Prezenty dla Żony

Żona to wyjątkowa kobieta w życiu każdego mężczyzny. Najbliższa przyjaciółka oraz osoba, które zawsze stoi obok ukochanego. Nie od dzisiaj wiadomo, że prezent dla Ukochanej powinien być romantyczny! Brakuje Ci natchnienia? Spokojnie, możemy Ci pomóc! W tej kategorii z pewnością znajdziesz pomysł na prezent dla Żony!

60 z 1673

Prezenty dla żony - najbardziej wyjątkowej kobiety

Żona to niezastąpiona osoba w Twoim życiu. Ktoś, kto jest z tobą na dobre i na złe. To najlepsza przyjaciółka i ukochana w jednym. Taka osoba zasługuje na wyjątkowe prezenty. Przez lata obdarowywania jej upominkami możesz popaść w swoistą rutynę lub mieć problem z zaskoczeniem. Na szczęście zespół Wyjątkowego Prezentu przygotował dla Ciebie najbardziej niepowtarzalne prezenty, jakimi są vouchery na przeżycia spróbować masaży świata. Od teraz koniec z prezentową nudą i rutyną! W każde święto będziesz mógł zachwycić żonę prezentem, który pozwoli Jej przeżyć wyjątkowe chwile. Zresztą, czy potrzebujesz specjalnej okazji, by sprawić przyjemność swojej żonie? Zaskocz ją podarunkiem również wtedy, gdy zupełnie się tego nie spodziewa!

Ciekawostki o małżeństwach

Instytucja małżeństwa znana jest już od wielu stuleci. Choć rola żony zmieniła się diametralnie, istnieje wiele różnych faktów oraz zwyczajnych ciekawostek na temat żon. Biorąc pod uwagę dzisiejszy obraz żony, czasem aż trudno uwierzyć w to, jak wyglądało to dawno temu. Salomon miał liczny harem, w skład którego wchodziło ok. 700 żon-księżniczek i 300 żon drugorzędnych. Wśród nich Biblia wspomina córkę faraona Egiptu. Kobiety od dawna miały ogromny wpływ na życie mężczyzn, przykładowo Joanna Grudzińska, później księżna Łowicka-Romanowska (1791-1831) – księżna łowicka, żona wielkiego księcia Konstantego. Ze względu na małżeństwo morganatyczne w 1823 roku, wielki książę Konstanty Romanow, przyszły car Rosji zrzekł się praw do tronu rosyjskiego. Adam Mickiewicz pojął za żonę Celinę Szymanowską. Spotkała się ona z niechęcią środowiska polskiej emigracji, zarzucano jej rozrzutność, tendencje do dominacji w związku, niezrównoważenie psychiczne. W 1838 roku uznała się za wieszczkę, a także wcielenie Matki Bożej, odkupicielkę Polski, emigracji i Żydów. Twierdziła też, że ma moc uzdrawiania. Adam Mickiewicz początkowo sam opiekował się żoną, lecz gdy uznał, że jej stan psychiczny pogarsza się, oddał ją do szpitala dla obłąkanych w Vanves. Z małżeństwa tego narodziło się sześcioro dzieci.

Jak zaskoczyć kobietę swojego życia?

Szukasz pomysłu na romantyczny prezent? Zabierz ją w niebiańskie przestworza i przeżyjcie niezapomniany Lot Balonem. Pokaż żonie, że twoja miłość sięga aż nieba, albo i dalej. Z nami powiedzenie “dam ci gwiazdkę z nieba” nie musi być gołosłowne. Podaruj Ukochanej akt własności gwiazdy dzięki prezencie Gwiazdka z Nieba. Romantyczne chwile przeżyjecie również na Ziemi. Zabierz ją na zmysłowe doznanie podczas Degustacji Wina w Ciemności Albo spontanicznie porwij w środku dnia na wycieczkę i Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga. Po takich przeżyciach na pewno przyda wam się wspólny relaks. Z pomocą przyjdzie masaż, z lampką musującego szampana i kojącą muzyką. Możesz też przejąć domowe obowiązki, a żonę w tym czasie wysłać na Popołudnie w SPA. Jeśli jej napięty grafik nie pozwoli na tyle chwil odpoczynku, podaruj jej relaksującą sesję floatingu. Dzięki temu podarunkowi twoja żona odetchnie i zrelaksuje nie tylko ciało, ale też umysł. To wszystko już było? Chcesz zaskoczyć żonę? Podarować Jej jednocześnie dobrą zabawę, odprężenie i aktywność, która wzmocni jej ciało? Nauka tańca to idealny prezent dla kobiety w każdym wieku. Niech roztańczy się jej kobiecość!

Wyjątkowo czas spędzony we dwoje

Żona to wyjątkowa kobieta w życiu każdego mężczyzny. Najbliższa przyjaciółka oraz osoba, które zawsze stoi obok ukochanego. Warto okazać swoją wdzięczność oraz miłość i podarować prezent, który będzie niezwykłym przeżyciem dla was dwojga! Niezapomnianą przygodą z pewnością będzie Swing Jump dla Dwojga! Wejdźcie na dwudziestosześciometrową wieżę i przekonajcie się na własnej skórze, na czym polega magia tego skoku. Załóżcie uprząż, spójrzcie, jak wygląda ziemia z dużej wysokości... i skaczcie w dół. W odróżnieniu od skoku na bungee tutaj nie asekuruje Was gumowa lina, lecz cały system lin alpinistycznych. Dzięki temu skok jest dłuższy, zatrzymujecie się tuż nad ziemią i możecie spadać stopami w dół. A może chcecie zrobić salto? Teraz macie taką możliwość! Poczujcie niesamowitą adrenalinę i ogromne emocje połączone z niecodzienną przyjemnością swobodnego spadania. Randka na Środku Jeziora to z całą pewnością niecodzienny prezent, który może sprawić Wam obojgu niezwykłą frajdę! Na początku krótkie szkolenie ze sterowania łodzią i ogólnych zasad bezpieczeństwa, następnie zostaniecie sami, z możliwością popłynięcia gdzie tylko zechcecie! Przeżyjcie romantyczne chwile na pokładzie luksusowej łodzi i spełnijcie marzenia o wyjątkowej randce!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.