Kina i Teatry

Teatr to nie tylko przedstawienie, to również miejsce, w którym umowna rzeczywistość przenosi nas w inny świat. To miejsce, które pobudza niemal wszystkie zmysły. Podaruj swoim bliskim niesamowite przeżycia oraz wieczór pełen sztuki!
Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 21

Kino i teatr – sprawdzone pomysły na udany wieczór
Seans w kinie to dla wielu z nas sprawdzony pomysł na spędzenie wieczoru z bliską osobą lub paczką przyjaciół. Jeśli i Ty uwielbiasz przeżywać emocje wraz z filmowymi postaciami (w końcu ciemność sali kinowej dobrze kryje łzy, a obok w ciszy pochlipują inni), postaw na seans w kinie dla dwojga. Możesz skorzystać z niego, by spędzić romantyczne chwile z drugą połówką, rodzinny wieczór z mamą, tatą, siostrą czy bratem, a także podarować go bliskim i przyjaciołom. W końcu kto z nas nie lubi od czasu do czasu dać się ponieść wartkiej akcji lub grozie dobrego filmu?

Seans dla dwojga
Zgadzasz się, że seans w kinie to prezent uniwersalny, ale chcesz podarować swoim bliskim coś szczególnego? Zamień kino na teatr i zafunduj im wieczór z kulturą. Spektakle na scenach teatralnych największych polskich miast czekają, by przenieść ich do innego świata i pochłonąć przy tym bez reszty. A jeśli chcesz, by przyjemne chwile trwały dłużej, mamy dla ciebie naprawdę niezwykłą propozycję. Podaruj swoim bliskim nocleg w Starym Kinie w Łodzi, gdzie czeka na nich seans w sali na wyłączność! Wyobraź sobie, że nie muszą się przejmować hałasującymi sąsiadami, wybuchami śmiechu w nieodpowiednich momentach i irytującymi komentarzami. A wszystko to na najsłynniejszej ulicy pofabrycznego miasta - Piotrkowskiej. Pozwól bliskim poczuć się jak dwudziestowieczni arystokraci i na czas pobytu delektować się niezwykłą atmosferą Starego Kina.
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.