Kariera

Szukasz ciekawej i stabilnej pracy, która pozwoli Ci na realizację swoich pasji? Znajdziesz ją w firmie Wyjątkowy Prezent.

Od 14 lat wprowadzamy w życie ideę prezentów w formie przeżyć. Dajemy ludziom radość, inspirację, odciągamy od rutyny. 

W pracy cenimy uczciwość, zaangażowanie i proaktywność. Miarą naszego sukcesu są zarówno zadowoleni klienci, jak i nasi pracownicy. 

Wierzymy, że świat może być lepszym miejscem, w którym wręczane prezenty zapadają w pamięć, zamiast cieszyć jedynie oko. Jeśli również w to wierzysz, dołącz do nas!

OFERTY PRACY

Zdalnie, skądkolwiek jesteś:

Head of Brand Marketing 

Marketing Manager

UX/UI Designer

Praca w biurze:

Specjalista ds. Sprzedaży

Cała Polska:

Doradca ds. przeżyć w punkcie sprzedaży

 

Chcesz dołączyć do naszego zespołu, ale wśród powyższych ofert nie znajdujesz na razie swojej pracy marzeń? Wyślij nam aplikację poprzez formularz zgłoszeniowy, a my weźmiemy ją pod uwagę podczas przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jeśli Twoje doświadczenie będzie spójne z naszymi potrzebami, z pewnością skontaktujemy się z Tobą.


Nie czujesz się jeszcze specjalistą? Nie szkodzi! Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie, rozpocznij Wyjątkowy STAŻ i szlifuj swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.