Pakiet Przeżyć Warszawa

Tylko u nas Bestseller
5.0 25 Opinii

Pakiet Przeżyć Warszawa


270+ prezentów, Warszawa i okolice
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Historyczna Warszawa, współczesna Warszawa-największe miasto w Polsce, budzące zainteresowanie i zachwyt, bogate w zabytki i historię. To miasto możliwości, w którym można się zapomnieć! Pochodzisz z Warszawy i chciałbyś odkryć jej tajemnice? A może chciałbyś do niej przyjechać i przeżyć coś niezwykłego? Pakiet Przeżyć Warszawa to zbiór ponad 180-dziesięciu prezentów dostępnych w tym urokliwym miejscu, z których wybierasz jeden i cieszysz się jego realizacją! Warszawa oferuje setki możliwości spędzania czasu samemu i we dwoje, z przyjaciółmi i z rodziną! To z kim i gdzie chcesz spędzić czas, zależy tu tylko od Ciebie! Bądź Panem swojego losu i wybierz najlepsze z dostępnych przeżyć!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów z Warszawy i okolic. Osoba obdarowana wybiera jedno przeżycie, które chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 270 przeżyć na terenie Warszawy i okolic.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć Warszawa sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla niego, prezent na urodziny

Warszawa to miasto, które oferuje setki możliwości spędzenia wolnego czasu. Zastanawiasz się, jaki prezent w Warszawie sprawi radość Twoim bliskim? Podaruj im Voucher Prezentowy na przeżycie! Najlepsze z nich umieściliśmy w naszym Pakiecie Przeżyć Warszawa, tworząc dla Ciebie unikalną formę prezentu. Pakiet upominkowy zawiera aż 90 różnych przeżyć do wyboru. Każdy ma swoje własne, unikalne preferencje- niektórzy potrzebują potężnej dawki adrenaliny, inni wolą zwolnić nieco tempo. Możliwości jest mnóstwo - Skok Wahadłowy, Jazda Ferrari, Masaż Czekoladowy, a może Degustacja Whisky? Pozwól bliskiej osobie wybrać z Pakietu swoje ulubione Przeżycie. Daj jej możliwość doświadczenia radości z przeżycia. Niesamowite przygody czekają w Warszawie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

270+ prezentów, Warszawa i okolice

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1-2 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 25 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 267
Wyświetlono 24 z 267

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.