Pakiet Przeżyć dla Dwojga

Tylko u nas Bestseller
4.4 58 Opinii

Pakiet Przeżyć dla Dwojga


340+ prezentów, 100+ miast
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Macie dość monotonii i chcielibyście zrobić coś wyjątkowego? Właśnie teraz macie na to szansę! Przeżyjcie niesamowite chwile we dwoje, wybierając Pakiet Przeżyć “Dla Dwojga”! Swoje upodobania możecie dobrać do jednego z wielu przeżyć. To, na co dokładnie się zdecydujecie, zależy już tylko od Was! Wybierzcie swoją wymarzoną przygodę i cieszcie się swoim towarzystwem w całkiem nowym otoczeniu. Czas zapewnić sobie mnóstwo rozrywki!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów z kategorii Dla Dwojga. Osoby obdarowane decydują jakie przeżycie chcą zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 340 przeżyć na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na rocznicę, prezent dla rodziców

Nie masz pomysłu na prezent dla rodziców lub przyjaciół? Przejrzałeś nasze propozycje, ale nie możesz się na nic zdecydować? Pakiet Przeżyć dla Dwojga będzie doskonałym rozwiązaniem. Zapewnij sobie i bliskim mnóstwo radości i rozrywki. Podaruj pakiet prezentów - nie zastanawiaj się, jaki prezent zadowoli obdarowanych. Przeżycia w prezencie są ta topie - zarówno na Święta, jak też Walentynki, czy rocznicę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

340+ prezentów, 100+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.4 58 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 350
Wyświetlono 24 z 350

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.