Pakiet Przeżyć "Przygoda"

Nowość Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Pakiet Przeżyć "Przygoda"


Ponad 250 prezentów dostępnych w całej Polsce!
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Koniec z nudą i powtarzalnością! Spędź czas w sposób nieszablonowy i zwariowany! Pakiet Przeżyć Przygoda daje Ci szansę wyboru absolutnie wyjątkowego doznania! Chcesz usiąść za kierownicą samochodu sportowego? A może wolisz wybrać się na pobudzający masaż tajski? Szeroka paleta możliwości pozwoli Ci dostosować prezent do własnego nastroju czy upodobań! Możesz tym wyjątkowym momentem podzielić się z też bliskimi! Zaproś przyjaciół na emocjonującą przygodę w jednym z licznych Escape Roomów lub spędź romantyczny wieczór ze swoją drugą połówką w ekskluzywnej restauracji! Tyle pytań, a tylko jedna rzecz jest pewna... To będą niezwykle radosne chwile! Teraz przed Tobą twardy orzech do zgryzienia... Którą atrakcję wybierzesz?

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów przygodowych. Osoba obdarowana wybiera jedno przeżycie, które chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 250 przeżyć na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Przygoda" to doskonały prezent dla kobiety, aktywnej lub potrzebującej wytchnienia. To także świetne rozwiązanie na podarunek dla niego, żądnego przygód i ekstremalnych wrażeń. To nie tylko pomysł na prezent świąteczny czy urodzinowy! Wybierz Pakiet Przeżyć na każdą okazję! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 250 prezentów dostępnych w całej Polsce!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Informacje dla oglądających

Możliwość obserwowania realizacji jest zależna od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. 
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 304
Wyświetlono 24 z 304
Marzena

Ładnie podane, lokal z przytulnymi miejscami, sprawna obsługa. Pyszne zupy, Sushi podane ciekawie. Bardzo dobre lody z malinami, wino o ciekawym smaku dopełniało całość.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.