Pakiet Przeżyć "Kulinarna Przygoda"

Pakiet Przeżyć "Kulinarna Przygoda"


Ponad 70 prezentów dostępnych w całej Polsce!
1-2 os.

139,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
139,99 zł

Podróż to nie tylko wyprawa do odległych krain. To także poszerzanie horyzontów smakowych, nie wymagające pakowania walizek. Pakiet Przeżyć Kulinarna Przygoda to niezwykła okazja, by wybrać się do restauracji, spróbować orientalnej kuchni bądź sprawdzić swoje umiejętności degustacji. To także okazja, by spędzić niezwykły czas we dwoje. W zbiorze przeżyć znajduje się kilkadziesiąt kulinarnych atrakcji, które dostępne są na terenie całej Polski. Wybierzcie tę, która idealnie pasuje do Waszych charakterów, spędźcie miło czas we dwoje, rozkoszując się wymarzonymi potrawami i ciesząc się swoją obecnością. Oczywiście znajdują się tu także przeżycia dla pojedynczych osób - prawdziwych smakoszy i grup przyjaciół, którzy szukają nie tylko znakomitego jedzenia, ale także pysznej rozrywki. Zapraszamy na prawdziwą, kulinarną przygodę! Smacznego!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów, dopasowanych według kategorii. Osoba obdarowana decyduje, jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet Przeżyć Kulinarna Przygoda obejmuje ponad 60 atrakcji, dostępnych na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć Kulinarna Przygoda sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na Dzień Kobiet

Szukasz niezwykłego podarunku dla swoich przyjaciół lub znajomych? Nie wiesz, jaki prezent dla teściów wybrać? Pakiet Przeżyć Kulinarna Przygoda to prawdziwa wygoda obdarowywania. W jednym pakiecie znajduje się ponad 60 atrakcji, spośród których osoby obdarowane wybiorą jedno, które zrealizują. W ten sposób pomożesz spełnić ich marzenie, które... z pewnością im się spodoba - w końcu sami je wybiorą! Pakiet to idealny wybór na święta Bożego Narodzenia, rocznicę ślubu lub urodziny! Jest również świetnym pomysłem na randkę i wspólne spędzenie czasu z ukochaną lub ukochanym. Dużą zaletą pakietu jest to, że przeżycia dostępne są na terenie całej Polski. Wybierz emocje, podaruj przeżycie, spełnij marzenia!

Dostępne Prezenty i lokalizacje.
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 70 prezentów dostępnych w całej Polsce!

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

W zależności od wybranego prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Szczegóły podczas rezerwacji. 
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.