Kursy

Śliska nawierzchnia, nierówności, nagłe przeszkody to koszmarna wizja dla kierowcy. Jak sobie z nimi poradzić? Najlepiej zmierzyć się z nimi pod okiem eksperta w tej dziedzinie! Kursy Motoryzacyjne to doskonały prezent zarówno dla rozpoczynających swoją przygodę za kółkiem, jak i doświadczonych kierowców, którzy chcą poprawić swoje umiejętności i zapewnić sobie bezpieczeństwo na drodze!

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 22

Od zera do bohatera - przyjemny kurs motoryzacyjny!

Powiedzmy to sobie szczerze - niektórzy po prostu nie rodzą się mistrzami kierownicy. Jeśli osobiście identyfikujesz się z tym stwierdzeniem lub bez problemu wskazałbyś kogoś ze swoich bliskich, ale nie chcesz narażać się na jego gniew, nie przejmuj się, znaleźliśmy rozwiązanie. Indywidualny Kurs Doskonalenia Jazdy to idealny prezent dla taty, czy prezent dla ukochanej, którzy mimo szczerych chęci nie radzą sobie za kółkiem zbyt dobrze. Pod okiem profesjonalnego instruktora, na odpowiednio przygotowanym torze, będą mogli doszlifować swoje umiejętności i popracować nad techniką jazdy. Gwarantowana dobra zabawa i opanowanie nowych umiejętności, przydatnych w codziennym, zmechanizowanym ruchu.


Początek trosk... czy pięknej przygody?

Szukasz prezentu na 18stkę? Twój syn właśnie odebrał swoje prawko, ale wciąż przekłada siły na zamiary, przez co zamartwiasz się i widzisz przed oczami czarne scenariusze, za każdym razem, kiedy prosi Cię o pożyczenie auta? Przestań się trapić i podaruj mu Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy! Kilka godzin na torze, pod okiem doświadczonego trenera to idealny prezent dla nastolatka, przyszłego mistrza kierownicy. W trakcie szkolenia opanuje najważniejsze techniki drogowe, symulacje poślizgu na mokrej czy oblodzonej nawierzchni, przećwiczy sytuacje nagłe i niespodziewane i nauczy się poprawnej reakcji z fotela kierowcy. Szkolenie łączy teorię z praktyką, pozwala poczuć się pewnie i komfortowo za kółkiem, a na dodatek organizator podaruje kursantowi oficjalny certyfikat potwierdzający nowo nabyte umiejętności, kto wie, może przyda się on w zawodowej pracy w przyszłości? Poza tym Kurs Doskonalenia Jazdy - Młody Kierowca, to nie tylko wiedza dodana dla nastolatka, ale również spokój ducha dla Ciebie. Gdy po raz kolejny usłyszysz "pożycz kluczyki", pamiętając o profesjonalnym treningu swojego dziecka, sam chętnie siądziesz na siedzeniu pasażera, rozkoszując się podziwianiem widoków w trakcie przejażdżki. Przecież teraz wozi Cię profesjonalny kierowca!


Prezent dla prawdziwego twardziela - kurs motoryzacyjny

Za kierownicą czujesz się jak mistrz, żadne sytuacje nie są w stanie Cię zaskoczyć ani wytrącić z równowagi? Śliska nawierzchnia, awaryjna zmiana pasa i Ty ziewający za kółkiem w trakcie wyprowadzania auta z podbramkowej sytuacji? Brakuje Ci emocji? Wychodzimy temu naprzeciw! Szkolenie Off-Road dla Twardzieli to kilkugodzinny trening w ciężkich, błotnych warunkach, między drzewami i głazami. Po teoretycznym wstępnie dotyczącym budowy terenówki i różnic w prowadzeniu off-road'owego auta zasiądź za kierownicą potężnego jeepa, któremu niestraszne nieprzystępne warunki i zmierz się z prawdziwymi trudnościami na trasie. Czujesz się pobudzony do działania? O to chodziło! Szkolenie Off-Road to nie lada gratka dla każdego fana motoryzacji - sprawdzi się jako prezent dla każdego mężczyzny, który poszukuje nietypowych, emocjonujących przygód.


W harmonii z jednośladem

Od zawsze byłeś zwolennikiem dwóch kółek? Pierwsze motoryzacyjne kroki stawiałeś na starej motorynce dziadka, marząc o swoim własnym jednośladzie w przyszłości? Pewnie też prezent na 18stkę podarowałeś sobie sam - prawo jazdy i pierwszy, stary motocykl, na który całe lata odkładałeś z kieszonkowego i dorywczych prac w wakacje. Swoją pasję dzielisz ze znajomymi, którzy jak Ty, od zawsze czuli pociąg do dwóch kółek? Codziennie każdą wolną chwilę spędzasz na jeździe i szlifowaniu swoich umiejętności, by być jeszcze lepszym kierowcą? Mamy propozycję dla Ciebie! Podstawowy Kurs Doskonalenia Jazdy Motocyklem to idealny prezent dla każdego motocyklisty. Załóż kask, zapnij kurtkę i wsiadaj na maszynę, a profesjonalny instruktor z wieloletnim doświadczeniem oceni Twoje umiejętności, pomoże Ci popracować nad techniką, wskaże czy i jakie błędy musisz wyeliminować. Zawsze przecież możesz jeździć jeszcze lepiej i jeszcze pewniej! A jeśli już od lat zasiadasz w siodle stalowego konia, ale masz ochotę poćwiczyć swoją technikę, nabyć nowe umiejętności albo po prostu poczuć się pewniej po zmianie maszyny, wybierz dla siebie Rozszerzony Kurs Doskonalenia Jazdy Motocyklem. Tylko od Ciebie zależy, nad czym popracujesz z instruktorem - składanie się w zakręty, awaryjne hamowanie z ABS'em, a może trening do motocyklowej Gymkhany, w której planujesz zdobyć pierwsze miejsce? Twój wybór! Najważniejsze, że będziesz przygotowany perfekcyjnie, do każdej sytuacji drogowej widzianej z siodła motocykla.


Wciąż rozdarty? Nie wiesz jaki kurs motoryzacyjny wybrać?

Zastanawiasz się nad nieprzeciętnym prezentem dla fana motoryzacji? Chcesz zadziwić bliskich prezentem na Święta Bożego Narodzenia albo poszukujesz czegoś szczególnego jako prezent na urodziny? Wiesz, że solenizant jest zafiksowany na samochody, warkot silników, terenowe szaleństwo i jazdę bokiem, ale nie jesteś pewien czy trafisz idealnie w jego gust? Żaden problem! Pakiet Przeżyć "Świat Motoryzacji" da obdarowanemu możliwość na samodzielny wybór jednego z kilkudziesięciu prezentów, które kręcą się wokół dwóch lub czterech kółek i zapachu benzyny. Wyjątkowe przeżycia i moto-euforia gwarantowana!
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.