Kursy

Śliska nawierzchnia, nierówności, nagłe przeszkody to koszmarna wizja dla kierowcy. Jak sobie z nimi poradzić? Najlepiej zmierzyć się z nimi pod okiem eksperta w tej dziedzinie! Kursy to doskonały prezent dla rozpoczynających swoją przygodę za kółkiem, jak i doświadczonych kierowców.

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 21

Wybierz kurs dla siebie i zostań królem szos!

Powiedzmy to sobie szczerze. Niektórzy po prostu nie rodzą się dobrymi kierowcami. Jeśli identyfikujesz się z tym stwierdzeniem osobiście lub chętnie wskazałbyś kogoś ze swoich bliskich, ale nie chcesz narazić się na jego gniew, nie przejmuj się. Być może musisz pożegnać się z wizją zostania kierowcą rajdowym lub prowadzenia auta lepiej od Twojej drugiej połówki. Ale nadzieja na to, by stać się pewnym i wprawnym kierowcą jeszcze dla Ciebie nie umarła może sprawisz wyjątkowy prezet na 18-naste urodziny. A może potrafisz jeździć całkiem nieźle... tak długo jak nie pogoda nie pokrzyżuje twoich planów. Mamy dla ciebie rozwiązanie, które sprawi, że nigdy już nie będziesz zdany na jej kaprysy. Wystarczy, że postawisz na kurs doskonalenia jazdy! Dostępny także dla zwolenników jednośladów oraz jazdy 4x4 offroad. Naucz się kontroli nad swoim samochodem nawet przy najbardziej niesprzyjającej aurze!

Mistrzowie kierownicy

Prowadzenie samochodu to jedna z Twoich ulubionych czynności? Radzisz sobie za kierownicą z dziecinną łatwością? A może wychowałeś się na "Fast & Furious" i od tamtej pory marzysz o dorównaniu samochodowym wyczynom jego bohaterów? Teraz masz szansę opanować jedną z ich najważniejszych umiejętności. Pamiętasz Tokio Drift? Zasmakuj emocji i satysfakcji towarzyszących kontrolowanemu driftowi w Polsce! A potem pochwal się nimi swoim bliskim i znajomym. Jeśli to jednak dla Ciebie za mało, a jesteś pewien, że w najbliższym czasie żadna z wyścigowych klas nie przyjmie Cię do swojego teamu, spróbuj swoich sił w symulatorze wyścigowym. Sam wybierzesz model samochodu oraz tor. Zyskasz dostęp do danych telemetrycznych, a nawet możliwość rywalizacji z innymi osobami online! Może więc zamiast Vina Diesela zostaniesz na tę krótką chwilę Nico Robergiem? Albo Lewisem Hamiltonem?

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.