Prezenty dla Dziadka

Zastanawiasz się, jaki oryginalny upominek możesz sprezentować ukochanemu Dziadkowi? Problem z wyborem niepowtarzalnego podarunku nie daje ci spokoju? Inspiracja jest tutaj! Pomożemy Ci sprawić, że senior będzie zadowolony z prezentu.

Sortuj wyniki: 109
60 z 109

Powrót do przeszłości - prezenty dla dziadka
Dziadek z pewnością wiele już w życiu przeżył. Można podarować Mu nowe wrażenia lub czar przeżyć z młodości. Dziadkowie to 100% mężczyźni. Pokaż Mu co nowego słychać w męskim świecie. Motoryzacja, lotnictwo, strzelnica, wirtualna rzeczywistość - te prezenty z pewnością obudzą Jego entuzjazm. Możecie wybrać się również na wspólne przeżycie i podzielić się doświadczeniem. Z pewnością dziadek skrywa przed Tobą jeszcze wiele inspirujących i ciekawych historii. Może wspólna Degustacja Whisky? Ważne, aby obok wspaniałych prezentów znaleźć też czas na rozmowę. To najbardziej zbliża do siebie ludzi. Do tego zachęca też niejedno z naszych wyjątkowych przeżyć!

100 % męskie prezenty
Twój dziadek uwielbiał oglądać serial Czterej pancerni i pies? To voucher prezentowy Poprowadź Czołg miło Go zaskoczy. Ekstremalne doświadczenie strzeleckie lub Strzelanie z Karabinu Kałasznikow pokażą Mu, że wciąż jest wybornym strzelcem. Szukasz czegoś oryginalnego? Pokaż Mu najnowszą technologię i przeżyjcie wspólnie Przygodę W Wirtualnym Świecie. Szybko odkryjesz w dziadku rywala godnego siebie do ulubionych gier. Tyle samo wrażeń może dostarczyć Mu prezent Poszalej Jako Pilot Myśliwca - symulator lotu F16. Twojemu dziadkowi oczy błyszczą się na widok dobrych samochodów? Poprowadź Ferrari Ulicami Miasta lub Jazda Porsche 911 GT3 MkII mogą być spełnieniem jego marzeń. Wolisz wybór auta zostawić w jego rękach? Podaruj Mu Pakiet Przeżyć Poznaj Potęgę Motoryzacji. Dziadek od dziecka interesował się samolotami? Lot Zapoznawczy Cesną 152 pozwoli Mu dziecięcą pasję przekuć w spełnione marzenie. A jeśli chcesz zmotywować Go do wyjścia z domu i poznania nowych ludzi, to Kurs Kiperski lub Degustacja Wina mogą być idealną do tego okazją. Po dniu pełnym wrażeń wyślij Go na Włoską Kolację. Wysokiej jakości kulinarne doznania dopełnią idealnie jego wyjątkowy dzień.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.