Wiatr i Woda

Lato to idealny czas na szalone przygody. Słońce, Wiatr i Woda - to doskonałe warunki do niezapomnianych przeżyć! Jeżeli osoba, którą chcesz obdarować ma w sobie pokłady niespożytej energii - Wakeboarding jest dla niej! Pęd, fale pod deską i wiatr we włosach z pewnością dostarczą odlotowych wrażeń!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 162
60 z 162

Wodne szaleństwo

W odwiecznej debacie Polaków: góry czy morze, zawsze stajesz po stronie morza (niekoniecznie polskiego). Jeśli na wybranie się nad któreś z nich akurat brakuje ci czasu, szukasz najbliższego jeziora. Pływać nauczyłeś się w bardzo młodym wieku, regularnie chodzisz na basen i w wodzie czujesz się w zasadzie jak ryba. A może należysz po prostu do osób aktywnych i szukasz niecodziennych atrakcji? Albo jesteś uzależniony od silnych wrażeń i zastanawiasz się czy smak adrenaliny w wodzie jest taki sam jak ten, do którego przywykłeś? Jest tylko jeden sposób, by się o tym przekonać! Wskakuj w kostium i przetestuj jedną z naszych wodnych atrakcji.

Nad czy pod wodą?

Jeśli woda kojarzy ci się wyłącznie z zanurzaniem się w niej, porzuć ten banalny stereotyp. Teraz możesz także unieść się ponad jej powierzchnię. Załóż Water Jet Pack – Odrzutowy Plecak albo przymocuj do stóp Flyboard i sprawdź jak wysoko jesteś w stanie się wznieść. Oraz jak smakuje upadek z tej wysokości, którego na początku tej przygody nie sposób uniknąć. Myśl o upadku z wysokości cię przeraża? Postaw na Wakeboarding. To atrakcja dostępna już od 6 roku życia! Te i inne sporty wodne czekają aż znajdziesz w sobie odwagę, by się z nimi zmierzyć. Na tych, którzy czas spędzony nad wodą woleliby jednak poświęcić na delektowanie się chwilą, czekają inne atrakcje. Zapach wody, powiew wiatru i kołysanie łodzi, nad której kursem usiłujesz zapanować. O czym mowa? Oczywiście o żeglarstwie! A może wolisz, by w rejs zabrał cię ktoś, kto zna się na swoim fachu? Na wielbicieli prędkości w każdym wydaniu czekają motorówki i skutery wodne. Nikt jednak nie twierdzi, że zanurzanie się w wodzie to zupełny przeżytek. Poznaj nurkowanie i zyskaj możliwość odkrycia sekretów czekających na dnie zalanego kamieniołomu albo wraków spoczywających w Zatoce Gdańskiej.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.