(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Kulinarna Przygoda"

0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Kulinarna Przygoda"


420+ przeżyć, 80+ miast
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

139,99 zł

139,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Kulinarna Przygoda"

Podróż to nie tylko wyprawa do odległych krain. To także poszerzanie horyzontów smakowych, nie wymagające pakowania walizek. Pakiet Przeżyć Kulinarna Przygoda to niezwykła okazja, by wybrać się do restauracji, spróbować orientalnej kuchni bądź sprawdzić swoje umiejętności degustacji. To także okazja, by spędzić niezwykły czas we dwoje. W zbiorze przeżyć znajduje się kilkadziesiąt kulinarnych atrakcji, które dostępne są na terenie całej Polski. Wybierzcie tę, która idealnie pasuje do Waszych charakterów, spędźcie miło czas we dwoje, rozkoszując się wymarzonymi potrawami i ciesząc się swoją obecnością. Oczywiście znajdują się tu także przeżycia dla pojedynczych osób - prawdziwych smakoszy i grup przyjaciół, którzy szukają nie tylko znakomitego jedzenia, ale także pysznej rozrywki. Zapraszamy na prawdziwą, kulinarną przygodę! Smacznego!

Pakiet Przeżyć "Kulinarna Przygoda" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów, dopasowanych według kategorii. Osoba obdarowana decyduje, jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet Przeżyć Kulinarna Przygoda obejmuje ponad 420 atrakcji, dostępnych na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Kulinarna Przygoda" - Pakiet na prezent

Szukasz niezwykłego podarunku dla swoich przyjaciół lub znajomych? Nie wiesz, jaki prezent dla teściów wybrać? Pakiet Przeżyć Kulinarna Przygoda to prawdziwa wygoda obdarowywania. W jednym pakiecie znajduje się ponad 190 atrakcji, spośród których osoby obdarowane wybiorą jedno, które zrealizują. W ten sposób pomożesz spełnić ich marzenie, które... z pewnością im się spodoba - w końcu sami je wybiorą! Pakiet to idealny wybór na święta Bożego Narodzenia, rocznicę ślubu lub urodziny! Jest również świetnym pomysłem na randkę i wspólne spędzenie czasu z ukochaną lub ukochanym. Dużą zaletą pakietu jest to, że przeżycia dostępne są na terenie całej Polski. Wybierz emocje, podaruj przeżycie, spełnij marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

420+ przeżyć, 80+ miast

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

W zależności od wybranego prezentu.

Uczestnicy

1-2 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 192
Wyświetlono 24 z 192

Zobacz inne propozycje