Pakiet Przeżyć "Łowcy Mocnych Wrażeń"

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Łowcy Mocnych Wrażeń"


200+ prezentów, 70+ miast
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

799,99 zł

799,99 zł

O prezencie

Adrenalina jest dla Ciebie prawdziwym paliwem? Lubisz ekstremalne przeżycia? Szukasz kolejnych rozrywek, które sprostają Twoim oczekiwaniom? Chcesz się otworzyć na nowe wyzwania? Pakiet Przeżyć "Łowcy Mocnych Wrażeń" jest odpowiedzią na Twoje oczekiwania i potrzeby! Znajdują się w nim przygody, które z pewnością zapamiętasz na długo! Odkryj w sobie łowcę wrażeń. Wybierz jedno przeżycie, spróbuj i przekonaj się, że warto! To jak? Odważysz się? Wybór należy tylko do Ciebie!

Co obejmuje prezent?
Pakiet "Łowcy Mocnych Wrażeń" obejmuje kilkadziesiąt przeżyć do wyboru na terenie całego kraju!

Czym jest Pakiet Przeżyć "Łowcy Mocnych Wrażeń"?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów, których realizacja dostarczy najpotężniejszą dawkę adrenaliny. Osoba obdarowana sama decyduje jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Łowcy Mocnych Wrażeń" sprawdzi się  idealnie dla wszystkich wielbicieli niezapomnianych przeżyć — nawet tych najbardziej wybrednych. To nie tylko wymarzony prezent dla niego, ale także niezapomniany prezent dla niej!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

200+ prezentów, 70+ miast

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

W zależności od wybranego prezentu

Uczestnicy

1-2 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 188
Wyświetlono 24 z 188

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.