(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na Magiczną Kolację - Wieczór z Pokazem Iluzji

Magia nie istnieje... podobno. Przekonaj się, jak niewielka różnica jest między realnym, a niemożliwym. Zapraszamy na Magiczną Kolację, czyli niezapomniany Wieczór z Pokazem Iluzji. Elegancka restauracja, doskonałe jedzenie i prawdziwy magik, prezentujący swe umiejętności. Czarujący wieczór, pełen magii, tajemnic i... śmiechu! Magiczna Kolacja to fantastyczna zabawa!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 30

Czym jest Magiczna Kolacja?

“Bez podziwu i zdziwienia świat jest pusty całkiem”... Zapraszamy na wyjątkowy i magiczny wieczór, który wniesie ożywienie, radość i zdumienie do Waszego życia. Zaskoczy, zaciekawi i zachwyci. Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej uczty z magicznym pokazem. Kolacja jest dostępna w dwóch wariantach: wersji Standard i wersji VIP, która wzbogacona jest o wino i deser. Odbywa się ona w trzech miastach: Warszawie, Krakowie i Gdańsku w formie oryginalnych eventów. Goście mogą wybrać wariant menu: mięsny, wegetariański (wegański) lub rybny i rozkoszować się niezwykłym wieczorem.
Podczas kolacji doświadczony iluzjonista będzie wykonywać pokaz na scenie głównej oraz przy stolikach, sięgając po pomoc magicznych asystentów - gości kolacji. Ten niezwykły wieczór przepełniają okrzyki zdumienia, głośny śmiech i gromkie brawa. Pokaz pozwala zapomnieć o tym, że magia nie istnieje (czy aby na pewno?) i przenosi uczestników do świata, w którym niemożliwe nie istnieje. Podczas tego magicznego wieczoru najczęściej zadawane pytanie to: “Jak to możliwe”? Zapraszamy na przepyszną kolację, pełną niedowierzania, ekscytacji zachwytu i, oczywiście, dobrego smaku!

Magiczna Kolacja, czyli Pokaz Iluzji

Nie możemy zdradzać szczegółów pokazu. Z prostego powodu: nie chcemy psuć niespodzianki jej uczestnikom. Magiczna Kolacja z Pokazem Iluzji pomoże Wam m.in. dowiedzieć się, jak znaleźć pieniądze w owocach; przekonać się, jakie magiczne właściwości skrywają serwetki; zobaczyć, jak można teleportować ser oraz odkryć tajemnicę i zrozumieć, dlaczego magicy nienawidzą spaghetti.
Jest to tylko część sztuczek, które zaprezentuje magik podczas kolacji. I... nie będzie on jedynym czarodziejem, który weźmie udział w tym wieczorze. Jego "konkurencją" będzie szef kuchni, który przygotuje potrawy specjalnie na tę okazję. Sami zdecydujecie, kto zrobił na Was większe wrażenie.

Menu Magicznej Kolacji

Menu kolacji stanowi tajemnicę i na każdy event jest ono przygotowywane przez szefa kuchni, który dopasowuje je do tematyki wieczoru. Goście kolacji, podczas wypełniania formularza rezerwacyjnego, mogą wybrać preferowane menu: mięsne, wegetariańskie (wegańskie) lub rybne. Formularz to również miejsce, w którym należy podać ewentualne alergie żywieniowe. Chcemy, by w Magicznej Kolacji mogła wziąć udział każda osoba, która o tym marzy, dlatego dania zostaną dopasowane do potrzeb osób uczestniczących w kolacji. W wersji Standard uczestnicy otrzymują przystawkę, danie główne i napój. Wersja VIP jest wzbogacona o deser oraz kieliszek wina. Kolacja trwa około 1,5 godziny i możemy zagwarantować, że wyjdziecie zachwyceni - zarówno smakiem i ilością jedzenia, jak i pokazem magii.

Gdzie można wziąć udział w Magicznej Kolacji?

Magiczna Kolacja odbywa się w eleganckich restauracjach. W Krakowie, Gdańsku i Warszawie. Może wziąć w niej udział każdy, kto pragnie przeżyć kulinarny wieczór pełen emocji. Towarzyskie spotkanie, romantyczna randka, spotkanie z przyjaciółmi… unikalny charakter kolacji sprawia, że pasuje ona niemal na każdą okazję, a profesjonalny iluzjonista z łatwością zachwyca osoby młodsze i te nieco starsze.

Poznajcie świat magii, wybierając się na Magiczną Kolację z Pokazem Iluzji!