Pakiet Przeżyć Radom

Pakiet Przeżyć Radom


Ponad 50 dostępnych prezentów!
1-2 os.

199,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199,99 zł

Radom, miasto założone w X wieku, oferuje pełne bogactwo doznań i przeżyć. Z myślą o spełnianiu marzeń powstał Pakiet Przeżyć. Poznaj świat niesamowitych atrakcji i wybierz spośród kilkudziesięciu tą, która najbardziej Ci odpowiada. Niezależnie od tego czy Twoim wyborem będzie zastrzyk adrenaliny, czy romantyczna kolacja gwarantujemy świetną zabawę i wspomnienia, które pozostaną w Twojej głowie już na zawsze! Przekonaj się sam i spełnij swoje marzenie!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów z Radomia i okolic. Osoba obdarowana wybiera jedno przeżycie, które chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 50 przeżyć na terenie Radomia i okolic.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć Radom sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent świąteczny, prezent urodzinowy.

Szukasz pomysłu na prezent? Pakiet Przeżyć Radom to doskonały pomysł na upominek dla rodziców. Sprawdzi się również jako podarunek urodzinowy bądź prezent świąteczny. Pozwól obdarowanemu wybrać sobie jedno z kilkudziesięciu przeżyć i przeżywaj radość z prezentu razem z Nim! Satysfakcja gwarantowana!

Dostępne Prezenty i lokalizacje.

W celu dokonania rezerwacji wybierz jeden z poniższych prezentów.

Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.

24 z 55

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 50 dostępnych prezentów!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Informacje dla oglądających

Możliwość obserwowania realizacji jest zależna od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. 
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.