Skoki na Linie

Mało jest rzeczy, które potrafią wzbudzić tyle emocji, co Skoki na Linie. Nie każdy ma w sobie tyle odwagi, by rzucić się w przepaść z 90 metrów. Życie to przygoda, nie pozwól, by minęło szybko i nudno. Wybierz Skok na Bungee lub Dream Jump z Dachu Stadionu to wymarzony prezent dla fana adrenaliny!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 23

Staw czoła wysokości podczas skoku na linie

Nie boisz się stawić czoła bezlitosnej sile grawitacji? Szukasz naprawdę ekstremalnych wrażeń? Skoki na linie z pewnością ci ich dostarczą. Jeśli więc uwielbiasz wyzwania lub poszukujesz prezentu dla kogoś, kto nie wyobraża sobie życia bez pokonywania lęków i barier, nie wahaj się postawić na skoki. Te wymagające znacznej dozy odwagi atrakcje potrafią dostarczyć naprawdę silnych emocji. Nawet kiedy twoje ciało powróci już do stanu psychicznej i fizycznej równowagi, wspomnienie tego, co czułeś podczas spadania pozostanie z tobą na zawsze.

Gwałtowny przypływ adrenaliny

Wyznajesz działanie metodą małych kroków? Wypróbuj skok z dachu Stadionu Miejskiego we Wrocławiu. Przed skokiem z wysokości 40 metrów będziesz mógł nacieszyć wzrok wspaniałą panoramą Wrocławia. Taka wysokość to dla Ciebie pestka? Widać dojrzałeś już do skoku na bungee. Skorzystaj z niego w Krakowie, Trójmieście lub Zakopanem. Ten cieszący się największą popularnością wariant skoku z wysokości 90 metrów to jednak nie koniec Twojej wędrówki ku górze. A wraz z wysokością rosną emocje, które towarzyszą spadkowi! Naprawdę sądzisz, że nie ogarnie Cię strach? Wypróbuj skoki z ponad 200-metrowych wież w Głogowie i Szczecinie, by cieszyć się spadaniem jeszcze dłużej. A jeśli szukasz oryginalnego wariantu, daj się wystrzelić z ludzkiej procy lub zanurkuj w głąb wieży z Atrium Dive. A przy tym poczuj jak Twoje ciało wypełnia ogromna dawka adrenaliny!
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.