Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć Radom

5.0 1 Opinii

Pakiet Przeżyć Radom


80+ przeżyć, Radom i okolice
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Radom"

Radom, miasto założone w X wieku, oferuje pełne bogactwo doznań i przeżyć. Z myślą o spełnianiu marzeń powstał Pakiet Przeżyć. Poznaj świat niesamowitych atrakcji i wybierz spośród kilkudziesięciu tą, która najbardziej Ci odpowiada. Niezależnie od tego czy Twoim wyborem będzie zastrzyk adrenaliny, czy romantyczna kolacja gwarantujemy świetną zabawę i wspomnienia, które pozostaną w Twojej głowie już na zawsze! Przekonaj się sam i spełnij swoje marzenie!

Pakiet Przeżyć "Radom" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów z Radomia i okolic. Osoba obdarowana wybiera jedno przeżycie, które chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 80 przeżyć na terenie Radomia i okolic.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Radom" - Pakiet na prezent

Szukasz pomysłu na prezent? Pakiet Przeżyć Radom to doskonały pomysł na upominek dla rodziców. Sprawdzi się również jako podarunek urodzinowy bądź prezent świąteczny. Pozwól obdarowanemu wybrać sobie jedno z kilkudziesięciu przeżyć i przeżywaj radość z prezentu razem z Nim! Satysfakcja gwarantowana!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

80+ przeżyć, Radom i okolice

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1-2 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 80
Wyświetlono 24 z 80
Pavlowa O.

Radom powinien być stolicą Polski, a nawet stolicą Europy! Wspaniałe i ciekawe miejsce, z którego wywodzą się najlepsi polscy fotografowie.

Zobacz inne propozycje