Motocykle

Ręka przekręcając się na manetce dodaje gazu, motor mruczy na coraz wyższych obrotach...ten dźwięk, to drżenie całego ciała dotykającego błyszczącego metalu... Niezapomniane! W tej kategorii znajdziesz prezenty dla wszystkich entuzjastów dwóch kółek i tych, którzy chcieliby poczuć wiatr we włosach!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 15

Legendarny motocykl

Od lat marzysz o zakupie motocyklu, ale jak dotąd zdecydowałeś się jedynie na koszulkę z logo znanej firmy z Milwaukee w stanie Wisconsin? Z nieśmiałym dopiskiem Harley Owners Group, do której chciałbyś niegdyś przynależeć? A może chcesz przetestować słynnego Harley-Davidsona zanim ten stanie w Twoim własnym garażu? Proszę bardzo! Zdejm z wieszaka skórzaną kurtkę, włóż kask i wybierz się na jazdę. Możesz nawet wypożyczyć Harley'a na weekend i poczuć prawdziwy przedsmak tego, co Cię czeka, gdy wreszcie zdecydujesz się na wymarzony zakup.

Dawka wrażeń za kierownicą jednośladu

Nie należysz do zwolenników klasycznym modeli? Jesteś już szczęśliwym posiadaczem innego motocykla, ale chciałbyś nauczyć się panować nad nim jak prawdziwy mistrz kierownicy? Postaw na kurs doskonalenia jazdy motocyklem. Praktyczne szkolenie na placu manewrowym oraz w ruchu ulicznym uzupełnione wiedzą teoretyczną nauczy się panować na twoim jednośladem jak profesjonalista. A kiedy już poczujesz się za jego kierownicą pewnie, wypróbuj motocross. Zmierz się z jednym z wielu dostępnych torów, fundując sobie dawkę niesamowitych emocji! Pokonuj zakręty i przeszkody oraz wznoś się w powietrze. A kiedy po twoim przejeździe opadnie kurz, nie wahaj się wybrać na kolejną rundę!
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.