Pakiet Przeżyć "Kulinarna Uczta dla Dwojga"

Ponad 50 prezentów dostępnych w całej Polsce!
2 os.

299,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
299,99 zł

Uważacie siebie za kulinarnych koneserów? Kochacie wszystkie kuchnie świata i żadna potrawa nie stanowi dla Was wyzwania? A może wręcz przeciwnie, szukacie nowych inspiracji, by poszerzyć swoje smakowe doświadczenia? Pakiet Przeżyć Kulinarna Uczta dla Dwojga jest idealną możliwością, która odpowie na Wasze potrzeby, niezależnie od tego, jak mocno jesteście zaznajomieni ze sztuką kulinarną! Zadecydujcie, czy dzisiaj zasmakujecie ostrych potraw z Meksyku, rodzinnej polskiej kuchni w zupełnie innym wydaniu, czy zostaniecie przy innych propozycjach, które sprawią, że Wasz poziom endorfin wzrośnie! Na luzie, na poważnie albo intymnie - Wy decydujecie, jak wykorzystacie ten podarunek!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów, wybranych specjalnie dla osób zaciekawionych kulinariami w niecodziennym wydaniu. Osoby obdarowane decydują jakie przeżycie chcą zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet obejmuje jeden prezent do wyboru spośród aktualnie dostępnych Kolacji dla Dwojga.

Pakiet Przeżyć Kulinarna Uczta dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent na Walentynki, prezent na Święta Bożego Narodzenia

Twoje bliskie osoby nie wyobrażają sobie życia bez pysznego jedzenia? Zaskocz je wyjątkowym prezentem, którego nie znajdą nigdzie indziej! Podaruj im Pakiet Przeżyć Kulinarna Uczta dla Dwojga i pozwól, by wyruszyły w kulinarną podróż pełną smakowych doznań! Żołądek napełniony pysznym jedzeniem lubi mieć każdy, a prezent sprawdzi się zarówno dla niego, jak i dla niej!

Dostępne Prezenty i lokalizacje.
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 50 prezentów dostępnych w całej Polsce!

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.