Wspinaczka

Góry inspirują ludzi od setek lat. Przepiękne widoki, skaliste szczyty i ogromna przestrzeń, która zachwyca i przeraża jednocześnie. Kurs wspinania to fajny prezent i ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu. Wspinanie wzmocnia kondycję fizyczną i poprawia ogólny stanu naszego organizmu!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 37

Na podbój górskich szczytów

Uwielbiasz chodzenie po górach? Twoi znajomi wiedzą, że znów się w nie wybierzesz jeszcze zanim rozpoczniesz opowieść o nowym szczycie lub pasmie, które zamierzasz zdobyć czy przemierzyć? Nie ograniczasz się do polskich gór i chętnie eksplorujesz europejskie łańcuchy? A może przygotowujesz się do podboju Korony Ziemi? Bez względu na to jak intensywnym uczuciem darzysz góry, nie zawsze pewnie znajdujesz dla nich czas w swoim intensywnym życiu. Chyba, że akurat mieszkasz w ich pobliżu i możesz pozwolić sobie na cotygodniowy spacer. Pozostałym pozostają jedynie substytuty. Ale za to jakie! Wypróbuj jedną z okolicznych ścianek wspinaczkowych i przekonaj się, że może być źródłem znacznie większych emocji niż te, do których przywykłeś!

Poznaj wspinaczkę

Poznaj wspinaczkę w pojedynkę lub zabierz ze sobą partnera swojej przygody dzięki voucherom od Wyjątkowego Prezentu. Przekonaj się, ile satysfakcji może Ci dostarczyć pokonanie obaw i lęków. Naucz się nazw poszczególnych części sprzętu, z których będziesz korzystać, opanuj wiązanie węzłów oraz komunikację z partnerem twojej wspinaczkowej przygody. A potem dowiedz się jak radzić sobie na ściance i zmierz się z wyzwaniem. Asekuruj swojego partnera i sam poruszaj się po trasie efektywnie oraz z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Kiedy już opanujesz wszystkie potrzebne umiejętności, postaw kolejny krok ku wyjątkowej przygodzie i wypróbuj wspinaczkę skalną. Malownicze trasy Jury Krakowsko-Częstochowskiej czekają na ciebie. Ale nie obawiaj nad twoim bezpieczeństwem czuwać będzie doświadczony instruktor.
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.