(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na Rzucanie Siekierami

Nieszablonowe prezenty są coraz bardziej popularne. Chciałbyś rozładować napięcie, a przy okazji doskonale się bawić? Rzucanie Siekierami to wyjątkowy prezent, który pozostawi w pamięci wspaniałe wspomnienia i obok którego nikt nie przejdzie obojętnie! Już teraz zostań prawdziwym Wikingiem!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 17

Czy to Wiking, czy to drwal?

Rzucanie siekierami, zostało zapoczątkowane w 2006 roku, przez Matta Wilsona, który jest również założycielem pierwszego klubu zrzeszającego miłośników tego nietypowego sportu. Zasady tej dyscypliny są proste, rzucając toporkiem do celu, musisz trafić jak najbliżej środka tarczy. Dyscyplina została uznana za sport, a na zawodach istnieją różne ligi, w których można konkurować. Każda z nich ma swoje zasady co do wielkości tarczy, stref punktowych, odległości od celu, a nawet tworzywa, z jakiego wykonany jest trzonek siekiery! I choć, jako sport jest to bardzo świeża dziedzina, to w mniej uregulowanej formie znana była już wieki temu. Ciężko jednoznacznie stwierdzić czy ta zabawa przywędrowała z krajów skandynawskich, gdzie wyposażeni w topory bojowe wikingowie urozmaicali sobie spędzanie wolnego czasu, czy może od kanadyjskich drwali szukających rozrywki w przerwach od wyrębu lasu. Jedno jest pewne, zarówno Skandynawia, jak i Kanada przodują w rozgrywkach z siekierą w roli głównej i stanowczo Axe Throwing jest u nich jednym z bardziej popularnych sportów.

Do celu... rzuć siekierą!

Szukasz alternatywnego, pełnego emocji pomysłu na spędzenie wieczoru kawalerskiego? Zbierz przyjaciół i udajcie się do profesjonalnego klubu, gdzie pod okiem instruktora wyniesiecie ostrą rywalizację na wyższy poziom. Weź zamach znad głowy, napnij mięśnie i traf jak najbliżej środka tarczy! Pokonaj celnością swoich przyjaciół! Sprawdźcie, kto z Was lepiej poradzi sobie z techniką czy celnością, a kto będzie miał niepowtarzalny styl. Rzucanie Siekierami do Celu dla Przyjaciół to rewelacyjny sposób, by odrzucić standardowe sposoby spędzanie wspólnego czasu. Przenieście się do szorstkiego, dzikiego świata prawdziwych Wikingów! Pełny strój bojowy, podkręcony wąs, skandynawska muzyka w tle? Pozwólcie sobie odnaleźć się w roli bezwzględnych wojowników. Niech ten nietypowy prezent nie będzie tylko, pełnym adrenaliny i dobrej zabawy sportem, dajcie ponieść się fantazji i stwórzcie niepowtarzalny klimat, który będzie świetnym materiałem na opowieści przy następnych spotkaniach.

Rzucanie Siekierami to zabawa nie tylko dla mężczyzn

Choć Rzucanie Siekierami do Celu wygląda na typowo męską zabawę, to ze względu na duże znaczenie techniki, a nie siły, w tej dyscyplinie świetnie radzą sobie również Panie. Potrzebny Ci prezent dla znajomej, która poszukuje sposobu na odreagowanie stresu spowodowanego pracą? A może prezent z okazji Dnia Kobiet, dla lubiącej nietypowe rozrywki i aktywnej dziewczyny? Niezależnie od powodu, dla którego poszukujesz tak niecodziennego podarunku, Axe Throwing będzie idealnym wyborem! Świetna, nieszablonowa zabawa, bezpieczna rywalizacja i niecodzienne wspomnienia gwarantowane. Może wręcz narodzi się z tego wspaniała, nowa pasja, a obdarowana tym prezentem, odkryje nowe, wciągające hobby, od którego nie będzie można jej oderwać? Potem już tylko zostanie Ci podziwiać ukochaną z trybun na Mistrzostwach Rzucania Siekierami w Toronto!


Zawsze lepiej rzucać siekierą w towarzystwie!

Nie masz pomysłu na spotkanie integracyjne dla pracowników? Co może być lepszego niż wspólna zabawa połączona z zaciętą rywalizacją... w rzucie siekierą? Rzucanie Siekierami do Celu dla Znajomych to nie tylko pełna emocji sportowa zabawa, to również nietypowy, niepowtarzalny pomysł na prezent, który u każdego wywoła uśmiech na ustach. Flanelowa koszula w kratę, zapuszczona broda i siekiera u boku, ale zamiast lasu, drewniana tarcza z namalowanym celem. Nic tak nie poprawia humoru, jak rozłupanie kilku kawałków drewna, w doborowym towarzystwie. Dlatego podaruj voucher swoim pracownikom lub znajomym z pracy, z którymi chcesz poprawić relacje. Nawet Twój szef będzie bawił się tak dobrze, jak nigdy dotąd. Oby rzucanie siekierami nie stało się jego codzienną pasją!

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Żarty żartami, ale czy rzucanie siekierami nie jest rzeczywiście ryzykowne? Miejmy na uwadze fakt, iż każdy sport może być potencjalnie niebezpieczny, w tym również Axe Throwing. Szczególnie że dobrze naostrzoną siekierę można uznać za dość groźną broń. Jednakże na całe szczęście, nie ma potrzeby rezygnować z rzucania siekierami z powodu ...rzucania siekierami! Profesjonalne kluby zrzeszające miłośników tej zabawy dbają również o Wasze bezpieczeństwo. Obszar rzutów oznaczany jest specjalnymi liniami, w których strefie, podczas trwania konkurencji, nikt nie może przebywać. Tory oddzielone od siebie mocną siatką zabezpieczającą, a nad wszystkim czuwają instruktorzy, profesjonalnie przeszkoleni z udzielania pierwszej pomocy i wyposażeni w apteczki. Rozpoczynając swoją przygodę z rzutem siekierą, zostaniesz też na starcie przeszkolony przez doświadczonego trenera. Będzie on również obserwował Twoją zabawę przez czas jej trwania, a w razie potrzeby, udzieli Ci informacji i wskazówek, jak bawić się jeszcze lepiej. Także nic się nie martw! Rzucanie Siekierami to nie tylko oryginalny i pełen emocji prezent, ale również wyjątkowo bezpieczna zabawa.