Motorówki i Skutery

Lato, słońce, plaża... Do pełni szczęścia wystarczy wtedy ekscytująca przygoda! Motorówki to świetny sposób na spędzanie czasu na Mazurach czy nad Morzem Bałtyckim.Rejs Ekskluzywną Motorówką umożliwi miłe spędzanie czasu nad wodą z bliską osobą lub paczką przyjaciół.

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 22

Szalona jazda skuterem wodnym

Byłeś fanem "Słonecznego patrolu" w czasach, kiedy przyznanie się do oglądania go nie było jeszcze poczytywane za nietakt? Zamiast podziwiać wdzięki smukłych sylwetek ratowniczek wodziłeś z zazdrością wzrokiem za ich wodnymi środkami transportu? Marzyłeś by wsiąść na skuter lub odpalić silnik motorówki i wyruszyć w stronę zachodzącego słońca? Wybierz się nad najbliższe jezioro, na Mazury lub nad Bałtyk i skorzystaj z okazji do spełnienia swoich dawnych pragnień.

Klimatyczne rejsy łodzią motorową

Przejdź szkolenie, a potem wsiądź na skuter wodny i mknij ku przygodzie! Albo skorzystaj z wycieczki łodzią motorową, którą możesz także samodzielnie poprowadzić. Postaw na spokojny rejs, by spędzić romantyczne chwile ze swoją drugą połówką. Skorzystaj z opcji dla większej ilości osób, na którą będziesz mógł wybrać się z całą rodziną. Zabierz przyjaciół na szalony rejs szybką łodzią motorową, podczas którego będziecie chcieli mocno trzymać się poręczy. Zobaczcie panoramę wybrzeża Bałtyku, malownicze polskie jeziora i kanały czy widzianą z brzegu zabudowę miast. Te wyjątkowe propozycje to doskonały pomysł na urozmaicenie wakacji nad wodą. W końcu pływanie i wylegiwanie się na plaży każdemu mogą się znudzić. To także twoja szansa na przeżycie przygody w stylu "Słonecznego patrolu" bez konieczności odwiedzania słonecznej Kalifornii.
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.