Flyboard

Wielkie emocje i wodne szaleństwo to idealne połączenie! Niezależnie, czy wybierzecie wodny plecak odrzutowy Water Jet, odlotowy Hoverboard, czy przejażdżkę na latającym skuterze - Flyride - czekają na Was niezapomniane chwile! Dacie się porwać fali?
Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 15

Wodne szaleństwo

Za każdym razem, gdy broszura gwarantuje ci wodne szaleństwo czujesz się rozczarowany, bo co prawda była woda, ale jakoś za mało szaleństwa? Z voucherem od Wyjątkowego Prezentu dostaniesz dokładnie to, czego szukasz. Flyboard to w naszym kraju wciąż stosunkowo nowa atrakcja, ale z każdym rokiem zyskuje rzesze nowych żądnych ciekawych przeżyć zwolenników. Czym właściwie jest? Połączeniem zabawy w wodzie z unoszeniem się w powietrzu! Włóż specjalne buty i naucz się utrzymywać równowagę, podczas gdy wąż pompujący wodę pod ciśnieniem, znajdującą ujście pod twoimi stopami, uniesie cię w powietrze. Wysokość twojego lotu zależeć będzie tylko od ciebie.

Flyboard – twój nowy odrzutowy przyjaciel

Flyboard to jednak nie jedyna opcja jaką masz do dyspozycji. Zastąp odrzutowe buty deską lub plecakiem i przekonaj się czy wzniesienie się w powietrze z ich pomocą okaże się dla ciebie łatwiejsze. Możesz także skorzystać z Flyride - skutera wodnego, który naprawdę lata! Kiedy nauczyć się współpracować ze swoim sprzętem zacznie się prawdziwa zabawa. Stań się jednym ciałem ze swoim Flyboardem lub którąś z jego alternatyw i poruszajcie się we wspólnym rytmie. Kiedy już ci się to uda, przyjdzie czas na pierwsze ewolucje. Przygotuj się na to, że swoje sukcesy będziesz musiał okupić proporcjonalną liczbą upadków. Ale nie przejmuj się, nie odczujesz bólu. Pomogą ci jedynie szybciej nauczyć się kontroli. Wyrusz więc nad najbliższe jezioro i wybierz swoja wersję wodnego szaleństwa z odrzutowym sprzętem.
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.