(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kariera

Szukasz ciekawej i stabilnej pracy, która pozwoli Ci na realizację swoich pasji? Znajdziesz ją w firmie Wyjątkowy Prezent.
Od ponad 16 lat udowadniamy, że spełnianie marzeń jest proste... i świetnie się przy tym bawimy! :) Zobacz film z naszego ostatniego wyjazdu integracyjnego.

W pracy cenimy profesjonalizm, zaangażowanie i proaktywność, a to co nas wyróżnia, to wyjątkowi ludzie - specjaliści w swoich dziedzinach. Wspólnie tworzymy atmosferę, która co roku jest najwyżej oceniana w badaniach satysfakcji z pracy.

Jeśli nasze wartości są Ci bliskie, dołącz do nas. Spójrz poniżej, kogo aktualnie szukamy.

OFERTY PRACY

 

Warszawa
Lider zespołu obsługi klienta


Cała Polska:

Doradca ds. przeżyć w punkcie sprzedaży 

 

Chcesz dołączyć do naszego zespołu, ale wśród powyższych ofert nie znajdujesz na razie swojej pracy marzeń? Wyślij nam aplikację poprzez formularz zgłoszeniowy, a my weźmiemy ją pod uwagę podczas przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jeśli Twoje doświadczenie będzie spójne z naszymi potrzebami, z pewnością skontaktujemy się z Tobą.

 

Nie czujesz się jeszcze specjalistą? Nie szkodzi! Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie, rozpocznij Wyjątkowy STAŻ i szlifuj swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów.