eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Prezent na Urodziny dla Dziewczynki

Zbliżają się urodziny Twojej córki, siostrzenicy lub bratanicy i zastanawiasz się, w jaki sposób uczcić z nią ten dzień? Jeśli chcesz, by było naprawdę wyjątkowo, podaruj jej jeden z naszych wyjątkowych prezentów! Rodzinne wyjście do parku wodnego Suntago, udział w quiz game z przyjaciółmi, wodne akrobacje podczas flyboardu i wiele innych świetnych propozycji otworzą przed Twoimi bliskimi świat pełen kapitalnej zabawy i mnóstwa śmiechu. W ten sposób zapewnisz niezapomniany prezent na urodziny dla dziewczynki, który dostarczy mnóstwa emocji i wyjątkowych wspomnień.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 426
Wyświetlono 60 z 426

Jaki prezent kupić dziewczynce na urodziny?

Park Wodny Suntago to jedna z najgorętszych atrakcji ostatnich lat w Polsce. Znajduje się pod Warszawą i jest doskonałym miejscem na spędzenie wspólnego, rodzinnego popołudnia. Co go wyróżnia spośród innych tego typu miejsc? Przede wszystkim to największy zadaszony park w całej Europie. Podzielony jest na 3 strefy, a w każdej z nich znajduje się mnóstwo atrakcji, które umożliwią zarówno całkowity relaks, jak i kapitalną zabawę. W Suntago dla gości przygotowano ponad 30 tematycznych zjeżdżalni, a także baseny, brodziki czy zewnętrzne wodne place zabaw. W sumie daje to ponad 3 kilometry zjeżdżalni i aż 2 tysiące metrów kwadratowych basenów. Oprócz tego organizatorzy sprowadzili z Kostaryki, Malezji i Florydy kilkaset prawdziwych palm, w których cieniu ustawiono leżaki tak, by zapewnić odwiedzającym jak największy komfort. Pobyt w Suntago to świetna zabawa i dla dzieci, i dla dorosłych, więc doskonale sprawdzi się jako prezent na urodziny dla dziewczynki.

Oryginalny pomysł na prezent na urodziny dla dziewczynki

Jeśli jubilatka ma zaufane grono przyjaciół, to dobrym pomysłem może być podarowanie jej Vouchera do Quiz Game. To studio, w którym można wziąć udział we własnym teleturnieju! Bez kamer, bez stresu i bez nadmiernej presji. Wydarzenie organizowane jest między innymi w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Poznaniu czy Łodzi, a całość potrwa 60 minut. Gracze będą musieli wykazać się wiedzą, znajomością zachowań ludzkich, umiejętnością rozpoznawania melodii, a także logicznego myślenia podczas rozwiązywania zagadek. Tego typu prezenty na urodziny dla dziewczynki zapewniają więc nie tylko świetnie spędzony czas, ale i możliwość zdobycia unikatowych wspomnień i doświadczeń. W końcu jak często ktoś z nas ma okazję wziąć udział w teleturnieju? Aby nadać całej grze większego realizmu, studio zostało wyposażone w multimedialne stanowiska oraz podświetlane przyciski, a grę prowadzi wirtualny prowadzący. Dzięki temu można naprawdę poczuć się jak podczas telewizyjnego teleturnieju. Wszystkich graczy czeka świetna zabawa z nutą rywalizacji. Z doświadczenia wiemy, że przyjemnie spędzony czas to najlepsze prezenty urodzinowe dla dziewczynki (i nie tylko).

Sprawdzone pomysły na prezent urodzinowy dla dziewczynki

Jeśli chcesz, by Twoje prezenty na urodziny dla dziewczynki pozwoliły jej się naprawdę wyszaleć i aktywnie spędzić czas, to koniecznie spójrz na Flyboard oraz Grę w Paintballa. Flyboard, ale też Water Jetpack czy Hoverboard, to gwarancja kapitalnej zabawy, którą zapamięta na długi czas. Przez 15 lub nawet 30 minut można skorzystać ze specjalnych butów, plecaka lub deski i, przy pomocy ogromnego ciśnienia wody, wzlecieć na wysokość nawet 8 metrów, aby następnie wykonywać rozmaite akrobacje. Żeby wziąć udział w przeżyciu, należy już umieć pływać, ale jeśli Twoja córka czy siostrzenica nie mają z tym problemu, to ten podarunek będzie dla nich strzałem w dziesiątkę. Aby wznieść się odpowiednio wysoko i wykonać akrobacje, trzeba włożyć trochę pracy i wysiłku, jednak zdecydowanie jest on tego wart. Flyboard to świetna atrakcja dla odważnych osób, które lubią próbować nowych rzeczy. Dostarcza dużo dobrej zabawy, a przy okazji pozwala popracować trochę nad kondycją oraz koordynacją swojego ciała. Już nawet 15 minut latania potrafi dostarczyć solidną dawkę endorfin, poprawić nastrój i sprawić, że ten dzień będzie naprawdę niezapomniany.

Gra w Paintball to z kolei kolejny pomysł na prezent na urodziny dla dziewczynki, który pozwoli jej spędzić czas z przyjaciółmi lub w rodzinnym gronie. W paintball najlepiej gra się w sporych grupach, więc to świetna alternatywa dla spokojnego popołudnia w domu. W zależności od konkretnej oferty będzie można zagrać według tradycyjnych zasad lub też skorzystać ze specjalnych scenariuszy wymyślonych przez organizatorów. Bez względu na to, która opcja zostanie wybrana ostatecznie, zapewni czas pełen świetnych wrażeń i fajny sposób na spędzenie czasu na wolnym powietrzu. Będzie trzeba wykazać się umiejętnością współpracy, celności i spostrzegawczości, a ta grupa, której pójdzie lepiej, zostanie ostatecznym zwycięzcą. Paintball to świetna gra taktyczna, doskonała jako prezent na urodziny dla dziewczynki. Aktywne formy rozrywki są bardzo dobrą opcją i dla młodszych, i dla starszych, a ta pozwala na dobrą zabawę całej rodzinie.