(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Kulinarna Uczta dla Dwojga"

0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Kulinarna Uczta dla Dwojga"


210+ przeżyć, 100+ miast
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Kulinarna Uczta dla Dwojga"

Uważacie siebie za kulinarnych koneserów? Kochacie wszystkie kuchnie świata i żadna potrawa nie stanowi dla Was wyzwania? A może wręcz przeciwnie, szukacie nowych inspiracji, by poszerzyć swoje smakowe doświadczenia? Pakiet Przeżyć Kulinarna Uczta dla Dwojga jest idealną możliwością, która odpowie na Wasze potrzeby, niezależnie od tego, jak mocno jesteście zaznajomieni ze sztuką kulinarną! Zadecydujcie, czy dzisiaj zasmakujecie ostrych potraw z Meksyku, rodzinnej polskiej kuchni w zupełnie innym wydaniu, czy zostaniecie przy innych propozycjach, które sprawią, że Wasz poziom endorfin wzrośnie! Na luzie, na poważnie albo intymnie - Wy decydujecie, jak wykorzystacie ten podarunek!

Pakiet Przeżyć "Kulinarna Uczta dla Dwojga" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów, wybranych specjalnie dla osób zaciekawionych kulinariami w niecodziennym wydaniu. Osoby obdarowane decydują jakie przeżycie chcą zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet obejmuje jeden prezent do wyboru spośród aktualnie dostępnych Kolacji dla Dwojga.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Kulinarna Uczta dla Dwojga" - Pakiet na prezent

Pakiet Przeżyć "Kulinarna Uczta dla Dwojga" to idealny wybór dla pary. Pozwól, by twoi bliscy wyruszyli w kulinarną podróż pełną smakowych doznań! Żołądek napełniony pysznym jedzeniem lubi mieć każdy, a prezent sprawdzi się zarówno dla niego, jak i dla niej!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

210+ przeżyć, 100+ miast

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 2 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 229
Wyświetlono 24 z 229

Zobacz inne propozycje