(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Prezenty Płock

Czy wiesz, że był stolicą Polski i że tutaj znajdziemy najstarszą mieszkankę polskich ogrodów zoologicznych? Płock zaskakuje...i zachwyca! Poznaj najciekawsze atrakcje i sposoby na spędzenie wolnego czasu! Szukasz pomysłu na super prezent? Jeszcze lepiej! Zobacz, jakie przeżycia Płock oferuje!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 238
Wyświetlono 60 z 238

Atrakcje Płocka

Urokliwie położone miasteczko nad Wisłą, liczące sobie prawie 120 000 mieszkańców. Mało kto wie, że przez 59 lat było stolicą Polski. Płock, bo o nim mowa, to z pewnością miasto, które zaoferować może różne atrakcje, ciekawe sposoby na spędzenie wolnego czasu oraz świetne pomysły na prezent. Był ważnym ośrodkiem słowiańskim, a założony został pod koniec X wieku. Na pewno obowiązkowym punktem, podczas spędzania wolnego czasu w Płocku, jest wizyta na Wzgórzu Tumskim. Wzgórze to najstarsza część miasta, na którym znajdują się obiekty o ogromnej wartości historycznej. Bazylika Katedralna, dawne opactwo benedyktyńskie z reliktami zamku książęcego czy budynek muzeum diecezjalnego tzw. Stare Muzeum, to miejsca które warto odwiedzić, niezależnie czy zwiedzamy miasto w pojedynkę czy też całą rodziną. Ze wzgórza rozciąga się przepiękny, zapierający dech w piersiach, widok na miasto. Schodząc ze wzgórza, warto udać się na nadwiślańskie molo, które ma 358 metrów długości i prowadzi “w głąb” rzeki. Jeżeli marzycie o romantycznej atrakcji albo szukaliście prezentu w Płocku dla dwóch osób to całkiem blisko wyżej wymienionych atrakcji znajduje się profesjonalny salon masażu. Właśnie tam możecie oddać się błogiemu Masażowi Czekoladowemu dla Dwojga. Jest on wykonywany na bazie prawdziwej gorzkiej czekolady i pozwoli Wam na głęboki relaks i całkowite odprężenie. Jeżeli szukaliście miejsca w Płocku, które doskonale Was odpręży, to właśnie je znaleźliście. Po dawce kojącego masażu, warto zobaczyć inne, płockie atrakcje. Zaletą miasta jest niewątpliwie fakt, że ciekawe i interesujące miejsca znajdują się blisko siebie. Tym sposobem, niedaleko salonu masażu i Wzgórza Tumskiego, możemy zobaczyć secesyjny budynek, w którym mieści się Muzeum Mazowieckie, posiadający największą w Polsce kolekcję sztuki secesyjnej. Z pewnością warto je odwiedzić, nawet, gdy nie jesteśmy fanami tego typu miejsc, to ciekawe i oryginalne zbiory z pewnością nam się spodobają. W pobliżu Płocka znajdują się również świetne jeziora - Białe oraz Zdworskie, które, szczególnie w upalne dni, stanowią miłe miejsce do wypoczynku i rekreacji. Czyste i zadbane są świetnym miejscem do odprężenia. Płock szczyci się również miejscem szczególnie uwielbianym przez dzieci i polecanym jako płocka atrakcja dla rodziny. Mowa oczywiście o ZOO, które ma 19 hektarów. Wśród ponad 3500 zwierząt, mieszka najstarsza mieszkanka polskich ogrodów zoologicznych - samica aligatora Marta, urodzona w 1930 roku. Do Polski przybyła w 1960 roku i jest bohaterką filmu Hydrozagadka. Szukasz pomysłu na prezent w Płocku? Zastanawiasz się jakie atrakcje i przeżycia można zrealizować w tym mieście?

Pomysł na prezent w Płocku

Po zwiedzaniu, spacerowaniu i podziwianiu pięknych miejsc, przychodzi czas na atrakcje. Za ciekawe przeżycie i świetny pomysł na prezent, uznajemy możliwość poprowadzenia niezwykłego pojazdu podczas Poprowadź Bojowy Wóz Piechoty - BWP 1. Ten pierwszy bojowy pojazd z wyglądu przypomina czołg i na utwardzonej drodze potrafi rozpędzić się do 65 km/h! By przeżyć niezapomnianą przygodę, prowadząc prawdziwy wóz bojowy, jedyne czego potrzebujesz to prawo jazdy kat. B! Nie masz prawa jazdy, ale chciałbyś dobrze się bawić podczas jazdy wozem bojowym? Wybierz Przejażdżkę Bojowym Wozem Piechoty - BWP 1 jako pasażer! Emocje na poligonie to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu i znakomity pomysł na super prezent w Płocku! Jazda wozem bojowym, zarówno jako pasażer, jak i jako kierowca, to świetna zabawa, która dostarczy całkiem solidnego zastrzyku adrenaliny.

Pomysł na prezent

Innym pomysłem na prezent i ciekawą atrakcją, która dostarcza niezapomnianych wrażeń, jest przygoda na strzelnicy. Strzelanie z Karabinu Kałasznikow to fajny pomysł na prezent, który wybraliśmy z naszego katalogu marzeń, pozwalający się rozerwać, odprężyć i dobrze bawić. Świetny sposób na spędzenie wolnego czasu i poznanie nowej atrakcji, która może okazać się pasją na całe życie! Właśnie dlatego voucher na strzelnicę w Płocku to bardzo popularny pomysł na prezent!
Jeżeli szukacie pomysłu na spędzenie czasu w gronie przyjaciół i chcielibyście dobrze się bawić w Płocku, na przykład z okazji wieczoru kawalerskiego, to dobrym wyborem okaże się Szalona Zabawa dla Twojej Ekipy! Maksymalnie 15-osobowa rozgrywka to znakomity sposób na wielkie emocje i...dużo śmiechu! Laser Tag, Bubble Football lub Archer Tag...wybierzcie swoją wymarzoną rozgrywkę i przenieście się do świata zdrowej rywalizacji. Zabawa może odbyć się w dowolnym, wskazanym przez Was miejscu, więc...może to być pobliska działka, łąka lub obiekt sportowy. Wybierzcie drużyny i ruszajcie na niezapomnianą zabawę!

Voucher na prezent

Dobrym podarunkiem dla osoby pochodzącej z Płocka jest specjalnie przygotowany pakiet prezentowy. Pakiet Przeżyć “Płock” to zbiór atrakcji, znajdujących się w Płocku i okolicach, który umożliwia obdarowanemu wybór wymarzonej atrakcji i zrealizowanie jej. Najciekawsze atrakcje, zebrane w jednym miejscu, to wygodny i prosty sposób, aby spełnić marzenia bliskiej nam osoby oraz...gwarancja zadowolenia i trafionego prezentu. Finalnie to osoba obdarowana wybiera jakie marzenie chce spełnić! Voucher na prezent jest łatwym sposobem na spełnienie marzeń.

Zamiast rzeczy, podaruj emocje w Płocku!