(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć dla Dwojga

Tylko u nas
4.4 58 Opinii

Pakiet Przeżyć dla Dwojga


340+ przeżyć, 100+ miast
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Dla Dwojga"

Macie dość monotonii i chcielibyście zrobić coś wyjątkowego? Właśnie teraz macie na to szansę! Przeżyjcie niesamowite chwile we dwoje, wybierając Pakiet Przeżyć “Dla Dwojga”! Swoje upodobania możecie dobrać do jednego z wielu przeżyć. To, na co dokładnie się zdecydujecie, zależy już tylko od Was! Wybierzcie swoją wymarzoną przygodę i cieszcie się swoim towarzystwem w całkiem nowym otoczeniu. Czas zapewnić sobie mnóstwo rozrywki!

 

Pakiet Przeżyć "Dla Dwojga" - informacje

 

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów z kategorii Dla Dwojga. Osoby obdarowane decydują jakie przeżycie chcą zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 340 przeżyć na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Dla Dwojga" - Pakiet na prezent

Nie masz pomysłu na prezent dla rodziców lub przyjaciół? Przejrzałeś nasze propozycje, ale nie możesz się na nic zdecydować? Pakiet Przeżyć dla Dwojga będzie doskonałym rozwiązaniem. Zapewnij sobie i bliskim mnóstwo radości i rozrywki. Podaruj pakiet prezentów - nie zastanawiaj się, jaki prezent zadowoli obdarowanych. Przeżycia w prezencie są ta topie - zarówno na Święta, jak też Walentynki, czy rocznicę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

340+ przeżyć, 100+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.4 58 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 361
Wyświetlono 24 z 361

Zobacz inne propozycje