Prezenty dla Nastolatki

Dobry prezent dla nastolatki to chyba jedno z największych wyzwań jeśli chodzi o podarunki. Nawet jeżeli przyjdzie nam do głowy doskonały pomysł na prezent, będzie on tylko jednorazowy - nikt nie lubi monotonii w podarunkach, a zwłaszcza nastolatki! Podaruj niezapomniane przeżycie!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 512
60 z 512

Niepowtarzalne prezenty dla Wyjątkowej Nastolatki
Nastolatki nie lubią nudy! Nawet jeśli raz uda Ci się utrafić z idealnym prezentem, przy każdej kolejnej okazji będziesz stawać na głowie, aby znaleźć coś jeszcze lepszego. Na szczęście zamiast przedmiotów materialnych, możesz podarować Jej wyjątkowe przeżycia. Każda nastolatka jest inna i takie też są nasze prezenty. Znajdziesz coś zarówno dla miłośniczek najnowszych trendów urodowych jak i dla fanek mocnych wrażeń. Możesz dać prezent, który zrealizuje z całą swoją ekipą. Najlepszą satysfakcją będzie oczywiście jej szczęśliwy uśmiech po realizacji prezentu. Może nawet będzie o tym opowiadać tygodniami i z radością powracać do wspomnień. Dla takich chwil warto szukać tego najbardziej dopasowanego prezentu marzeń. I po to właśnie jesteśmy my, ekipa Wyjątkowego Prezentu!

Spełnij jej marzenia
Flyride - Latający Skuter lub Hoverboard - Ekstremalny Lot Na Desce to oryginalne prezenty wodne, pełne adrenaliny. Spełnią oczekiwania najbardziej wymagającej nastolatki, nawet tej dla, której słowo nuda to najczęstszy komentarz. Jeśli chcesz iść z duchem czasów koniecznie podaruj jej Lot w Tunelu Aerodynamicznym - nasz top produkt. Latanie już nie jest tylko sferą fantazji, teraz może być faktem. Nie masz pomysłu jak Ją zaskoczyć? Pokaż Jej jaka jest odważna. Wyślij ją na Walk In The Sky z Filmowaniem, na pewno będzie chciała podzielić się wrażeniami z przyjaciółmi. Nie każdy jest w stanie podjąć się ekstremalnych przeżyć. Dla niej jednak nie ma rzeczy niemożliwych. Wolisz podarować Jej coś spokojniejszego? Metamorfoza włosów dla niej może być strzałem w dziesiątkę. Pod okiem profesjonalisty nauczy się dbać o włosy i zaskoczy przyjaciół nową fryzurą. W komplecie możesz dorzucić jej Indywidualny makijaż i naukę najnowszych trendów w make - up, dopasowanych do jej urody i wieku. A może nie widzi świata poza książkami? Dzięki voucherowi Zostań Bohaterem Powieści żadna książka nie będzie już sztampowym prezentem. To będzie jej lektura numer jeden - w końcu bohaterką będzie ona sama! Dorzuć do tego Zabawę w Escape Room Dla Przyjaciół i patrz jaka jest szczęśliwa.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.