Prezenty na Wieczór Kawalerski

Już za chwilę zaczną się rodzinne obowiązki i rola męża, lecz póki co baw się! Pomysł na oryginalny Wieczór Kawalerski nie przychodzi Ci do głowy? Z nami to nie problem! Postaraj się, aby ten dzień przeszedł do historii jako niesamowite wydarzenie!

Sortuj wyniki: 250
60 z 250

Kawaler NIE do wzięcia
Istnieje wiele dróg, ale tylko jedna jest drogą prawych – mawiał filozof. A ty zdecydowałeś się w końcu nią podążyć i tak jak chcieli rodzice wkroczyć na ścieżkę małżeństwa. Za późno już na wątpliwości i wahanie, ale zdążysz jeszcze ten ostatni raz zabawić się z kolegami jak za dawnych czasów. Oto bowiem zbliża się twój ostatni wieczór (i noc) jako kawaler. Choć już niekoniecznie do wzięcia.

Szalony wieczór kawalerski
Jak nie zmarnować tej ostatniej nocy i upewnić się, że będziesz mógł uciec do niej myślami w tych trudnych chwilach, gdy ona znów obrazi się nie wyjawiając powodu? Podaruj sobie i swoim kompanom niezapomniane przeżycia. Postawcie na porządną dawkę emocji z paintballem dla przyjaciół lub nocną grą strategiczną i poczujcie się jak prawdziwi snajperzy. Albo spędźcie popołudnie na strzelnicy, mierząc się z prawdziwą bronią. Jeśli z kolei podzielacie upodobania do dobrych trunków, czekają na was kurs kiperski i degustacja whisky. A może jesteście poszukiwaczami przygód? Wobec tego macie niepowtarzalną szansę wybrać się w podróż po bezdrożach z 4x4. Albo poszaleć na quadach i buggy. Szukacie czegoś co pozwoli wam przedłużyć chwile spędzone w męskim gronie? Postawcie na wieczór kawalerski pod żaglami na Mazurach. Wyobraźcie sobie łódź płynącą po (nie zawsze wzburzonych) falach i was walczących z linami jak żeglarze na pokładzie dalekomorskiego statku. Czy nie brzmi to jak idealna recepta na zacieśnianie braterskich więzi zanim małżeństwo na dobre cię pochłonie?

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.