(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na Skoki na Linie

Mało jest rzeczy, które potrafią wzbudzić tyle emocji, co Skoki na Linie. Nie każdy ma w sobie tyle odwagi, by rzucić się w przepaść z 90 metrów. Życie to przygoda, nie pozwól, by minęło szybko i nudno. Skok na Bungee, Dream Jump czy Filmowy Skok - wybierz swoją wymarzoną przygodę! 

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 30

Staw czoła wysokości podczas skoku na linie

Nie boisz się stawić czoła bezlitosnej sile grawitacji? Szukasz naprawdę ekstremalnych wrażeń? Skoki na linie z pewnością Ci ich dostarczą. Ale uważaj! To prawdziwe wyzwanie, które dostarczy Ci ekstremalnych emocji. Czy jesteś na to gotowy? Czy odważysz się skoczyć w przepaść z imponującej wysokości? Jeśli uwielbiasz wyzwania lub poszukujesz prezentu dla kogoś, kto nie wyobraża sobie życia bez pokonywania lęków i barier, nie wahaj się i postawić na skoki! Te wymagające znacznej dozy odwagi atrakcje, gwarantują solidną dawkę adrenaliny i niezwykle silnych emocji. Nawet kiedy ochłoniesz, a ciało i umysł wrócą do równowagi, serce zabije Ci mocniej na samo wspomnienie skoku! Skoki na linie to nie tylko rewelacyjna rozrywka dla Ciebie, ale także doskonały pomysł na ekstremalny prezent dla Twoich bliskich! Wyobraź sobie minę kumpla, brata, czy dziewczyny, którzy staną przed takim wyzwaniem! Dzięki Voucherowi na skok mogą oni spełnić swoje marzenie, które u większości ludzi plasuje się wysoko w rankingach rzeczy do zrobienia przed śmiercią. Zaskocz bliską osobę i podaruj jej silne emocje oraz rewelacyjne wspomnienia, do których powrócą w dowolnym momencie.

Skok w przeszłość na bungee

Mimo że wszyscy dobrze wiemy, czym jest Skok na Bungee, nie każdy potrafi wykazać się odwagą i podjąć wyzwanie. Choć sam skok z dużej wysokości jest nam współcześnie dobrze znany, to niewiele jednak wie, że nie jest to rozrywka z odległą historią. Otóż za początek skoków na bungee uważa się skoki w Wielkiej Brytanii z mostu Clifton Suspension Bridge w Bristolu. Nikogo raczej nie zdziwi, że na ten szalony pomysł wpadli studenci, którzy tym samym rozpoczęli nową ekstremalną rozrywkę. Miało to miejsce w kwietniu 1979, więc nie tak dawno, jakby się mogło wydawać. W Polsce natomiast skoki rozpoczęły się zaledwie dekadę później. Czy to oznacza, że skoki na bungee mają tak krótką historię? Absolutnie nie! Zanim skok na linie stał się formą rozrywki, wcześniej stanowił ważny obrzęd na pacyficznej wyspie Pentecost. Legenda głosi, że pierwszy skok na bungee wykonała kobieta, która uciekała przed agresywnym mężem. W celu ucieczki przywiązała do nóg lianę i skoczyła z drzewa bananowca. Mąż w pogoni skoczył za żoną, jednak nie przywiązał nóg do liany... Szczęśliwa wdowa zapoczątkowała w ten sposób ciekawą tradycję plemienia - skok na lianie stał się obrzędem przemiany chłopców w prawdziwych mężczyzn. Podaruj voucher na skok na bungee w formie prezentu na 18-stkę lub podarunku z okazji Dnia Chłopaka. Niech tradycji stanie się zadość!

Gwałtowny przypływ adrenaliny

Skok na bungee to za dużo jak na pierwszy raz? Wyznajesz działanie metodą małych kroków? Żaden problem! Nie musisz od razu skakać na głęboką wodę, by doświadczyć dreszczyku adrenaliny. Wypróbuj Dream Jump z Dachu Stadionu we Wrocławiu i podziwiaj piękną panoramę miasta przed skokiem z wysokości 40 metrów. Taka wysokość to dla Ciebie pestka? Spróbuj Skoku na Bungee w Tandemie, by oswoić się z emocjami i przygotować na samodzielną zabawę. Gotowy na więcej? Widać dojrzałeś już do Skoku na Bungee! Skorzystaj z niego w Krakowie, Trójmieście lub Zakopanem, by cieszyć się najpopularniejszym wariantem skoku z wysokości 90 metrów. To jednak nie koniec Twojej wędrówki ku górze. A wraz z wysokością rosną emocje, które towarzyszą spadkowi! Naprawdę sądzisz, że nie ogarnie Cię strach? Wypróbuj Skoki z ponad 200-metrowej Wieży w Głogowie i Szczecinie, by cieszyć się spadaniem jeszcze dłużej. Po takim przeżyciu wszystko stanie się o wiele prostsze – w końcu co może być jeszcze bardziej ekstremalne? Tylko Atrium Dive. Zanurkuj w głąb wieży i wykonaj filmowy skok, który będzie ostatecznym testem odwagi pełnym adrenaliny! A jeśli szukasz czegoś zupełnie innego, daj się Wystrzelić z Ludzkiej Procy i ciesz się wspomnieniami godnymi pozazdroszczenia.

Filmowe emocje podczas skoku na linie!

Pamiętasz najbardziej spektakularne sceny w Batmanie, X-Manie i Mission Impossible 2? No pewnie, że pamiętasz! Takich emocji nie da się po prostu zapomnieć. Dzięki ofercie Wyjątkowego Prezentu możesz poczuć się, jak Tom Cruise albo żywy Bruce Wayne i przekonać się, jak to jest spadać z 26 metrów i ...przeżyć! Atrium Dive - Filmowy Skok to ogromna dawka adrenaliny i prawdziwe wyzwanie. Descender, czyli bardzo precyzyjna rozwijarka liny, to urządzenie kaskaderskie używane w najlepszych filmach akcji. Z pewnością widziałeś co najmniej kilka filmów z jego użyciem, a jeśli jesteś prawdziwym kinomaniakiem, nawet kilkadziesiąt. To pierwszy raz na świecie, kiedy można użyć tego profesjonalnego sprzętu w celach rozrywkowych! Atrium Dive nie jest jednak zwykłym skokiem kaskaderskim, a wiernym odwziercidleniem sceny z filmu Mission Impossible 2. Dzięki scenografii, oprawie muzycznej i efektom świetlnym, wejdziesz w rolę Ethana Hunta. Będziesz musiał jednak wykazać się nieco większą odwagą niż on – nikt nie poklepie Cię w ramię, by dodać otuchy. Skocz z 26 metrów i zatrzymaj się 15 centymetrów nad ziemią lub wystaw na próbę bliską Ci osobę! Filmowy skok to doskonały pomysł na ekstremalny prezent dla fana spektakularnych scen w światowej kinematografii. Zaimponuj znajomym zjawiskowym podarunkiem urodzinowym lub sam przygotuj się na gorące emocje i wspomnienia, których nic i nikt nie odbierze Ci do końca życia!