Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć Warszawa

Tylko u nas
5.0 25 Opinii

Pakiet Przeżyć Warszawa


270+ przeżyć, Warszawa i okolice
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Warszawa"

Współczesna Warszawa to największe miasto w Polsce, budzące zainteresowanie i zachwyt, bogate w zabytki i historię. Jest miastem możliwości, w którym można się zapomnieć! Pochodzisz z Warszawy i chcesz odkryć jej tajemnice? A może chciałbyś do niej przyjechać i przeżyć coś niezwykłego? Pakiet Przeżyć "Warszawa" to zbiór ponad 180-dziesięciu prezentów dostępnych w tym urokliwym miejscu, z których wybierasz jeden i cieszysz się jego realizacją! Warszawa oferuje setki możliwości spędzania czasu samemu i we dwoje, z przyjaciółmi i z rodziną! To z kim i gdzie chcesz spędzić czas, zależy tu tylko od Ciebie! Bądź Panem swojego losu i wybierz najlepsze z dostępnych przeżyć!

Pakiet Przeżyć "Warszawa" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów z Warszawy i okolic. Osoba obdarowana wybiera jedno przeżycie, które chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 270 przeżyć na terenie Warszawy i okolic.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Warszawa" - Pakiet na prezent

Warszawa to miasto, które oferuje setki możliwości spędzenia wolnego czasu. Zastanawiasz się, jaki prezent w Warszawie sprawi radość Twoim bliskim? Podaruj im Voucher Prezentowy na przeżycie! Najlepsze z nich umieściliśmy w naszym Pakiecie Przeżyć Warszawa, tworząc dla Ciebie unikalną formę prezentu. Pakiet upominkowy zawiera aż 90 różnych przeżyć do wyboru. Każdy ma swoje własne, unikalne preferencje- niektórzy potrzebują potężnej dawki adrenaliny, inni wolą zwolnić nieco tempo. Możliwości jest mnóstwo - Skok Wahadłowy, Jazda Ferrari, Masaż Czekoladowy, a może Degustacja Whisky? Pozwól bliskiej osobie wybrać z Pakietu swoje ulubione Przeżycie. Daj jej możliwość doświadczenia radości z przeżycia. Niesamowite przygody czekają w Warszawie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

270+ przeżyć, Warszawa i okolice

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1-2 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 25 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 206
Wyświetlono 24 z 206

Zobacz inne propozycje