(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na Motocykle

Motocykl to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju środek lokomocji, który dostarcza wielu emocji i daje bezcenne uczucie wolności. W tej kategorii znajdziesz prezenty dla wszystkich entuzjastów dwóch kółek i tych, którzy chcieliby poczuć wiatr we włosach! Przekonaj się ile radości może dać wyprawa dwukołowcem! 

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 31

Legendarny motocykl

Od lat marzysz o zakupie motocyklu, ale jak dotąd zdecydowałeś się jedynie na koszulkę z logo znanej firmy z Milwaukee w stanie Wisconsin? Z nieśmiałym dopiskiem Harley Owners Group, do której chciałbyś niegdyś przynależeć? A może chcesz przetestować słynnego Harley-Davidsona, zanim ten stanie w Twoim własnym garażu? Proszę bardzo! Zdejmij z wieszaka skórzaną kurtkę, włóż kask i wybierz się na jazdę. Możesz nawet wypożyczyć Harley'a na weekend i poczuć prawdziwy przedsmak tego, co Cię czeka, gdy wreszcie zdecydujesz się na wymarzony zakup. Ręka przekręcając się na manetce, dodaje gazu, motor mruczy na coraz wyższych obrotach...ten dźwięk, to drżenie całego ciała dotykającego błyszczącego metalu... Niezapomniane uczucie! Przejażdżka motocyklem to coś więcej niż zabawa, to prawdziwa przygoda!

Jazda na dwóch kołach

Jazda samochodem już nie jest dla Ciebie ekscytująca? Chciałbyś sprawdzić, jak to jest jeździć na dwóch kołach? Jazda motocyklem dostarczy Ci zupełnie nowych, niezapomnianych wrażeń. To środek lokomocji, którego nie można do niczego porównać. Wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, dostarcza wielu emocji i daje bezcenne uczucie wolności. Swoją przygodę możesz zacząć od razu, sięgając do najwyższej półki i wybrać się na Przejażdżkę Motocyklem Harley-Davidson! Podczas przejażdżki na Harleyu poczujesz zew wolności i zapomnisz o wszystkim poza drogą. Ryk silnika, przyjemne drżenie metalu oraz dreszczyk emocji przed pierwszą przejażdżką na maszynie będącą owocem prawdziwej pasji i technicznego geniuszu. Kultowa marka z Milwaukee już od ponad 110 lat zachwyca i rozbudza wyobraźnię wielbicieli klasycznego jednośladu na całym świecie. Właściciele Harleya Davidsona często podkreślają, że w jeździe tą maszyną chodzi głównie o poczucie wolności oraz respektu, jaki motocykl wywołuje wśród innych użytkowników dróg. Może właśnie dlatego na Harleyu jeździł między innymi Arnold Shwarzenneger w Terminatorze, czy Lorenzo Lamas w serialu Renegat. Kiedy już opanujesz jazdę na motocyklu, Poznaj Motocross, czyli wyjątkowa jazda po specjalnie przygotowanym torze. Jeżeli zawsze chciałeś spróbować swoich sił w tym widowiskowym i ekstremalnym sporcie, teraz masz okazję! Motocross to Twoja furtka do niesamowitych wrażeń. Wybierz motocykl, załóż specjalny strój i zmierz się z przeszkodami na torze. Doświadczony instruktor przez cały czas będzie dawał Ci cenne wskazówki, dzięki którym poradzisz sobie nawet z największymi hopkami. Wasze pociechy również mogą zakosztować prawdziwej motoryzacyjnej przygody i udać się na Motocross dla Dzieci, który z pewnością pozwoli wznieść pasje i zainteresowania najmłodszych (ale i tych nieco starszych!) na zdecydowanie wyższy poziom i dostarczyć wspomnień na długie lata! Bez obaw, nad wszystkim czuwają wykwalifikowani instruktorzy! Szukasz czegoś innego, co sprawdzi się jako przejażdżka motocyklem na prezent? A dla łakomych wrażeń na dłużej polecamy Weekendową Wyprawę Motocyklem lub Harley Davidson na Weekend! Wyrusz tam, gdzie poniesie Cię własna wyobraźnia i fantazja! Poczuj na własnej skórze niesamowity klimat motocyklowej wyprawy i sięgaj tam, gdzie wzrok nie sięga - przejażdżka motocyklem to gwarancja świetnej zabawy!

Motocykl - Kursy dla każdego

Świat motocykli nie jest Ci obcy, ale chciałbyś podszkolić swoje umiejętności? A może szukasz miejsca, gdzie mógłbyś sprawdzić, co już potrafisz, a czego jeszcze warto się nauczyć? Podstawowy Kurs Doskonalenia Techniki Jazdy Motocyklem pomoże Ci osiągnąć Twoje cele! Profesjonalny instruktor dopasuje plan nauczania do Twoich potrzeb oraz osiąganych postępów. Ćwiczenia i jazdy będą na bieżąco przeplatane z wiedzą teoretyczną - dzięki takiej mieszance błyskawicznie zobaczysz postępy. Ekspert obiektywnie oceni Twoje umiejętności, wskaże Ci popełniane błędy i ich prawdopodobne przyczyny. Możesz zaufać jego wieloletniemu doświadczeniu! Niezleżenie od tego, czy chcesz poprawić swoje umiejętności manewrowania na placu, czy też chcesz poczuć się pewniej na drodze, szkoleniowcy z pewnością Ci pomogą. Uzupełnij swoją wiedzę na kursie, byś mógł w pełni cieszyć się jazdą. Rozszerzony Kurs Doskonalenia Techniki Jazdy Motocyklem powstał z myślą o osobach, które chcą, aby ich jazda była maksymalnie bezpieczna oraz, by świat motocykli nie miał przed nimi już żadnych tajemnic. Wystarczy, że powiesz wykwalifikowanemu instruktorowi, jakie umiejętności chcesz rozwinąć i możecie zaczynać. Ekspert obiektywnie oceni Twoje umiejętności i pokaże Ci w praktyce, co należy zrobić, aby być jeszcze lepszym kierowcą. Nie martw się o teorię - profesjonalista przekaże Ci informacje niezbędne do opanowania nowych umiejętności lub doskonalenia tych, które już posiadasz. Zdziwisz się, jak szybko osiągniesz prawdziwą biegłość na motocyklu! Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z maszyną, czy masz za sobą setki kilometrów - ten kurs sprawi, że jazda będzie jeszcze przyjemniejsza! Przejażdżka motocyklem na prezent sprawdzi się dla każdego, kto chciałby spróbować swoich umiejętności na dwukołowcu!