Pakiet Przeżyć "Adrenalina"

Ponad 200 prezentów dostępnych w całej Polsce!
1-4 os.

299,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
299,99 zł

Nie możesz żyć bez adrenaliny, wyzwań i przygód? Pragniesz przekraczać granice własnych możliwości i świetnie się przy tym bawić? Pakiet Przeżyć Adrenalina, to wszystko czego potrzebujesz. Wgniatające w fotel przyspieszenie Ferrari? Emocje na Bungee czy błoto na offroadzie? Wybór należy do Ciebie. Zdecyduj, co sprawi Ci najwięcej radości i przygotuj się na niesamowite przeżycia. Skacz, strzelaj, lataj lub wciśnij gaz do dechy... i poczuj że żyjesz!

 Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów, których realizacja dostarczy potężną dawkę adrenaliny. Osoba obdarowana decyduje jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet PrzeŻyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 200 przeżyć na terenie całej Polski.

Pakiet Przeżyć Adrenalina sprawdzi się jako:
prezent dla nastolatka, prezent dla mężczyzny, prezent na 30 urodziny

Zastanawiasz się, co szalonego na prezent możesz podarować bliskim? A może sam chcesz odczuć radość z przeżycia? Pakiet Przeżyć Adrenalina to nie tylko znakomity prezent dla pracowników, lecz także dla przyjaciół, czy rodziców! Ten pakiet upominkowy to przede wszystkim możliwość wyboru przeżycia w prezencie przez samą obdarowaną osobę. Znakomicie sprawdza się jako ekstremalny prezent na urodziny, rocznicę, czy Święta. Adrenalina w prezencie? Dlaczego nie! Ten pakiet ucieszy wszystkich wielbicieli mocnych wrażeń - zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Nie szukaj dalej – Voucher na prezent to strzał w dziesiątkę i gwarancja zadowolenia obdarowanego. Przeżycia, jakie oferuje pakiet, to dawka świetnej zabawy!

Dostępne Prezenty i lokalizacje.
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 218
Filtruj Prezenty
24 z 218

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 200 prezentów dostępnych w całej Polsce!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Informacje dla oglądających

Możliwość obserwowania realizacji jest zależna od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
1 2 3 4 5
Mariusz

Polecam!

Paweł

Rewelacja, świetny prezent!

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.