Samoloty

Jeżeli prezent ma być dla mężczyzny, to na pewno latanie w przestworzach będzie spełnieniem jego marzeń. Lot Helikopterem umożliwia podziwianie przepięknego polskiego pejzażu i rozkoszowanie się widokami niedostępnymi na co dzień. Dzięki nam możesz podarować to niezwykłe przeżycie bliskiej osobie!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 54

Niezapomniany lot samolotem

Od czasów wynalazku braci Wright samoloty przeszły długą drogę, w czasie której stały się powszechnym i łatwo dostępnym środkiem lokomocji. Swoim pojawieniem raz na zawsze zmieniły nasz sposób podróżowania i umożliwiły pokonywanie dużych dystansów w niespotykanym wcześniej tempie. Pozwoliły też spojrzeć na świat z dużego dystansu. Właśnie możliwość wzniesienia się ponad płaszczyznę codziennego życia jest tym, co czyni latanie tak niezwykłym doświadczeniem. Jeśli chcesz się w nim rozsmakować - tym razem nigdzie się nie spiesząc i donikąd nie zdążając - postaw na jeden z naszych voucherów.

Miasto czy natura?

Nie musisz się już martwić, że chmury przysłonią Ci piękne krajobrazy albo samolot przemknie nad nimi zanim zdążysz nacieszyć się ich widokiem. Dzięki lotom widokowym niewielkimi samolotami będziesz mógł podziwiać krajobraz nie obawiając się przy tym, że zaraz stracisz go z oczu. Możesz także zabrać ze sobą rodzinę i wspólnie cieszyć się wspaniałymi chwilami na pokładzie samolotu, który będziecie mieli tylko dla siebie. Wolisz miejski krajobraz czy oszałamiające piękno gór? A może malownicze pola, lasy lub morski brzeg? Wybierz opcję dla siebie i delektuj się nią. Jeśli uznasz, że jeden lot to dla Ciebie za mało lub zakochasz się w lotnictwie, możesz także zostać pilotem i spróbować swoich sił w symulatorze lotów myśliwca. W końcu co może równać się z satysfakcją zasiadania za sterem i samodzielnego wybierania kierunku twojej kolejnej podniebnej podróży? Oraz decydowania kogo wpuścisz na pokład, by nic i nikt nie zakłócało twojego lotu?

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.