Aktywne i Sportowe

Ekstremalne Prezenty z pewnością dostarczą niezapomnianych wspomnień! Każdy, kto miał już okazję spróbować, czym jest Skok ze Spadochronem czy Drifting, mówi, że to niesamowita frajda. Walk in the Sky to prezent, który nie będzie zalegał na strychu niepotrzebny - to gwarancja miłych wspomnień!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 501
60 z 501

Aktywne atrakcje rodem z filmu

Szukasz ciekawego i aktywnego sposobu na spędzenie czasu wolnego w pojedynkę lub z kimś bliskim? Wyjątkowy Prezent przygotował dla Ciebie na tę okoliczność atrakcje rodem z filmu o Indiana Jonesie. Albo kolejnej części Mission Impossible. Wciel się w Harrisona Forda lub Toma Cruise i przeżyj przygodę, która na długo pozostanie Ci w pamięci. W przeciwieństwie do nich nie będziesz miał jednak możliwości skorzystania z pomocy kaskaderów. Nieistotne więc czy jesteś kobietą czy mężczyzną, pytanie, które musisz sobie zadać brzmi: czy starczy Ci odwagi na każdą z naszych propozycji?

Podręcznik bohatera filmu akcji

Każde dziecko wie, że jedną z najważniejszych rzeczy, które musi umieć bohater filmu lub powieści akcji jest umiejętność korzystania z broni palnej. Ty także możesz opanować tę sztukę. Poznaj strzelanie na strzelnicy w swoim mieście. Kiedy już nauczysz się strzelać, przyjdzie czas na drugi etap szkolenia, na którym niczym uczeń mistrza sztuk walki trenować będziesz swoją sprawność i tężyznę fizyczną. Jako areny Twoich zmagań świetnie sprawdzą się parki linowe. Powszechnie wiadomo, że do sukcesu potrzebny jest także plan. Paintball lub Laser tag - gra rozgrywana w niecodziennej scenerii - zmusi Cię do wypracowania strategii działania. W warsztacie rasowego bohatera nie może zabraknąć też wspinaczki. Park trampolin to z kolei prosty sposób na przećwiczenie tych spektakularnych skoków między dachami budynków. Jeśli już o skokach mowa, nie może też zabraknąć tych na granicy życia i śmierci. Oczywiście w filmie. Nad Twoim bezpieczeństwem podczas dream jumpów czuwać będą liny. Ale skoki na linie to jeszcze nie apogeum przygodowych wyczynów. Oto ostateczna próba. Przeżycie, które odróżni prawdziwych twardzieli od tych, którzy tylko się za nich uważają - walk in the sky. Wbrew nazwie nie będzie to jednak spacer w chmurach, lecz konsekwentne zmierzanie ku ziemi. Po pionowej ścianie. 37-metrowego budynku. Podejmiesz wyzwanie?

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.