Prezenty na Urodziny

Tort, świeczki i grono najbliższych – to właśnie urodziny! Jednak ta uroczystość nie byłaby kompletna, gdyby nie prezenty. Tym naprawdę wyjątkowym powinny towarzyszyć ciekawość, podekscytowanie, a po otwarciu zaskoczenie i radość. Chcesz podarować coś naprawdę niezwykłego? Pomożemy Ci!
Sortuj wyniki: 1547
60 z 1547

Twój dzień
Istnieje wiele okazji do obdarowania bliskiej ci osoby, ale urodziny to najbardziej szczególna z nich. W końcu to jedyna data nie utrwalona prawem czy tradycją. Dzień urodzin przynależy do nas podobnie jak nasi krewni. Nie wybieramy go, ale począwszy od dnia narodzin jest po prostu nasz. Ta wyjątkowa okazja wymaga więc równie wyjątkowego prezentu. Jeśli nie wiesz co podarować bliskiej osobie, po wielu latach waszej znajomości wyczerpały ci się pomysły albo chcesz dla odmiany postawić na coś zupełnie innego, jesteś we właściwym miejscu.

Urodzinowa lista życzeń
Jeszcze zanim wybrzmi „Sto lat” i zgasną świeczki na torcie, upewnij się, że prezent, który podarujesz uczyni dzień solenizanta jeszcze wspanialszym. A uśmiech, który wywoła na jego twarzy będzie szczery i szeroki. Jak to zrobić? To proste. Podaruj przeżycie! Nie musisz już przeprowadzać w tym celu zwiadu, wypytując rodzinę i znajomych, zasięgając porady znudzonych ekspedientek w każdym napotkanym sklepie z pamiątkami czy przeprowadzając internetowy research. Wszystko, czego potrzebujesz to katalog Wyjątkowego Prezentu i chwila czasu. Posłuż się męskimi klasykami, ofiarowując przejażdżkę super autem, degustację whisky, wizytę na strzelnicy lub przejażdżkę czołgiem albo wybierz coś oryginalnego. W przypadku solenizantek, dobrze sprawdzą się masaże i zabiegi SPA, ale nie daj się do końca zwieść stereotypom. Drzemiąca w kobietach siła tylko czeka na okazję, by wydostać się na zewnątrz i niejedną z nich bardziej ucieszy atrakcja gwarantująca porządny skok adrenaliny. Jeśli wahasz się w wyborze, postaw na pakiet przeżyć i pozwól bliskiej osobie samodzielnie dokonać wyboru przeżycia.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.