerokością geograficzną, Black Friday. Skąd wzięło się to święto? Przywędrowało z USA, gdzie obchodzone jest w pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia. Najbardziej prawdopodobną teorią, tłumaczącą początek tego święta, jest ta, która mówi, że zakupowe szaleństwo związane jest z sytuacją rynku złota (w roku 1869) - cena tego surowca w USA, w wyniku spekulacji giełdowych, osiągnęła rekordową wysokość. Rząd Stanów Zjednoczonych postanowił interweniować, co spowodowało ogromną lawinę na rynku finansowym i spadek cen złota ze 160 do 130 dolarów za uncję. W Wyjątkowym Prezencie staramy się przez cały rok utrzymywać korzystną cenę naszych przeżyć, po to, aby każdy mógł pozwolić sobie na realizację marzeń. Jednak czasem popuszczamy wodzę fantazji i właśnie stąd na naszej stronie jest zakładka Promocje. Znajdziesz tu najkorzystniejsze oferty, które potrafią być przecenione aż do -80%. Szansa, by “upolować” okazję!

Promocja na marzenia!

Kategoria Promocje na naszej stronie jest dynamiczna. Oznacza to, że nie możemy zagwarantować, że przeceniony prezent będzie przeceniony również jutro bądź za tydzień. Dlatego właśnie warto zaglądać regularnie i patrzeć jakie promocje przygotowaliśmy tym razem. Jako specjaliści od prezentów wiemy, że najlepszy prezent to ten, który podarowany jest od serca i z myślą o bliskiej osobie. Tani prezent cieszy tak samo jak luksusowy, bowiem w wypadku przeżyć jego cena jest drugorzędna. Ważne, żeby został wybrany dla bliskiej nam osoby. Przeżycie to wspaniały sposób, aby powiedzieć “Kocham Cię” lub “Dziękuję” w sposób nietuzinkowy i niezwykły. Tak niezwykły jak marzenie, które bliska nam osoba ma szansę zrealizować. Przeżycie dla każdego oznacza coś innego. Dla jednych niezapomnianą historią będzie wyjątkowa Kolacja w Ciemności, inni ucieszą się z kursu - Zostań Behawiorystą Psów, a jeszcze inni spełnią swoje marzenia podczas Skoku ze Spadochronem. Przeżycia i marzenia są różnorodne, dokładnie tak samo jak ludzie. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz ponad 3000 prezentów na każdą okazję, wśród których każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Ogromny wybór sprawia, że spełniliśmy już kilkaset tysięcy marzeń...i ciągle nam mało! Przeżycia są teraz ważne 3 (słownie: TRZY) lata, więc z pewnością każdy spokojnie zdąży zrealizować swoje przeżycie! Te 1096 dni ważności to gwarancja zadowolenia i znalezienia czasu na marzenie, nawet dla tych najbardziej zapracowanych!

Nawet 80% taniej!

Zdarza się, że przeżycie jest przecenione aż o 80%. Dlaczego? Po prostu! Nieważne, czy Twoim marzeniem jest Lot Balonem, czy też zejście po pionowej ścianie budynku - Walk In The Sky. Staramy się dostarczyć Ci mnóstwo pozytywnych wrażeń w najkorzystniejszej cenie. Jesteśmy specjalistami w doborze prezentów, a nasi doradcy z pewnością zaproponują coś ciekawego dla Twoich bliskich. Stacjonarnie, mailowo, na czasie bądź telefonicznie - jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Gdy wybierzesz już wymarzony prezent, masz kilka opcji, aby znalazł się w Twoich rękach. Możemy wysłać go przez email jako eVoucher, w pliku .pdf - do samodzielnego wydrukowania i ozdobienia w domu, ale również kurierem, pocztą polską, lub dostarczyć do paczkomatu. Wielu klientów wybiera także możliwość odbioru osobistego na naszych wyspach handlowych, oszczędzając czas, pieniądze i… chroniąc środowisko. Wiele osób ceni też sobie pomoc naszych wyjątkowych doradców, którzy zawsze chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego przeżycia oraz poinformują o aktualnych promocjach. Cenimy sobie rozwiązania, które powoduje uśmiech na twarzy marzeniobiorców i marzeniodawców. Dlatego też kategoria Promocje jest dynamiczna. Pojawiają się na niej różne prezenty i przeżycia, możliwie w szerokim zakresie, tak, aby każdy znalazł tu coś ciekawego. Adrenalina, sport, samochody i degustacje...ale także kursy i Kursy Online. Bogactwo wyboru to rzecz, którą cenimy! Zapoznaj się z najnowszymi promocjami, a jutro zobacz...czy nie pojawiły się kolejne! W ten sposób będziesz zawsze na bieżąco i w końcu “upolujesz” najlepszą okazję. W razie pytań bądź niezdecydowania...polecamy nasze punkty stacjonarne, gdzie specjaliści ds. marzeń doradzą co będzie najlepszym wyborem.
Jesteśmy pewni, że docenisz naszą ideę wręczania Voucherów na przeżycia jako tej formy, która sprawi, że na twarzy obdarowanego pojawi się uśmiech, a ekscytacja z powodu nadchodzącego wydarzenia sprawi, że będzie miał problemy z zasypianiem. Myśl o marzeniu, jego przeżycie oraz wspomnienia z nim związane...prezent z pewnością nie będzie kolejną rzeczą zbierającą kurz.

Zamiast rzeczy, podaruj emocje!