Pakiet Przeżyć Warszawa

Ponad 150 dostępnych prezentów!

199,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199,99 zł

Historyczna Warszawa, współczesna Warszawa-największe miasto w Polsce, budzące zainteresowanie i zachwyt, bogate w zabytki i historię. To miasto możliwości, w którym można się zapomnieć! Pochodzisz z Warszawy i chciałbyś odkryć jej tajemnice? A może chciałbyś do niej przyjechać i przeżyć coś niezwykłego? Pakiet Przeżyć Warszawa to zbiór ponad 80-dzięsięciu prezentów dostępnych w tym urokliwym miejscu, z których wybierasz jeden i cieszysz się jego realizacją! Warszawa oferuje setki możliwości spędzania czasu samemu i we dwoje, z przyjaciółmi i z rodziną! To z kim i gdzie chcesz spędzić czas, zależy tu tylko od Ciebie! Bądź Panem swojego losu i wybierz najlepsze z dostępnych przeżyć!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów z Warszawy i okolic. Osoba obdarowana wybiera jedno przeżycie, które chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 150 przeżyć na terenie Warszawy i okolic.

Pakiet Przeżyć Warszawa sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla niego, prezent na urodziny

Warszawa to miasto, które oferuje setki możliwości spędzenia wolnego czasu. Zastanawiasz się, jaki prezent w Warszawie sprawi radość Twoim bliskim? Podaruj im Voucher Prezentowy na przeżycie! Najlepsze z nich umieściliśmy w naszym Pakiecie Przeżyć Warszawa, tworząc dla Ciebie unikalną formę prezentu. Pakiet upominkowy zawiera aż 90 różnych przeżyć do wyboru. Każdy ma swoje własne, unikalne preferencje- niektórzy potrzebują potężnej dawki adrenaliny, inni wolą zwolnić nieco tempo. Możliwości jest mnóstwo - Skok Wahadłowy, Jazda Ferrari, Masaż Czekoladowy, a może Degustacja Whisky? Pozwól bliskiej osobie wybrać z Pakietu swoje ulubione Przeżycie. Daj jej możliwość doświadczenia radości z przeżycia. Niesamowite przygody czekają w Warszawie!

Dostępne Prezenty i lokalizacje.
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 150 dostępnych prezentów!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Informacje dla oglądających

Możliwość obserwowania realizacji jest zależna od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.