eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Prezent dla Grup

W grupie raźniej, wiadomo. Kto nie lubi spędzać czasu aktywnie z przyjaciółmi? W tej kategorii znajdziesz prezenty i przeżycia, które możecie zrealizować wspólnie z paczką przyjaciół. Poznajcie gotowe pomysły na ciekawe spędzenie wolnego czasu ze znajomymi. Podarujcie sobie wyjątkowe chwile radości!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1900
Wyświetlono 60 z 1900

Wyjątkowe Prezenty dla Grup

Kto powiedział, że wyjątkowe chwile masz przeżywać sam? Zwołaj ekipę przyjaciół i razem wybierzcie się na niesamowitą przygodę, dzięki naszym Voucherom na przeżycia. To może być świetny prezent na urodziny przyjaciela lub prezent dla nastolatka. Zresztą, nie trzeba okazji, aby po prostu spotkać się w swoim bliskim gronie i razem coś porobić. To dopiero będą emocje i wspomnienia. Może znajdziecie coś, co uczynicie swoją nową tradycją? Może odkryjecie wspólne dla Was wszystkich hobby? Jedno jest pewne - nie będziecie się nudzić! Nie idź utartymi szlakami prezentowymi - podaruj im niezapomniane przeżycia! Możesz wybrać coś tylko dla nich lub wręczyć prezent, który ucieszy całą Waszą paczkę. Najważniejsze to dobra zabawa i wyraz wdzięczności za wszystkie wspólne chwile. Gotowi wyruszyć na spotkanie przygody?

Prezent dla kilku osób

Razem ze swoimi przyjaciółmi jesteście wulkanem energii? Wciąż szukacie nowych pomysłów na spędzenie wolnego czasu? Najlepszy podarunek to taki, który na długo pozostaje w naszej pamięci dlatego, zamiast znowu szukać rzeczy, które będą zbierały kurz na szafce, warto postawić na przeżycia. Pójście na ściankę wspinaczkową to niezwykły prezent, dzięki któremu cała wasza paczka będzie się świetnie bawić. Możecie urządzić zawody, kto z Was najszybciej wdrapie się na sam szczyt. Jeśli jesteście miłośnikami zagadek, Przygoda w Escape Room dostarczy Wam wiele frajdy! Wybierzcie motyw przewodni i udowodnijcie swą przebiegłość, rozwiązując wszystkie zadania. Gokarty to również świetny sposób na wspólną zabawę! Jeśli wolicie pobawić się w komandosów, to wybierzcie opcję nocną grę taktyczną. Z kolei przygodę w wirtualnym świecie określa się jako najlepszą zabawę na miarę XXI wieku. Mamy tak wiele gier, że z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Spływ Kajakowy to prawdopodonie idealne zajęcie na lato. Tak samo, jak Spływ Pontonowy Przełomem Bardzkim dla Przyjaciół i przy okazji wycieczka do miasta krasnali - Wrocławia. Rejs po Odrze Statkiem Wycieczkowym to podarunek, który urozmaici Wasz wspólny czas i uczynią weekend ciekawym przeżyciem.

Podaruj wybór, czyli prezent dla grupy

Dla niezdecydowanych lub szukających prezentu dla grupy znajomych, polecamy nasze wyjątkowe Pakiety Przeżyć, dzięki którym, sami będą mogli wybrać swój prezent marzeń. Pakiet Przeżyć "Dla Dwojga" to zbiór najlepszych atrakcji, możliwych do zrealizowania w całej Polsce. Obdarowani sami wybierają, kiedy i jakie przeżycie pragną zrealizować. Jest to bardzo uniwersalny prezent, który na pewno trafi w ich gusta, w końcu ostatecznie sami decydują, na co mają ochotę. Dla szalonej i odważnej grupy polecamy Pakiet Przeżyć "Ekstremalne Przeżycia". Poczujcie razem niezwykłą adrenalinę i zróbcie coś szalonego! Wspomnienia zostaną z Wami już na zawsze, a satysfakcja z przeżycia będzie olbrzymia! Prezenty dla grupy to niezwykle wyjątkowe podarunki, które pozwalają na lepsze poznanie się oraz na spędzenie czasu z najważniejszymi osobami w Waszym życiu, w cudownie oryginalny sposób!

Prezent dla całej rodziny

Zbliża się ważna data i szukasz prezentu dla całej rodziny? Wspólny podarunek w formie przeżycia to świetnie rozwiązanie, które pozwoli Wam na spędzenie czasu w gronie najbliższych. Rodzinny Lot Widokowy to idealne przeżycie dla całej rodziny. Wznieście się w przestworza i zapomnijcie o tym, co złe. Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny pozwoli rozładować energię i wyzwoli hormony szczęścia, oraz endorfiny. Wypad do śląskiego zoo może zachęcić Was do odwiedzenia tej części Polski. Świetnie sprawdzi się też Wizyta w Escape Roomie - interaktywna zabawa zespołowa, wymagająca sprytu i zaradności. A po dniu pełnym przeżyć warto udać się na pokaz w Manufakturze Cukierków i naładować baterie słodkimi węglowodanami. Rodzinne imprezy to także wspaniały moment na Artystyczną Sesję Fotograficzną dla Rodziny, której efekty w postaci pięknych fotografii, śmiało zawiesicie na ścianach salonu. Jednakże niezależnie od Vouchera, który wybierzesz, okaż rodzinie chęć dzielenia się z nimi przeżyciami.