Prezent dla Rodziców

Wszyscy wiemy, jak ciężko wymyślić pomysł na  ciekawy prezent dla rodziców. Często nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić co mogłoby sprawić im największą radość. Z pomocą przychodzą przeżycia i atrakcje, które wywołują ogromne emocje i spełniają marzenia! Zapraszamy do kategorii Prezenty dla Rodziców. Wybierz szczególny prezent dla mamy i taty!

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1641
Wyświetlono 60 z 1641

Wyjątkowy Prezent dla wyjątkowych rodziców

Rodzice to osoby, którym najwięcej zawdzięczamy. Są z nami od początku życia i kształtują nas, pokazując świat. Wychowują, uczą i bawią. Z biegiem czasu zmienia się ich rola, jednak nie miejsce w sercu. To zawsze mają zapewnione. Dlatego, gdy szukamy podarunku dla rodziców, niezależnie od tego czy ma być prezentem na rocznicę ślubu czy skromnym upominkiem jako dowód miłości i troski, chcemy by był on “gwiazdką z nieba”. Tak samo jak oni chcieli tę przysłowiową gwiazdkę, podarować nam, gdy byliśmy młodsi. Po wielu latach, spędzanych w rodzinnym gronie, mogą nam wyczerpać się pomysły na prezent świąteczny dla rodziców albo, z biegiem czasu, uznajemy, że wystarczy już podarunków materialnych, bo ani tacie nie przyda się kolejny pasek, ani mamie kolejna torebka. Stąd właśnie bierze się popularność prezentów w formie przeżyć. Vouchery na marzenia to znakomity sposób, by dać komuś wyśniony prezent. Dotyczy to również podarunków, które chcemy ofiarować rodzicom. Weekend we Dwoje, Romantyczna Kolacja, a może...Skok ze Spadochronem? Możliwości jest naprawdę mnóstwo, a bogata oferta sprawia, że łatwo znaleźć w niej coś, co idealnie będzie pasowało do Twoich rodziców. Kategoria Dla Rodziców to ponad 700 unikalnych przeżyć i atrakcji, dostępnych na terenie całej Polski. Każdy z nich jest w stanie wyrazić wdzięczność i miłość, a dopasowanie ich do konkretnie naszych rodziców jest bardzo proste. Wystarczy przez chwilę pomyśleć, o czym właściwie marzą nasi rodzice, co chcieliby przeżyć i co sprawiłoby im największą radość. Z racji tego, że Vouchery Wyjątkowego Prezentu są ważne aż przez 3 lata, to nawet najbardziej zabiegani i zapracowani rodzice, spokojnie zdążą przez ten czas z nich skorzystać. To ogromna wygoda i świetny pomysł na prezent. Podaruj rodzicom wyjątkową przygodę, którą będą wspominać latami!

Sprawdzony pomysł na prezent dla rodziców

Zdajemy sobie sprawę, że zarówno mama, jak i tata mogą mieć całkowicie różne gusta i upodobania. Ba, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że tak jest. Dlatego warto zastanowić się nad aktywnością bądź przyjemnością, która niejako ich połączy. Z pewnością takim wyborem będzie, wspomniana wcześniej, romantyczna kolacja. Jednak, żeby została ona zapamiętana na długo, musi być w niej coś wyjątkowego. Może to być np. całkowita ciemność. Kolacja w Ciemności to znakomite wydarzenie kulinarne, które oprócz wyśmienitych dań, dostarczy również niezapomnianych emocji, których Twoi rodzice nigdy nie zapomną. Prawdziwa uczta, o której jakoś dbają najlepsi kucharze, połączona z całkowitą ciemnością (dzięki której zmysły smaku i węchu stają się dużo bardziej wyczulone) to nie tylko jedzenie i emocje. To również wspaniała zabawa, obok której nie sposób przejść obojętnie. Prezent w formie przeżycia cieszy wielokrotnie. W momencie obdarowywania, gdy zbliża się moment realizacji, gdy przeżywamy swoją przygodę oraz jeszcze długo po niej. Każda myśl, dotycząca Kolacji w Ciemności, będzie przywoływała rodzicom miłe wspomnienia!
Dla lubiących zwiedzanie i wino, także mamy coś specjalnego. Podaruj swoim rodzicom Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga i ciesz się ich niezwykłą przygodą. Taka atrakcja to ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu w sposób inny niż zwykle!
Kolejnym sprawdzonym pomysłem na upominek dla rodziców i gwarancją, że na pewno nie będzie to prezent nietrafiony, są Pakiety Przeżyć, czyli zbiór tematycznych atrakcji, spośród których, obdarowani sami wybierają atrakcje, z której chcą skorzystać. Pakiety są podzielone na kilkanascie różnych “tematów” po to, by łatwiej było wybrać idealny podarunek dla rodziców. Pakiet Przeżyć “Dla Dwojga” to zbiór atrakcji, przeznaczonych właśnie dla dwóch osób, które dostępne są na terenie całego kraju. Znajdziemy tu różne degustacje, kolacje, ale także przeżycia, które powodują podwyższone bicie serca. Długa ważność Vouchera i możliwość wyboru marzenia, to dwie ważne rzeczy, bowiem gwarantują zadowolenie z prezentu. Przeżycie można realizować w swoim rodzinnym mieście bądź połączyć je z wyjazdem wakacyjnym lub zwiedzaniem miasta.
Pozostając w tematyce zwiedzania i wyjazdów, ciekawym pomysłem na prezent dla rodziców będzie Pakiet Przeżyć “Weekend we Dwoje”, czyli możliwość wyboru wyjazdu, do jednego z kilkudziesięciu urokliwych miejsc. Morze, Góry, Mazury albo...wygodny hotel w centrum miasta. Dla każdego, coś wymarzonego.

Dla rodziców...dreszczyk adrenaliny!

Spełnienie marzeń to super prezent. Co jednak, gdy rodzice zawsze marzyli o czymś niezwykłym, pełnym adrenaliny? Wtedy...warto zajrzeć do naszego katalogu marzeń i podarować im niezwykłą przygodę. Skok ze Spadochronem, Lot Balonem lub Walk In The Sky - każde z tych przeżyć ma w sobie to “coś” i wywołuje niesamowitą ekscytację, nie tylko podczas realizacji przeżycia, ale także podczas myśleniu o niej (zarówno przed, jak i po realizacji). Warto przełamać schematy i obdarować rodziców niezwykłą przygodą, która będzie spełnieniem najskrytszych marzeń, z których (z różnych powodów) musieli kiedyś zrezygnować. Vouchery na przeżycia to okazja, aby zakosztować przygody życia i poczuć niezwykłe emocje!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.