Pakiet Przeżyć Trójmiasto

Tylko u nas
5.0 5 Opinii

Pakiet Przeżyć Trójmiasto


120+ prezentów, Trójmiasto i okolice
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Trójmiasto to miejsce, które wielu osobom kojarzy się z dobrą zabawą na plaży i w morzu. Jednak na lądzie kryje się jeszcze więcej atrakcji, a wszystkie które jako specjaliści od prezentów uważamy za najlepsze, umieściliśmy w Pakiecie Przeżyć. Spośród 50 ofert jakie wybraliśmy specjalnie dla Ciebie, wybierz jedną, która najbardziej trafia w Twój gust. Każda indywidualność znajdzie tu coś dla siebie. Sam zadecyduj, które ze swoich marzeń chcesz spełnić i przeżyj niesamowite chwile, które pozostaną w Twojej pamięci przed długi czas.

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów w Trójmieście. Osoba obdarowana wybiera jedno przeżycie, które chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 120 przeżyć na terenie Trójmiasta i okolic.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć Trójmiasto sprawdzi się jako:
prezent dla niejprezent dla niego, prezent na urodziny

Nie chcesz by Twój pomysł na prezent był czymś nietrafionym? Zależy Ci na tym, by podarunek był jak najbardziej zaskakujący? Pakiet Przeżyć Trójmiasto to idealny wybór! Podaruj swojej bliskiej osobie zestaw najciekawszych przeżyć w Trójmieście! Prezent zdecydowanie będzie idealny na urodziny lub na Dzień Kobiet.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

120+ prezentów, Trójmiasto i okolice

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

Czas realizacji zależy od wybranych atrakcji.

Uczestnicy

1-2 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. 
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 5 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 108
Wyświetlono 24 z 108

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.