Kariera

Szukasz ciekawej i stabilnej pracy, która pozwoli Ci na realizację swoich pasji? Znajdziesz ją w firmie Wyjątkowy Prezent.

Od 13 lat wprowadzamy w życie ideę prezentów w formie przeżyć. Dajemy ludziom radość, inspirację, odciągamy od rutyny. 

W pracy cenimy uczciwość, zaangażowanie i proaktywność. Miarą naszego sukcesu są zarówno zadowoleni klienci, jak i nasi pracownicy. 

Wierzymy, że świat może być lepszym miejscem, w którym wręczane prezenty zapadają w pamięć, zamiast cieszyć jedynie oko. Jeśli również w to wierzysz, dołącz do nas!

OFERTY PRACY

Zdalnie, skądkolwiek jesteś

Specjalista ds. komunikacji marketingowej i PR

 

Cała Polska

Doradca ds. przeżyć w punkcie sprzedaży

 

Szukasz pracy dorywczej? Sprawdź naszą ofertę dla hostess.


Chcesz dołączyć do naszego zespołu, ale wśród powyższych ofert nie znajdujesz na razie swojej pracy marzeń? Wyślij nam aplikację poprzez formularz zgłoszeniowy, a my weźmiemy ją pod uwagę podczas przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jeśli Twoje doświadczenie będzie spójne z naszymi potrzebami, z pewnością skontaktujemy się z Tobą.


Nie czujesz się jeszcze specjalistą? Nie szkodzi! Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie, rozpocznij Wyjątkowy STAŻ i szlifuj swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.