Prezenty na Pierwszą Komunię

Tak wyjątkowy dzień, jak Pierwsza Komunia Święta warto upamiętnić podarunkiem, który zaskoczy i uszczęśliwi dziecko. Szukasz prezentu dla małego członka rodziny, który za chwilę przystąpi do jednego z ważniejszych sakramentów w życiu? Idealnie sprawdzi się tu jedno z naszych przeżyć. Sprawdź, jak możesz upamiętnić ten wyjątkowy dzień! 

Sortuj wyniki: 143
60 z 143

Pierwsza Komunia - pierwsza okazja do podarowania wyjątkowego prezentu

Twoja pociecha wkrótce przystępuje do Pierwszej Komunii, a ty już drżysz na myśl o tym, co kupić jej w tym szczególnym dniu? I jak przy tym zupełnie nie zbankrutować? Szukasz oryginalnego prezentu, który będzie dodatkiem do tego, co już dla niej zaplanowałeś? A może nie uznajesz kupowania dzieciom w tym wieku telefonów i tabletów? W obu przypadkach przeżycie od Wyjątkowego Prezentu jest rozwiązaniem twojego dylematu.

Z myślą o jego zainteresowaniach

Jesteś rodzicem lub chrzestnym i czujesz na sobie presję, by twój prezent na długo zapadł dziecku w pamięć? To zrozumiałe. W końcu następna okazja tej rangi to prawdopodobnie jego osiemnaste urodziny. Czy istnieje uniwersalny prezent, który uszczęśliwi każde dziecko? Raczej nie. Ale pakiet przeżyć „Dla dzieci” to nie jeden, a kilkadziesiąt prezentów, wśród których każde z pewnością znajdzie coś dla siebie! Chcesz okazać mu w dniu jego święta, że naprawdę je znasz i słuchasz tego co mówi (nawet jeśli czasem ponosi je fantazja)? Nic prostszego. Ma pokaźną kolekcję samochodzików albo podobnie jak tata ogląda się za przejeżdżającymi autami? Postaw na gokarty, quady lub przejażdżki wojskowymi pojazdami. Roznosi je energia? Parki linowe, wspinaczka i parki trampolin skutecznie rozładują jej zapasy. Jest kreatywne i ciekawe świata? Kursy i warsztaty pomogą mu rozwinąć nowe umiejętności i być może odkryć kolejną pasję. A może już teraz śledzi z uwagą rozgrywki sportowe i chętnie wybrałby się na zwiedzanie stadionu? Te i inne propozycje czekają właśnie na nie.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.