(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Prezenty Zachodniopomorskie

Gdzie szukać odpoczynku od hałaśliwego miasta, a jaka jest najciekawsza "niewodna" atrakcja w Szczecinie? Zapraszamy do prezentowego przewodnika po województwie zachodniopomorskim! Poznajcie najciekawsze atrakcje i wyjątkowe przeżycia, które umilą weekend, wakacje lub... poniedziałek!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 609
Wyświetlono 60 z 609
Województwo Zachodniopomorskie zamieszkuje 1,700,000 mieszkańców. Największym miastem jest Szczecin i możemy odnaleźć tu wiele typowo “morskich” atrakcji. Jak najfajniej spędzić wolny czas w zachodniopomorskim? Jakie prezenty cieszą się tu największą popularnością? Poznajcie mini-przewodnik po Szczecinie i okolicach!

Przeżycia i atrakcje w województwie zachodniopomorskim

Województwo zachodniopomorskie prezentów i możliwości spędzenia wolnego czasu w sposób ciekawy, oferuje co nie miara. Dużą część atrakcji stanowią oczywiście te “wodne”, których nad Bałtykiem nie brakuje. Dla tych, którzy kochają sporty wodne bądź chcieliby rozpocząć swoją przygodę z nimi, z pewnością nie zabraknie w województwie sposobów na spędzenie wolnego czasu. Poznaj Kitesurfing czyli przygoda na wodnej desce to niewątpliwie okazja, by poznać dynamicznie rozwijający się sport. Kitesurfing to połączenie paralotniarstwa i windsurfingu. Na początek uczestnik zapoznaje się ze sprzętem oraz podstawowymi zasadami bezpieczeństwa. Następnie odbywa się część praktyczna szkolenia, czyli sterowanie latawcem treningowym, trymowanie latawca pompowanego, sterowanie latawcem pompowanym w wodzie oraz "body dragi" (pływanie brzuchem po tafli wody), ćwiczone w tandemie, z instruktorem. Rozpoczęcie przygody z kitesurfingiem to wspaniała zabawa, gwarantująca niezwykłe emocje. To również znakomity pomysł na prezent - nie tylko dla mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, ale również dla tych, którzy planują wakacje nad morzem. Kitesurfing daje poczucie wolności i gwarantuje mnóstwo uśmiechu, warto więc postawić na fajną rozrywkę nad Bałtykiem.

Pomysł na prezent

Inną, wodną atrakcją, która budzi ciekawość osób przebywających nad morzem, jest Jazda Skuterem Wodnym dla Dwojga. Dużą zaletą tej atrakcji jest fakt, iż może być realizowana w różnych miejscach województwa zachodniopomorskiego, dlatego jest ogromną atrakcją dla osób przebywających nad Bałtykiem. Pokonywanie morskich fal na pokładzie tej niezwykłej maszyny to często spełnienie marzeń o niezwykłej, morskiej przygodzie! Jest to niezwykły prezent, który docenią i turyści, i mieszkańcy nadmorskich terenów. To także świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, pełen uśmiechu i adrenaliny! Taki pomysł na prezent to gwarancja niezapomnianej zabawy!

Voucher na prezent

Wyjeżdżając na weekend, często szukamy miejsca, które pozwoli nam odpocząć od hałaśliwego miasta. Najlepiej, żeby piękne okoliczności przyrody łączyły się z ciekawymi atrakcjami. W okolicach Szczecina znajduje się takie miejsce, do którego chętnie przyjeżdżają wszyscy, którzy w Zachodniopomorskim szukają połączenia rozrywki i spokoju. Aktywny Weekend dla Dwojga w Pestkownicy to znakomite miejsce, wręcz stworzone do odpoczynku. Choć formalnie znajduje się w województwie wielkopolskim, to jednak jest bardzo blisko Szczecina. Rezydencja położona jest w środku lasu, nad samym jeziorem, na terenie Puszczy Drawskiej, co czyni ją wyjątkowo atrakcyjną dla fanów pięknej przyrody oraz spokoju. Dodatkowo, osoby, które zdecydują się na przyjazd do Pestkownicy, mogą wybrać sobie aż dwie aktywności fizyczne, z których będą mogli skorzystać! Rowery, tenis, nordic walking, off road, rowery wodne, kajaki i gra w bule - czeka tu moc atrakcji, które idealnie nadają się do spędzenia aktywnego weekendu. Miejsce świetnie sprawdzi się jako wyjazd dla pary, która chce odpocząć lub świętować np. rocznicę, ale także jako prezent dla bliskich nam osób np. rodziców! Mnogość atrakcji powoduje, że warto spędzić tu uroczy weekend we dwoje! Taki voucher na prezent to gwarancja udanego podarunku!

Pomysł na prezent w Zachodniopomorskim

Szczecin i okolice to nie tylko Bałtyk i morskie atrakcje. Znajdują się tutaj również rozległe, leśne tereny, które służą miłośnikom offroadowej jazdy. Godzinne Szkolenie Off-road to wspaniała przygoda, nie tylko dla fanów motoryzacji. Jest to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu, z którego mogą skorzystać jednocześnie trzy osoby, więc jest to potrójna radość z prezentu. Jedynym wymaganiem jest prawo jazdy kategorii B i… już można ruszać na szaloną jazdę w samochodzie z napędem na cztery koła. Żeby jednak w pełni wykorzystać możliwości takiego samochodu - niezbędny jest odpowiedni trening. Właśnie dlatego szkolenia offroadowe cieszą się niezwykłą popularnością - pozwalają zdobyć niezbędne informacje, pozwalające na szaloną zabawę na bezdrożach. Blokada dyferencjału, reduktor, zblocze przestają być tajemnicą, a stają oczywistym działaniem. Oczywiście szkolenie podzielone jest na dwa bloki - teoretyczny i praktyczny - wszystko po to, by osoba obdarowana wyszła z jak największymi offroadowymi umiejętnościami. Zjazdy, podjazdy, błoto, kurz i pył przestaną być przeszkodą, staną się nieodłącznym elementem przygody!

Pomysł na firmową integrację

W województwie zachodniopomorskim istnieje niesamowita atrakcja, która została stworzona z myślą o firmowych integracjach. Jednocześnie może w niej uczestniczyć aż 70 osób, a jej oryginalność zaskakuje nawet największych sceptyków. Żeby z niej skorzystać należy wybrać się do małego miasteczka. Borne Sulinowo i jego atrakcja zaskoczą i zachwycą wszystkich uczestników zabawy, w końcu rzadko ma się okazję, by Pływać Wojskową Amfibią Gąsienicową PTS-M! Możliwość odbycia rejsu, ważącym 17 ton, pojazdem lądowym to zdecydowanie niecodzienna przygoda i atrakcja, która zachwyci każdego. Niezwykła zabawa i wielkie emocje idealnie integrują współpracowników i partnerów handlowych!

Wybierz emocje w województwie zachodniopomorskim!